Fandové MMA !!!

Diskuse pro fanoušky MMA jak naší, tak mezinárodní scény.

Samozřejmě Vémolisti jedou oss :-)
Autor diskuse: Fu - Profil , 5.11.2021 všeobecné - ostatní

Nkubsta - Profil | So 4.3.2023 19:51:25

Překvápko, Matého ksem viděl jako vítěze.

    Nkubah - Profil | So 4.3.2023 19:51:07

    Nééé :-(

      Nkubah - Profil | So 4.3.2023 19:42:53

      Esox >> škoda, že neměl Kalacha - na to jsem se těšil :-((

        NEsox - Profil | So 4.3.2023 19:40:07

        Ten Juráček je fakt uplakánek a pak ještě v Ostravě volá Slavia Praha a diví se, že ho fanoušci moc nemusí…

          Nkubah - Profil | So 4.3.2023 19:32:18

          Vash >> to bylo něco !

            Nkubsta - Profil | So 4.3.2023 19:30:39

            Konečně se Božan trochu předvedl :)

              NVash - Profil | So 4.3.2023 19:29:58

              Veličkovič hodně dobře 🤘👊👍👍👍

                Nkubah - Profil | So 4.3.2023 19:27:08

                Mazec !!

                  Nkubah - Profil | So 4.3.2023 18:46:25

                  kubsta >> no, ten Řek byl marný .....

                    Nkubsta - Profil | So 4.3.2023 18:44:26

                    kubah >> ale celkem přesvědčivě výhra :))

                      Nkubah - Profil | So 4.3.2023 18:37:30

                      No, za chvilku vypneme zvuk ...

                      Škoda, že sešívka nedostal Kalacha :-(((

                        Nkubah - Profil | So 4.3.2023 18:09:27

                        Tak, donesl jsem si z verandy rovnou dvě točené pivka najednou a jde se na to !!

                          Nkubah - Profil | So 4.3.2023 18:08:52

                          Bery. >> ále i tak je mi tak nějak milejší než ksindl kincl :-P

                            NBery. - Profil | So 4.3.2023 15:29:35

                            kubah >> začal zobat něco jinyho:-)

                              Nkubah - Profil | So 4.3.2023 14:28:38

                              kubsta >> nevím, co se v Karlosovi podělalo :-)

                                Nkubsta - Profil | So 4.3.2023 14:27:15

                                kubah >> hlavně včera jak na tiskovce řvala na Kincla😂 ten jí jen řek, že mu je jí vlastně líto jak Karlik běhá za jinejma 😂

                                  Nkubah - Profil | So 4.3.2023 14:13:29

                                  Ukradeno na FB :-))

                                  Kdyby vás zajímalo, proč Karlos zdrhá za jinejma ženskejma

                                    NVash - Profil | So 4.3.2023 11:33:16

                                    kubah >> Namachrovanýho Keitu nemusím tak by bylo fajn, kdyby dostal 👊💪🤘😆

                                      Nkubah - Profil | So 4.3.2023 11:26:16

                                      Na tohle jsem zvědav..

                                      Keita vs. Sanikidze

                                      https://www.kaocko.cz/divocina-na-oktagonu-sest-kohoutu-a-trikrat-nervy-na-pochodu-vsem-vevodili-keita-s-magardem?

                                      https://www.kaocko.cz/bud-uz-zticha-jsi-jen-pes-soptil-keita-tvuj-hlas-zni-stejne-jako-kdyz-bezi-kun-palil-rival?

                                      Aby Keita nenarazil ... Nasrat Gruzince asi není moc dobré ...

                                      Navíc mi to připomíná - Keita má stále narážky na angličtinu Sanikidze...
                                      Nedělal něco podobného Conor na Khabiba ? ( xx otázek na tiskovce, pak posměšky na odpovědi )

                                        Nkubsta - Profil | So 4.3.2023 8:25:02

                                        Esox >> souhlasim, pro AK byl Juráček mnohem hratelnější a jsem si jistej, že i z rezervního fajtu by se do pyramidy dostal protože zranění budou

                                          Červené karty: Pac.fox