Všeobecné povídání o všm možném i nemožném......

Dovolujeme si založit debatu docentů i nedocentů, o rybách a všemožných blbostech a životě u vody i mimo vodu.Prostě vážné i nevážné povídaní,rady a náměty na vše možné.Každého rádi přivítáme a ČK opravdu nechceme dávat.Nemůžeme brát všechno vážně,to by jsme se zbláznili.
Prostě na POHODU.
Autor diskuse: Docent Kolínko - Profil , 14.10.2021 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: Frenky Profil

N1568 - Profil | St 19.1.2022 17:09:31 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Jedna online

    NDocent Kolínko - Profil | St 19.1.2022 9:12:03 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    Hákovka kafe👍👍

      Ndocent kukuřice - Profil | St 19.1.2022 6:05:23 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      Dobré ráno z pracovního procesu káva na stole

        NDocent Žížala - Profil | St 19.1.2022 4:46:26 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Dobré pracovní ráno káva na stole 😳😳

          Ndocent kukuřice - Profil | Út 18.1.2022 6:47:48 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Dobré ráno z pracovního procesu káva na stole venku pěkná klouzačka

            NDocent Žížala - Profil | Po 17.1.2022 8:28:18 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            Dobré pracovní ráno káva na stole 🤔🤔🤔

              N1568 - Profil | Ne 16.1.2022 15:59:40

              chřenovák >> Klobásy dobrý, kafe jakžtakž, pivo jen v plechu

                Nchřenovák - Profil | Ne 16.1.2022 14:49:34

                Docent Kolínko >> Jezdím občas kolem a nikdy jsem se tam nestavil

                  Nchřenovák - Profil | Ne 16.1.2022 14:48:27

                  Ventilátor klenul 🤠
                  Už funguje a bude teplo 🤠

                    NDocent Kolínko - Profil | Ne 16.1.2022 14:41:25 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    Klasika Cukrák káva

                      NDocent Kolínko - Profil | Ne 16.1.2022 10:50:30

                      Docent Žížala >> Bodejť by ne, když máš doma kus Černobylu

                        NDocent Kolínko - Profil | Ne 16.1.2022 10:48:49

                        Docent Žížala >> Asi jo.Jen jsem jim nemohl vysvětlit že žádný originál Szegedin neexistuje, neznají ho ani v Maďarsku.
                        Jsou hold blbý a mladý. A navíc, já mám raději libovější.
                        Ale já už tady jsem ten poslední. Asi začnou lítat facky😳😳

                          NDocent Žížala - Profil | Ne 16.1.2022 10:45:18 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          To je fofr už to plodí 😂😂😂😂😂

                            NDocent Žížala - Profil | Ne 16.1.2022 10:24:43

                            Docent Kolínko >> 😨😨😨😨😨asi jsi zlobil co

                              NDocent Kolínko - Profil | Ne 16.1.2022 10:19:22

                              Dnes chálka segedín. 😕😕

                                Nchřenovák - Profil | Ne 16.1.2022 10:18:09 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                Dobré ránko 😂

                                  NDocent Kolínko - Profil | Ne 16.1.2022 10:14:03 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  No celých - 4 hlásí Novodvorská.A domácí káva

                                    NDocent Žížala - Profil | Ne 16.1.2022 8:09:29

                                    Dobré mrazivé ráno káva na stole 😳😳

                                      NPetr64 - Profil | So 15.1.2022 17:47:59

                                      Docent Žížala >> Vyzkoušená volba.😉

                                        NDocent Žížala - Profil | So 15.1.2022 17:45:23

                                        Petr64 >> asi dobrá volba

                                          Červené karty: show must go on