Vzduchovky, praky, luky a kuše v rukou Mrkmenů

Nastala doba, kdy už není výkon vzduchovek nijak omezen, tak se pochlubte, co kdo má a jak se mu daří přesně střílet nebo co máte v plánu si pořídit. I střelci z praků jsou zde vítáni, neb i jím se dá střílet na terč a tak. Věřím, že je zde dost nadšenců do těchto dvou "zbraní". Pochopitelně se očekává, že zde budou i příspěvky, jak likvidujete škodnou, zákonem danou a k lovu povolenou. Nebudem tedy zasírat otázku o zbraních na zbroják ani o myslivosti.
Autor diskuse: Káceč - Profil , 3.2.2022 všeobecné - ostatní
Dále moderují: sven Profil + TEZAR Profil + já 2 Profil + Vash Profil

Káceč - Profil | Čt 1.6.2023 21:57:30

xDanielS >> budou i živé terče, aby bylo veseleji? :-)

    xDanielS - Profil | Čt 1.6.2023 21:47:53

    Káceč >> Čtvrtek 7:00 - 9:00 je střelnice jen moje 😀 300m tedy max. Problém může být, že mají horní clony.

      Káceč - Profil | St 31.5.2023 20:13:01

      xDanielS >> pak dej report :-)

        xDanielS - Profil | St 31.5.2023 20:01:56

        Káceč >> Dnes jsem byl celý den v Holešově, v policejní škole, už si domlouvám tu jejich střelnici v kopci.

          Káceč - Profil | St 31.5.2023 19:31:49

          xDanielS >> to jo a dostřelím i dál :-)

            Vash - Profil | St 31.5.2023 8:14:09

            xDanielS >> Nebo do větru 😉🤣

              xDanielS - Profil | St 31.5.2023 6:11:14

              Káceč >> Musíš střílet po větru 😀

                Káceč - Profil | Út 30.5.2023 20:44:41

                xDanielS >> na střelnici? U nás fouká jako blázen.

                  Káceč - Profil | Út 30.5.2023 20:44:10

                  sven >> už zůstal jenom Bobek :-)

                    xDanielS - Profil | Út 30.5.2023 20:35:47 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    Kůwa kuci. Dnes jsem si moc pěkně zastřílel se Zoraki. S tím kolimátorem je to fakt pecka. S pažbou jsem schopnej docela slušně střílet i na 50m.

                      sven - Profil | Út 30.5.2023 20:28:57

                      Káceč >> Bob a Bobek :-)))

                        Káceč - Profil | Út 30.5.2023 19:35:39 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        sven >> sousedům loni zdrhli dva králíci a zabydleli se u nás pod lisem na balíky. Byli dva, ale jednoho už dostala liška a druhej tu pořád pobíhá. Už k němu dojdu na tři metry a neuteče. Ještě metr a ulovím ho do podběráku :-)

                          sven - Profil | Út 30.5.2023 19:29:47

                          Káceč >> u toho bych chtěl být, jak pistolkou s hladkou hlavní a šišatým ocelovým brokem s výkonem do 2,5J střelí králika, na kterého svítí čelovkou, bílým světlem :-)
                          To si asi synek dělá prču, ze svých spolužáků :)

                            Káceč - Profil | Út 30.5.2023 19:01:49

                            sven >> jen aby to nebyl podobnej kokot jako na tomhle videu...

                            https://www.youtube.com/watch?v=CmJkMRj1lDg&pp=ygURYWlyIHBpc3RvbCBodXRpbmc%3D

                              sven - Profil | Út 30.5.2023 14:44:03 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Káceč >> V první řadě je kokot ten spisovatel.. .-)
                              Už jen podle třech vstřelů v jedné noze je evidentní, že to jedna z toulavých koček koupila z brokovnice, s pravděpodobností hraničící s jistotou, od nějakého myslivce, který je načapal v revíru a druhá to dostala rovnou na komoru..
                              Takže o nějakém týrání zvířat, lze jen těžko hovořit. A když už, tak jedině ze strany majitelky, která jim nevěnovala dostatečnou péči a nechala je v době bažantích a koroptvích kuřat, divokých káčat a jiných mláďat, pytlačit v lese za chalupou...
                              Průměrně je takto každoročně myslivci odstřeleno, cca 22000 koček, bez většího zájmu veřejnosti.. dalších cca 100tis. mají na svědomí motoristi..
                              U mě dobrý .-)
                              https://www.myslivost.cz/Casopis-Myslivost/Myslivost/2013/Listopad---2013/Predstavuji-domaci-kocky-riziko-pro-volne-zijici-z

                                Káceč - Profil | Po 29.5.2023 21:22:44 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  drvoštěp - Profil | Čt 25.5.2023 21:35:03

                                  Big Mike >> Taky jsem vyléčen z domácích oprav. Dobře děláš👍👍👍

                                    Káceč - Profil | Čt 25.5.2023 21:23:19

                                    Big Mike >> seš vyloženě klikař :-)