Jaký 10ft prut do člunu vybrat?

Mám dva vybrané, budou to 10ft pruty na zavážku, 10ft pruty mám 2 páry jedny prodávám a chci něco co bude příjemný na zdolávačku ale i se do toho opřít když pojede ryba do vázek.
Chci vybrat jen z těchto dvou co dám link dík za rady 😉
https://www.sumcari.cz/Wychwood-prut-Extricator-Plus-Cork-Handle-10ft-3-00m-3-00lb-2-dil-d130532.htm

https://www.sumcari.cz/Giants-Fishing-prut-Luxury-FC-10ft-3-00m-3-00lb-2-dil-d124990.htm?gclid=CjwKCAiA0KmPBhBqEiwAJqKK44Z6x95whCThkcwZW5zjH01fsejO9uSgDgpSvLc5GgBxLGpnLUBY0xoC0nAQAvD_BwE
Autor diskuse: Leorim - Profil , 21.1.2022 kaprařina - náčiní, doplňky

NČík - Profil | So 22.1.2022 21:40:43

clarence >> Jardo, ty odkazy máš špatně, správně je to takto:-)
https://www.nordfishing77.at/
https://www.mur-tackle-shop.de/

    Ndrvoštěp - Profil | So 22.1.2022 21:11:40

    Leorim >> 👍OK

      Nclarence - Profil | So 22.1.2022 20:51:19

      otéčko >> Vašku ještě www.nordfishing.at a www.murtackle.de super moje zkušenost

        NLeorim - Profil | So 22.1.2022 20:29:29

        drvoštěp >> napíšu do Sz jednou mi sehnal FBC 3,80 3,25lb za 7000ks

          Ndrvoštěp - Profil | So 22.1.2022 20:22:32

          Leorim >> Dej info, pokud to nebude tajný.

            NLeorim - Profil | So 22.1.2022 20:21:48

            drvoštěp >> cena dobrá uvidím kolik mě nabídne kámoš z ryb. potřeb

              NLeorim - Profil | So 22.1.2022 19:16:44

              Napsal jsem Martinovi Gutmanovi tak uvidím co mi k tomu řekne

                Notéčko - Profil | So 22.1.2022 19:06:45

                drvoštěp >> ok díky za info

                  Nrájovec - Profil | So 22.1.2022 19:00:38

                  fakiki >> Ale i Invictusem 2,75 jsem dával ryby přes 10kg levou zadní. Ten prut má velkou sílu i velmi pěkně házel, přesto že má první očko blízko sedla. Chtěl jsem citlivější zdolávačku, proto jsem vzal i Moriona. Invictus jsem pustil a nahradil ho FBC, které má lépe postavená očka na házení. Jinak, každá řada Sportex Stalkerů je trochu jiná a nedá se to paušalizovat.

                    Nfakiki - Profil | So 22.1.2022 18:50:50

                    rájovec >> FBC jsou supr a ve 3lb to jsou pruty jak na malé tak velké ryby.
                    Proto se přikláním k té 3lb. Pokud se do toho potřebuješ opřít nebo je to kapr 10kg+ tak u té 2,75lb
                    ta silová rezerva trochu chybí.

                      NLeorim - Profil | So 22.1.2022 18:49:25

                      Tak já nevím zkusím se s ním domluvit jestli mi doveze obě verze na prodejnu jak 2,75lb tak 3lb je to na objednávku.
                      S prutem nebudu nahazovat pouze vyvážet.

                        Ndrvoštěp - Profil | So 22.1.2022 18:36:02

                        otéčko >> Ahoj, jednou jsem tam kupoval obaly na pruty(Shimano). Ale na kamarádku která žije v Německu. Ty pruty taky budu kupovat na ní. Doba byla pokud se nepletu 3 dny. A je zajímavé že dostane ještě slevu. Kupuji tam občas přes ni náhr.díly na mot.pily a taky je tam sleva i když není registrovaná. Průměrně 10% ( myšleno v Německu v náhr.dílech)

                          Nrájovec - Profil | So 22.1.2022 18:33:15

                          fakiki >> Já je mám taky a na házení a zdolávání v ne úplně ideálním terénu jsem pořídil FBC ve 3lb. Tam byl výběr poměrně jednoznačný.

                            Nfakiki - Profil | So 22.1.2022 18:26:28

                            rájovec >> mám morionky v 2,75 proto hodnotím.
                            K tomu vyřezávání,Pokud vyvážím tak nepoužívám háčky měnší než 4
                            A pokud vyvážím tak cílím na větší kapry proto tvrdší prut.Jen muj názor.

                              Notéčko - Profil | So 22.1.2022 18:25:59

                              rezatypejsek >> děkuji

                                Nrezatypejsek - Profil | So 22.1.2022 18:22:40

                                otéčko >> nakupuji u nich všechno..ještě je super https://www.kl-angelsport.de

                                  Nrezatypejsek - Profil | So 22.1.2022 18:20:07

                                  otéčko >> angelzentrale.de je špička v Německu

                                    Notéčko - Profil | So 22.1.2022 18:18:00

                                    drvoštěp >> Zdravím máte nějaké osobní zkušenosti s tím to německým eshopem? Doba doručení,kvalita balení?ad Děkuji

                                      Nrájovec - Profil | So 22.1.2022 18:14:01

                                      fakiki >> Je fakt, že Morion 2,75lb je měkčí než třeba Invictus nebo Catapult ve stejné gramáži, ale na běžné chytání je perfektní a na zdolávání ze člunu by měl být top. Samozřejmě není nad to, předem si pruty osahat.

                                        Nrezatypejsek - Profil | So 22.1.2022 18:06:08

                                        Reaguji na profil Fakiki😀