Fandové MMA !!!

Diskuse pro fanoušky MMA jak naší, tak mezinárodní scény.

Samozřejmě Vémolisti jedou oss :-)
Autor diskuse: Fu - Profil , 5.11.2021 všeobecné - ostatní

NVash - Profil | Út 31.1.2023 11:13:06

Puškvorec. >> 😲🤣🤣 nebo dloubne do oka ✌️

    Neskymak Mrakomor - Profil | Út 31.1.2023 10:22:12

    Puškvorec. >> pirát nic pořádně nepředvedl a zas dostane jenom na budku...myslím že bude rád, když bude zas moderovat :-))

      NPuškvorec. - Profil | Út 31.1.2023 10:01:46

      Vash >> hovno -drapne ho za vajca a je po něm))

        NVash - Profil | Po 30.1.2023 21:49:27

        kubah >> Inunna to sem zvědav. A viděl bych to taky na Lohorého 🤘

          Nkubsta - Profil | Po 30.1.2023 20:56:35

          kubah >> já bych piráta uplně nepodceňoval. Vytáhne z rukávu nějaký prasečinky :) každopádně pirát ve weltru nemá KO úder, Alex ano.

            Nkubah - Profil | Po 30.1.2023 20:49:32

            Esox >> tady bych vsadil na Lohorého ...

              NEsox - Profil | Po 30.1.2023 20:15:03

              jeden zápas je jasný…

                Nkubsta - Profil | Po 30.1.2023 19:33:56

                kubah >> mě to baví :) on to i sám řikal, že do tý bitky tak jde a buď to vyjde nebo ne 😂

                  Nkubah - Profil | Po 30.1.2023 19:31:33

                  kubsta >> Čepo, jak píšeš - jede hodně aktivně... se s tím nepárá

                  https://www.youtube.com/watch?v=hOI-vEaKVzY&t=758s&ab_channel=OKTAGONMMA

                    Nkubah - Profil | Po 30.1.2023 19:27:16

                    Next fight confirmed 💫👊⚔️

                    ( zdroj: FB Lucie )

                      Nkubsta - Profil | Ne 29.1.2023 11:08:22

                      Vash >> Čepo má rozhodně atraktivní styl. Za mě jeho dobrej zápas byl s Jevickým 😂 to je taky řezník, tam už stačilo jen rozdat popelníky do rukou 🙂 ale klasicka hospodská šavlovačka, rozhodíš kladiva a kdo dřív líp trefí vyhrál 😂 ( https://youtu.be/z_Nj2jNeziM )
                      Peňáz by měl být daleko před Čepem, ale kdo ví, třeba se neudrží a nechá se strhnout do přestřelky.

                        NVash - Profil | Ne 29.1.2023 10:11:58

                        Praseodym >> Na Peštu mám podobný názor 😉 Ale jo Kája já Fajtr. Obdivuju jak čapne týpka a jebne s ním o zem. Každej ví co bude a stejně letí 💪 Zem krapet zlepšil. Jak sem psal s Iličem ty lokty masakr. Ale toť vše. Nebaví mi ten kolotoč kolem něho. Tak reklama musí být.. Těším se na Čepo vs Peňáz 🤘 Čepo je taky dobrý řezník 😤

                          NPraseodym - Profil | Ne 29.1.2023 9:34:59

                          Vash >> ona i ta váha není rozhodující https://www.youtube.com/watch?v=UH86Pn3HveE tohle je setkání se světovou špičkou... A Kincl byl u Jokera na učení.... Na druhou stranu je Karlos fakt tvrďák, na to že mu byla zlomená ruka... Pořád je to zápasník. Tohle třeba u Pešty nevidím. Stačí, když mu přistane jedna jedovatější a hned vidím v jeho očích strach. Poprvé to bylo s Alexandrem E., od té doby si toho všímám pořád.

                            NVash - Profil | Pá 27.1.2023 9:43:31

                            jarda85 >> Tak na to si myslím, že dojel Kozma s Britem. Technicky moc nevyrostl a těží z toho, že vydrží nesmysl a soupeře utahá a sundá v posledních kolech. Bo vyhraje na body....

                              Njarda85 - Profil | Pá 27.1.2023 9:21:30

                              eskymak Mrakomor >> Tak tak, však se necháme překvapit, nebo borci překvapí 😉

                                Neskymak Mrakomor - Profil | Pá 27.1.2023 9:04:31

                                jarda85 >> jj je to tak..ja nemyslel přímo techniku v postoji ale i tu zem..taha to silově, ale technicky nic moc ani na te zemi.

                                  Njarda85 - Profil | Pá 27.1.2023 8:59:20

                                  eskymak Mrakomor >> Čest, techniku mít Karlos nikdy nebude, protože je na to gramlavý. Jsem jeho fanda, ale zůstaňme z nohama na zemi. Jediné co umí, hodit, a pak mlátit hlava nehlava. Na zemi to prostě umí, a proč dělat šaška v postoji když je úplně marný. S Kinclem to bude mít hodně těžký, pokud Patrik pořádně zkoukne video z minulého zápasu a uvidí co fungovalo. Tak si myslím že přední ruka Kincla rozhodně.

                                    Neskymak Mrakomor - Profil | Pá 27.1.2023 8:51:16

                                    Vash >> jj Karlos má podle mě velkou nevýhodu, že prostě s technikou začal moc pozdě a myslím, že není ani moc technicky na tento sport talentovaný a to nemyslím vůči němu vůbec zle.
                                    To kde chybí technika dohání silou, nicméně v bojových sportech technika hraje prim a síla sice taky, ale až na druhém místě. Proto ho zkušení borci vymlátí jak žito. Nezkušené borce Karlos prostě silově skrčí. Na tom fajtu cos postnul to šlo jasně vidět - vypadal silnější, ale před vypilovanou bjj technikou nemel šanci ani uniku.

                                      NVash - Profil | Pá 27.1.2023 6:37:48

                                      kubsta >> Tak já musel 😉😆 Zlepšil, ale box má stále na stejné úrovni 🤣 Kraul 🤘

                                        Nkubsta - Profil | Čt 26.1.2023 20:52:34

                                        Pro ty co mají IG (možná i pro ty co nemají, nevim jak se to otevře) malej sestrmih minulého zápasu Kincl X Vemola

                                        https://www.instagram.com/reel/Cn416iSATKC/?igshid=YmMyMTA2M2Y=

                                          Červené karty: Pac.fox