Vzduchovky, praky, luky a kuše v rukou Mrkmenů

Nastala doba, kdy už není výkon vzduchovek nijak omezen, tak se pochlubte, co kdo má a jak se mu daří přesně střílet nebo co máte v plánu si pořídit. I střelci z praků jsou zde vítáni, neb i jím se dá střílet na terč a tak. Věřím, že je zde dost nadšenců do těchto dvou "zbraní". Pochopitelně se očekává, že zde budou i příspěvky, jak likvidujete škodnou, zákonem danou a k lovu povolenou. Nebudem tedy zasírat otázku o zbraních na zbroják ani o myslivosti.
Autor diskuse: Káceč - Profil , 3.2.2022 všeobecné - ostatní
Dále moderují: sven Profil + TEZAR Profil + já 2 Profil + Vash Profil

Nkolotuk - Profil | So 10.6.2023 16:54:43

Káceč >> Co já bych dal za pár strak. Tady samej kos drozd rehek a modrinka. Kos ten řve od ctyřech hodin a rehek ho budí

    Ndrvoštěp - Profil | So 10.6.2023 16:08:58

    Káceč >> Pomalu denně nacházím ptáčata co jim vypadnou když letí na svý stanoviště.

      NKáceč - Profil | So 10.6.2023 15:03:54 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      drvoštěp >> lov straky je možný od 1. července do konce února. Už se nemůžu dočkat, co těch kurev tady lítá. Dal jsem si socialistickej závazek, že minimálně 10 kusů :-)

        Ndrvoštěp - Profil | So 10.6.2023 10:35:52

        TEZAR >> 😆😆😆

          NTEZAR - Profil | So 10.6.2023 10:29:46

          drvoštěp >> Tak to jo.-))) Když tam nemáš ženský,mohl bys pálit,,enem dym".-)))

            Ndrvoštěp - Profil | So 10.6.2023 10:27:00

            TEZAR >> Holky jsem poslal do Turecka a zapíjel jsem žal😆😆😆😆😆

              NTEZAR - Profil | So 10.6.2023 10:26:05

              drvoštěp >> Aha,já myslel,že jsi neviděl skrz.-)))

                Ndrvoštěp - Profil | So 10.6.2023 10:24:16

                TEZAR >> Jak jsem dole psal. Díky 🍺 a jégru jsem nebyl ve stavu chirurga😆😆😆

                  NTEZAR - Profil | So 10.6.2023 10:12:22

                  drvoštěp >> A co to je za optiku?

                    NTEZAR - Profil | So 10.6.2023 10:10:36 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    drvoštěp >> Mě to tenkrát vyladil Alexxxus zvětšením otvoru transfer portu asi na 21-22J a to stačí.-)Víc by stejně nemělo smysl kvůli té menší kartuši a následně málo výstřelů.

                      Ndrvoštěp - Profil | So 10.6.2023 9:04:47

                      Pindˇa >> Jsem zvědav jak mi sedne. Chci kolem baráku zredukovat straky. Kurvy vybírají hnízda☠️☠️☠️

                        NPindˇa - Profil | So 10.6.2023 9:00:02 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        drvoštěp >> Pěkná hračka, mám ji od kolegu Tezara😃

                          Ndrvoštěp - Profil | So 10.6.2023 8:39:34

                          rybobuch >> Zatím není můj. Budu ho mít na zápůjčku a pak se rozhodnu. Na optiku jsem kvůli 🍺 neviděl😆😆😆

                            Nrybobuch - Profil | So 10.6.2023 7:29:19

                            drvoštěp >> Maraudera mám také, na kolik ho máš naladěný? A co je to za optika?

                              Ndrvoštěp - Profil | Pá 9.6.2023 23:57:53 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Káceč >> 🤫🤫

                                N1568 - Profil | St 7.6.2023 21:08:47

                                Pánové,koupil tu někdo noční vidění?Jaký a proč?

                                  NKáceč - Profil | So 3.6.2023 21:37:39 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    NKáceč - Profil | So 3.6.2023 21:36:57 - SKVĚLÝ ZÁPIS!