Vzduchovky, praky, luky a kuše v rukou Mrkmenů

Nastala doba, kdy už není výkon vzduchovek nijak omezen, tak se pochlubte, co kdo má a jak se mu daří přesně střílet nebo co máte v plánu si pořídit. I střelci z praků jsou zde vítáni, neb i jím se dá střílet na terč a tak. Věřím, že je zde dost nadšenců do těchto dvou "zbraní". Pochopitelně se očekává, že zde budou i příspěvky, jak likvidujete škodnou, zákonem danou a k lovu povolenou. Nebudem tedy zasírat otázku o zbraních na zbroják ani o myslivosti.
Autor diskuse: Káceč - Profil , 3.2.2022 všeobecné - ostatní
Dále moderují: sven Profil + TEZAR Profil + já 2 Profil + Vash Profil

NTEZAR - Profil | Út 13.6.2023 22:07:45

1568 >> Tak to je slušný,to si musím taky pořídit.Díky!

    N1568 - Profil | Út 13.6.2023 21:48:04 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    TEZAR >> Cca 70m,foceno právě teď a v šest večer. Ta třetí je telefonem

      N1568 - Profil | Út 13.6.2023 6:40:02

      TEZAR >> Jj. Dneska zkusim vyfotit, jak to vypadá za šera, telefonem, a potom Pardem

        NTEZAR - Profil | Po 12.6.2023 23:00:25

        1568 >> A máš ten Pard NV 007V?

          NTEZAR - Profil | Po 12.6.2023 22:07:25

          1568 >> Super!👍

            N1568 - Profil | Po 12.6.2023 21:52:09

            TEZAR >> Tak na těch + - 70,se zdá fakt dobrej. Záleží na přísvitu a přiblížení. Asi se mi bude hodně líbit:-)

              NTEZAR - Profil | Po 12.6.2023 21:01:34

              1568 >> To určitě. Jsem na to moc zvědavý. Taky ceny jsou celkem v pohodě.

                N1568 - Profil | Po 12.6.2023 20:41:14

                TEZAR >> Funkce natáčení je bezva, ušetří plno manipulace s externím zařízením

                  N1568 - Profil | Po 12.6.2023 20:40:08

                  Káceč >> Ve dne křížem, v noci tečkou:-)

                    NKáceč - Profil | Po 12.6.2023 20:16:19

                    1568 >> osvětli si hlavně cíl, ať na něj dobře vidíš :-)

                      N1568 - Profil | Po 12.6.2023 19:43:27

                      Káceč >> Posvítím si červenou tečkou:-)

                        NKáceč - Profil | Po 12.6.2023 19:36:11

                        1568 >> nezapomeň si rozsvítit, bude tma :-)

                          N1568 - Profil | Po 12.6.2023 19:25:21

                          TEZAR >> Večer vyzkouším!:-)

                            NTEZAR - Profil | Po 12.6.2023 19:11:37

                            1568 >>👍 Taky po nějaký zásadce pokukuju, zajímalo by mě, jestli je v noci dostatečně čistý obraz na 50-60m.

                              N1568 - Profil | Po 12.6.2023 17:21:36 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Dárek je tady, večer na to juknu:-))

                                NKáceč - Profil | Ne 11.6.2023 19:42:05 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                Odhalení závady a zajímavá lehká úprava pístu, aby to nebylo kov na kov.

                                https://www.youtube.com/watch?v=siKXtQvULhQ&pp=ygUJYWlyIHJpZmxl

                                A jedna rarita :-)

                                https://www.youtube.com/watch?v=TRHlpGmAChE&pp=ygUHYWlyIGd1bg%3D%3D

                                  NKáceč - Profil | So 10.6.2023 17:53:29

                                  kolotuk >> na jednom pozemku máme asi 50 ořešáků, ale v zimě tam zvířata nejsou, tak tam nechodím. Ale asi to vyzkouším :-)

                                    Nkolotuk - Profil | So 10.6.2023 17:24:41

                                    Káceč >> Sojky mě sem lítají až v zimě pro ořechy

                                      NKáceč - Profil | So 10.6.2023 17:20:11

                                      kolotuk >> u nás i na sojku narazím. Taky pěkná mrcha.

                                        NKáceč - Profil | So 10.6.2023 17:19:18

                                        Letos se zatím u stodoly neobjevily, aby vybraly vlašťovkám hnízda.