Všeobecné povídání o všm možném i nemožném......

Dovolujeme si založit debatu docentů i nedocentů, o rybách a všemožných blbostech a životě u vody i mimo vodu.Prostě vážné i nevážné povídaní,rady a náměty na vše možné.Každého rádi přivítáme a ČK opravdu nechceme dávat.Nemůžeme brát všechno vážně,to by jsme se zbláznili.
Prostě na POHODU.
Autor diskuse: Docent Kolínko - Profil , 14.10.2021 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: Frenky Profil

NPetr64 - Profil | St 29.12.2021 19:28:18 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Petr 21 >> Ubytování bylo na Jantaru,takže jsem se motal kolem kina a mostu.

    NPetr 21 - Profil | St 29.12.2021 18:39:58

    Petr64 >> Jako by jich už nebylo dost :-) A co ryby? Chodil jsi na ně na konec Strojírenské, pod bývalý Plastimat, nebo na jezy ve městě ?

      Ndrak+ - Profil | St 29.12.2021 16:47:46

      Docent Kolínko >> docent kolínko - 29.12.2021 15:22:03 >> jj sem tam byl ráno 54 vočí párek a dvě housky

        NDocent Kolínko - Profil | St 29.12.2021 15:22:03 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Tak chudý oběd chudého Docenta ☝️😳 na Cukráku.

          NPetr64 - Profil | St 29.12.2021 13:35:49

          Petr 21 >> Za Albertem na Strojírenské budete mít nějaký nový obchody.😉

            Ndocent kukuřice - Profil | St 29.12.2021 12:54:49

            Docent Žížala >> nemá čas za chvilku pojedu na ryby tak musím dělat přípravu

              NDocent Žížala - Profil | St 29.12.2021 11:49:13

              Docent kukuřice žije nebo emigroval jinam

                NDocent Kolínko - Profil | St 29.12.2021 11:42:55 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                Teď hákes káva se Žížalou kamarádem.

                  NDocent Kolínko - Profil | St 29.12.2021 11:40:47 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  Zapomněl jsem na foto

                    NDocent Kolínko - Profil | St 29.12.2021 9:35:17

                    Káva před hákovací, zatím.

                      NPetr 21 - Profil | St 29.12.2021 9:22:23

                      Petr64 >> Ahoj, koukám na tvůj soupis a vidím že jsi měl i osm docházek na můj domovskej revír Sazava 13. Jak ti to šlo s rybama? A jestli se mohu zeptat (vím z jiných diskuzí, že jezdíš po stavbách ) co jsi tady u nás budoval?

                        NDocent Žížala - Profil | St 29.12.2021 8:21:12

                        Dobré ráno káva hákovací 😵😵😵

                          NPetr64 - Profil | Út 28.12.2021 21:17:43

                          Docent Kolínko >> No. Projíždím s manželkou každej rok nějaký zoo v republice,ale tohle bylo zklamání na celý čáře.☹️
                          Ještě źe to Libercu napravila botanická zahrada.Ta se jim povedla hodně. Ještě by to chtělo dotáhnout Austrálii a nemá chybu.👍

                            NDocent Kolínko - Profil | Út 28.12.2021 21:10:28

                            Petr64 >> Jo,ta je v LBC krásná.Ale na rybky nic moc kraj:-(

                              NPetr64 - Profil | Út 28.12.2021 19:52:00 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Dnešní návštěva místní zoo. Hmmm,jsem v rozpacích.

                                NPetr64 - Profil | Út 28.12.2021 18:20:19

                                1568 >> Nemakat a za chvíli jít do restaurant.🤣

                                  N1568 - Profil | Út 28.12.2021 17:56:50

                                  Petr64 >> Nekoukat, makat!! 😁😁

                                    NPetr64 - Profil | Út 28.12.2021 17:54:38

                                    1568 >> Takhle se dalo fotit včera. Dneska je dohlednost asi taková.

                                      NDocent Žížala - Profil | Út 28.12.2021 12:59:47

                                      Docent Kolínko >> https://youtu.be/fBkWwvV6OSM

                                        NDocent Kolínko - Profil | Út 28.12.2021 12:16:06

                                        Do prdele něco na mě vlezlo, ani do háku nemůžu. Ale třeba se to zlepší.

                                          Červené karty: show must go on