Všeobecné povídání o všm možném i nemožném......

Dovolujeme si založit debatu docentů i nedocentů, o rybách a všemožných blbostech a životě u vody i mimo vodu.Prostě vážné i nevážné povídaní,rady a náměty na vše možné.Každého rádi přivítáme a ČK opravdu nechceme dávat.Nemůžeme brát všechno vážně,to by jsme se zbláznili.
Prostě na POHODU.
Autor diskuse: Docent Kolínko - Profil , 14.10.2021 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: Frenky Profil

NDocent Žížala - Profil | So 12.2.2022 13:20:41

Docent Kolínko >> no jasně že jo

    NDocent Kolínko - Profil | So 12.2.2022 10:32:29

    Docent Žížala >> To je na komáry 🤚

      NDocent Žížala - Profil | Pá 11.2.2022 23:48:26

      Něco padá

        NDocent Žížala - Profil | Pá 11.2.2022 23:47:18

        Jedna hákovaci 😳😃

          NDocent Žížala - Profil | Pá 11.2.2022 16:48:00

          -

            NDocent Žížala - Profil | Pá 11.2.2022 16:43:21 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            tak a připraveno

              NDocent Žížala - Profil | Pá 11.2.2022 16:41:12 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              Zahulíme 🧐

                NDocent Žížala - Profil | St 9.2.2022 9:05:05

                Zase ouplatek 🧐😃👍

                  NDocent Žížala - Profil | St 9.2.2022 7:24:53

                  Jo a káves 😩 už se chlemtá 🤓🤓🤓

                    NDocent Žížala - Profil | St 9.2.2022 7:22:10

                    Hákovka jak blázen 😲😲

                      NDocent Žížala - Profil | Út 8.2.2022 7:40:53

                      Dobré pracovní ráno káva na stole 🤔🤔🤔

                        NPetr64 - Profil | Pá 4.2.2022 19:00:55

                        Docent Žížala >> Nesnáším bejt bezrybka a tak se snažím.🤣

                          NDocent Žížala - Profil | Pá 4.2.2022 18:57:17

                          Petr64 >> ale dobrý hlavně že něco bylo 👍👍👍

                            NPetr64 - Profil | Pá 4.2.2022 18:48:11 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            Docent Žížala >> Jasan. Dneska už dokonce 2 druhy,ale velikostně všechno jako přes kopírák.Jak seženu futro,bude to veselejší.😉

                              NDocent Žížala - Profil | Pá 4.2.2022 18:42:12

                              Petr64 >> a co ryby bylo něco 🎣🐟

                                NPetr64 - Profil | Pá 4.2.2022 13:30:30 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                Tak jsem z práce doma a puštěnou vodu z přehrady jsem stihl👍🤣

                                  Nchřenovák - Profil | Pá 4.2.2022 10:26:22 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  Hotovo
                                  Až bude teplo a sucho budu muset dát ipu 😥

                                    NPetr64 - Profil | Pá 4.2.2022 6:46:59 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Mám totiž práci ještě jinde a rád bych stihl puštěnou turbínu pod přehradou.😉

                                      NPetr64 - Profil | Pá 4.2.2022 6:45:26 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      Brý ráno při pátku.
                                      Dojedu poslední (doufám) pracovní kafčo a při první příležitosti to zapíchnu.

                                        NDocent Žížala - Profil | Pá 4.2.2022 4:07:32

                                        Dobré pracovní ráno káva na stole 😳

                                          Červené karty: show must go on