Jaký 10ft prut do člunu vybrat?

Mám dva vybrané, budou to 10ft pruty na zavážku, 10ft pruty mám 2 páry jedny prodávám a chci něco co bude příjemný na zdolávačku ale i se do toho opřít když pojede ryba do vázek.
Chci vybrat jen z těchto dvou co dám link dík za rady 😉
https://www.sumcari.cz/Wychwood-prut-Extricator-Plus-Cork-Handle-10ft-3-00m-3-00lb-2-dil-d130532.htm

https://www.sumcari.cz/Giants-Fishing-prut-Luxury-FC-10ft-3-00m-3-00lb-2-dil-d124990.htm?gclid=CjwKCAiA0KmPBhBqEiwAJqKK44Z6x95whCThkcwZW5zjH01fsejO9uSgDgpSvLc5GgBxLGpnLUBY0xoC0nAQAvD_BwE
Autor diskuse: Leorim - Profil , 21.1.2022 kaprařina - náčiní, doplňky

Nrezatypejsek - Profil | So 22.1.2022 18:01:15 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Nesouhlasím...několik sportexů už jsem měl a všeobecně jsou tvrdší než jiné značky..Momentálně mám Sportex graphenon boat carp 10ft 2.75lb a tvrdší bych nechtěl...pokud to chceš na vyvážku a zdolávání ryby z člunu tak je to výhodou...ryba se nevyřízne...prut krásně ty výpady pobere

    Nfakiki - Profil | So 22.1.2022 17:54:15

    Leorim >> Vem si je do ruky oba. Ta 2,75 je dost měkej prut

      Ndrvoštěp - Profil | So 22.1.2022 17:50:18

      Leorim >> Já právě řeším buď 2,75 nebo 3Lb. A ta cena je super. Tak poptávám poznatky.

        NLeorim - Profil | So 22.1.2022 17:44:28

        drvoštěp >> no ten vypadá taky super i cena dobrá, já chci určitě v korku tak nějak se mě to líbí víc.
        A už jsem rozhodnutej pro ten Sportex Morion stalker 3m 2,75lb

          Ndrvoštěp - Profil | So 22.1.2022 16:09:50

          Leorim >> Trochu to tu sleduji. Plánuji tenhle proutek. Co ty na to ? https://angelzentrale.de/sportex-paragon-stalker-10ft-3-00lbs-39568

            NLeorim - Profil | So 22.1.2022 15:29:01

            rájovec >> ok díky, asi půjdu do 2,75lb na zavážku to musí stačit sportex je obecně tvrdší tak myslím že to bude nej volba, FBC co jsem měl tak byly i o dost silnější jako Free spirit Ctx

              Nrájovec - Profil | So 22.1.2022 15:02:53

              Leorim >> Morion ve 3m a 3lb jsem v ruce neměl, třílibrový mám FBC a proti Morionu jsou výrazně silnější. Mám je od vánoc, takže jsem na nich větší rybu ještě neměl.

                NLeorim - Profil | So 22.1.2022 14:54:33

                rájovec >> to jo načisto rebel 😂
                Ještě trochu přemejšlím jestli vzít 2,75lb (k tý se přikláním víc) nebo 3lb?
                Myslím ale na zavážku to snad bude jedno budu to teda šponovat přes šutr ale zase taková žvejkačka to snad nebude

                  NLeorim - Profil | So 22.1.2022 14:50:26

                  kaprus >> jasný tak cena se musí nějak snížit aby to šlo za takovou cenu nabízet a vyrábět

                    Nrájovec - Profil | So 22.1.2022 14:37:23

                    Leorim >> To jsi pěkný zločinec, měl bys dostat soudně nařízeno chytat jen s Mivardi :-)))

                      Nkaprus - Profil | So 22.1.2022 14:36:09

                      Leorim >> dál sem si je na vláčák na sumce , sou jako pírko a ještě sem je nerozbil a to se divím. Šňůru dávají v klidu. Jako nové
                      A sou sportexy , ty nejlevnější, na kterých sou naprosté Číny.

                        NLeorim - Profil | So 22.1.2022 14:32:40

                        rájovec >> a díky doufám že bude, mám teď i nový stojan Fox ranger mk2 tak na něj budou proutky pasovat a na ryby se budu těšit o to víc, jen povolenku si můžu koupit až v dubnu minulý rok v říjnu jsem o ni přišel na D5 za nonstopku na půl roku a k tomu 2500pokuta 😂

                          NLeorim - Profil | So 22.1.2022 14:29:07

                          rájovec >> Díky nahazovat už neumím a nenahazoval jsem už tak 4roky 😂 bude to čistě na zavážku na Pálavě, měl jsem už celkem tenké pruty Free spirit Ctx, tak pokuď budou ještě tenčí tak se asi leknu 😀

                            NLeorim - Profil | So 22.1.2022 14:26:03

                            kaprus >> aha no tak i tak to snad budou kvalitní očka, měl jsem ty prostřední FBC 3,80m 3,25 a po pravdě nevím co tam bylo za očka prodal jsem je, ale taky tam asi nebyly fuji, FBC taky není top řada Sportex

                              Nrájovec - Profil | So 22.1.2022 14:24:11

                              Leorim >> Nelekni se, jak je tenkej, nejlíp hází s 85g olovem a můžeš za něj pořádně zabrat. Ať dobře slouží!

                                NLeorim - Profil | So 22.1.2022 14:19:03

                                rájovec >> díky za tip už jsem psal kamošovi z ryb. potřeb za kolik je dokáže sehnat tak uvidím dozvím se v pondělí, v Německu i s dopravou do ČR vychází 5tis/ks 3m,2,75lb koukal jsem na videa a nadchnul mě ten prut to bude přesně to co hledám, tak dík za tip.

                                  Nkaprus - Profil | So 22.1.2022 14:11:30

                                  clarence >> mrkni na Ali kolik prutu má Fuji. Objem dělá cenu

                                    NMr.Doctor - Profil | So 22.1.2022 14:11:23

                                    clarence >> Nedávno jsem našel na netu dostupné Fuji Titanium Torzite, 40 - 16, tedy 5 oček ( bez špičkového ) za 4800,- Kč....no nekup to za ty kačky :-))