Jaký 10ft prut do člunu vybrat?

Mám dva vybrané, budou to 10ft pruty na zavážku, 10ft pruty mám 2 páry jedny prodávám a chci něco co bude příjemný na zdolávačku ale i se do toho opřít když pojede ryba do vázek.
Chci vybrat jen z těchto dvou co dám link dík za rady 😉
https://www.sumcari.cz/Wychwood-prut-Extricator-Plus-Cork-Handle-10ft-3-00m-3-00lb-2-dil-d130532.htm

https://www.sumcari.cz/Giants-Fishing-prut-Luxury-FC-10ft-3-00m-3-00lb-2-dil-d124990.htm?gclid=CjwKCAiA0KmPBhBqEiwAJqKK44Z6x95whCThkcwZW5zjH01fsejO9uSgDgpSvLc5GgBxLGpnLUBY0xoC0nAQAvD_BwE
Autor diskuse: Leorim - Profil , 21.1.2022 kaprařina - náčiní, doplňky

Nrezatypejsek - Profil | Ne 23.1.2022 14:19:37 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

rájovec >> 10mm

    Njohny1 - Profil | Ne 23.1.2022 13:21:31

    rájovec >> Na stránkách prodejce je u f.b.c stalkeru uvedena velikost oček v pořadí 12, 12, 16,20, 25 a 30 mm....

      Nrájovec - Profil | Ne 23.1.2022 9:41:53

      Leorim >> Koncové očka Morion 8mm, FBC 10mm. Proti Prologic Avenger -16mm je to rozdíl :-)), ale nikdy jsem si nevšiml, že by to vadilo.

        NRudina - Profil | Ne 23.1.2022 9:35:36

        A_dam >> dik za upozorneni, smazano

          NRudina - Profil | Ne 23.1.2022 9:13:31

          A_dam >> pardon za nelibi, zakvrdlala se mi ruka

            NA_dam - Profil | Ne 23.1.2022 8:29:22

            Leorim >> Ide hlavne o zdolávanie, ked máš na prúte riadneho buldozéra tak rukou po očku nestíhaš ani pieskať😀 a to nemusíš mat vyvezené ani 500 či 300metrov.

              NLeorim - Profil | Ne 23.1.2022 8:24:43

              A_dam >> když je malé koncové očko uzel špatně prochází očkem a za větru když musím motorem držet směr a uzel se tam sekne tak to není vono.

                NLeorim - Profil | Ne 23.1.2022 8:19:10

                A_dam >> jde mi hlavně o špičkové očko kvůli uzlu šokovka/pletenka dávám 60ku šok cca 50m slávky na pálavě a bordel umí svoje 😀

                  NLeorim - Profil | Ne 23.1.2022 8:15:18

                  rezatypejsek >> tak přece ale stejně asi nevydržím čekat prubnu tu 2,75lb snad bude ok

                    NA_dam - Profil | Ne 23.1.2022 8:13:59

                    Leorim >> Ja to dobre poznám vyvážku za horizont😉 Mňa zaujal spracovaním staršie fbcčko v 10ft tam boli velké očká začínalo 40mm akurát na 3libru moc tvrdé tak som ich nebral. Nové fbc cs3 či ako tam dali znova tie malé očká nepochopiteľné...

                      NLeorim - Profil | Ne 23.1.2022 7:53:22

                      A_dam >> jinak výstavy by bodla pravda

                        NLeorim - Profil | Ne 23.1.2022 7:51:38

                        A_dam >> no i víc vozil jsem minulou sezonu na 700m 😂 no malé očka kolik tam je špičkový očko? Ty Anaconda Corky co mám mají taky malé špičkové očko a je potřeba to přes uzel kontrolovat rokou pak už dobrý

                          NA_dam - Profil | Ne 23.1.2022 7:39:51

                          Leorim >> Škoda, že nerobia výstavy by si si mohol pozrieť poskúšať. Ak plánuješ vyvážať na pol kilometra, tak morion má malé očká to bude robit galibu v burine na šokovke.

                            NLeorim - Profil | Ne 23.1.2022 7:32:23

                            Pindˇa >> jinak mám ještě Starbaits M4 10ft, a Anaconda Corky 3m-3lb 10ft a problém u nich nemám tak myslím že u Sportexu který je tužší v porovnání s jinými značkami by měl být dobrej proutek v pondělí je objednám

                              NLeorim - Profil | Ne 23.1.2022 7:28:44

                              Pindˇa >> díky za odpověď, jen mám obavy aby ta 2,75lb nebyla při došponování přes kamen třeba na 500m jako feedr ale asi blbost.
                              Radši bych proutky co pracujou a užít si zdolávačku asi do nich půjdu do 2,75lb

                                NPindˇa - Profil | Ne 23.1.2022 6:42:03 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                Leorim >> Kamarád používá na vyvážku a zdolávačku že člunu SPORTEX MORION ST STALKER 10FT/3LB já FS HI-S 10 ft 2,75 lb Sportexi jsou o poznání tužší. Nebál bych se jít do Morionu 2,75ld, kdyby HI-s dělali 2,5 bral bych je raději.Používám ho v Tovačově, kde o ryby 13-15+ není nouze.

                                  NA_dam - Profil | Ne 23.1.2022 6:21:04

                                  vokym >> Keď rozmrzne na štrkovisku to vyskúšam, doma na sucho sa javí 100g olovo ako optimálne závažie na ďaleké hody. Ako určite to pôjde ta palica na to má velké očká, super rýchli blank.

                                    Nclarence - Profil | Ne 23.1.2022 5:47:05

                                    Čík >> Nazdar děkuji ale on Vašík by to nějak pobral 👍👍👍😂😂😂 sice je z Prahy ale až tak blbej není. J

                                      NEdoPaR - Profil | Ne 23.1.2022 5:30:41 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      Mam aj 2 ks Sportex Morion, ale ja ich mám v dĺžke 3,3 m a 2,75 lb. Tie udice sú pre mňa TOP a už ich nedám z ruky. 90% vyvážam, olova 100gr+-10gr a zdolavacka je super. Dizajnovo mi padli do oka, hneď som ich chcel a neľutujem. Tenká udicka, ktorá nádherne pracuje.