Všeobecné povídání o všm možném i nemožném......

Dovolujeme si založit debatu docentů i nedocentů, o rybách a všemožných blbostech a životě u vody i mimo vodu.Prostě vážné i nevážné povídaní,rady a náměty na vše možné.Každého rádi přivítáme a ČK opravdu nechceme dávat.Nemůžeme brát všechno vážně,to by jsme se zbláznili.
Prostě na POHODU.
Autor diskuse: Docent Kolínko - Profil , 14.10.2021 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: Frenky Profil

Docent Kolínko - Profil | Út 28.12.2021 10:40:00

Dnes bez kávy, jen čaj. Není mě nejlíp, tak snad to zaženu, svine

    Docent Kolínko - Profil | Út 28.12.2021 9:35:05

    Frenky >> docent kukuřice - 27.12.2021 21:23:54 >> Co tím chceš říct? Nerozumím 😁😁😁😁

      1568 - Profil | Út 28.12.2021 9:05:01 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      Petr64 >> Žes neřek? :-)

        Petr64 - Profil | Út 28.12.2021 7:29:01 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Docent Kolínko >> Lanovku nepoužívám. Stařenka Dacia je zaparkovaná pod oknem mezi ostatníma.👍🤣

          Docent Žížala - Profil | Út 28.12.2021 3:47:30

          Dobré pracovní ráno káva na stole 🤔

            docent kukuřice - Profil | Po 27.12.2021 21:23:54

            Docent Kolínko >> však tam chodím na prasata kousek od tam tud

              docent kukuřice - Profil | Po 27.12.2021 21:22:59

              Docent Kolínko >> no právě to je ono člověk je zvyklí na klasické dobré pohoštění

                Docent Kolínko - Profil | Po 27.12.2021 21:21:43

                Frenky >> docent kukuřice - 27.12.2021 20:17:45 >> Občas je tam taková mladá dívčina, ale jen když ani jeden ze starých pardů nemůže.
                Ve finále byli nejlepší housky,😁😁klobásy na oleji nic moc, to raději libové párky ☝️☝️

                  docent kukuřice - Profil | Po 27.12.2021 21:20:37

                  Docent Kolínko >> zdravím tě Bratře

                    docent kukuřice - Profil | Po 27.12.2021 21:20:10

                    1568 >> no jo bohužel tak to chodí všude bylo dobře dokud nešly ceny nahoru

                      Docent Kolínko - Profil | Po 27.12.2021 21:18:16

                      Petr64 >> Takový LBC Cukrák, bacha na lanovky☝️☝️🤚

                        1568 - Profil | Po 27.12.2021 20:54:12

                        Frenky >> Já taky, ale pak jsem pár let nejezdil, a když jsem znova začal, tak už to stálo za howno:-(

                          docent kukuřice - Profil | Po 27.12.2021 20:52:03

                          1568 >> já jsem byl zvyklý na celý oběd polévka a klobása a to několik let

                            1568 - Profil | Po 27.12.2021 20:50:27

                            Frenky >> Polívky vůbec:-(Kafe a klobna max

                              docent kukuřice - Profil | Po 27.12.2021 20:46:44

                              1568 >> tak to je možné já kolem oběda i ta držková není nic moc

                                1568 - Profil | Po 27.12.2021 20:35:26

                                Frenky >> Většinou jsem tam kolem šestý. Klobny mají furt stejný ať tam je jeden, nebo druhej.

                                  docent kukuřice - Profil | Po 27.12.2021 20:17:45

                                  1568 >> bejvávalo už to není ono záleží kdy tam přijedeš a kdo tam je

                                    1568 - Profil | Po 27.12.2021 19:06:23

                                    Docent Kolínko >> Klobásy tam maj luxusní

                                      Docent Žížala - Profil | Po 27.12.2021 18:32:09

                                      A dám vitamín🤤🤤😂😂😂

                                        Docent Žížala - Profil | Po 27.12.2021 18:12:33

                                        Docent Kolínko >> Jojo ta káva je fakt perfektní 🙄🙄🤣🤣🤣🤣

                                          Červené karty: show must go on