Všeobecné povídání o všm možném i nemožném......

Dovolujeme si založit debatu docentů i nedocentů, o rybách a všemožných blbostech a životě u vody i mimo vodu.Prostě vážné i nevážné povídaní,rady a náměty na vše možné.Každého rádi přivítáme a ČK opravdu nechceme dávat.Nemůžeme brát všechno vážně,to by jsme se zbláznili.
Prostě na POHODU.
Autor diskuse: Docent Kolínko - Profil , 14.10.2021 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: Frenky Profil

Petr64 - Profil | Po 27.12.2021 16:41:54 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Docent Kolínko >> Su taky na něčem jako cukrák.😉

    Docent Kolínko - Profil | Po 27.12.2021 16:31:36 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    Káva na Cukráku,fakt mě tu chutná........

      Docent Žížala - Profil | Po 27.12.2021 8:10:16 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      Dobré pracovní ráno káva na stole 😳😃

        Docent Kolínko - Profil | Ne 26.12.2021 19:44:24

        Tynecka >> Také přeji všem co si přejí.
        Fenka pěkně odpočívá.

          Tynecka - Profil | Ne 26.12.2021 18:41:03 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Tak krásný novy rok všem konečně už jsou vánoce za, nama všem preju úspěšný další rok a i já půjdu v lednu pro povolenku

            Petr64 - Profil | So 25.12.2021 20:00:19 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            Za chvíli půjdu do peří. Zejtra domů a pozejtří na 3 dny směr Liberec.

              Docent Kolínko - Profil | So 25.12.2021 16:55:39

              můj salát s řízečkama, někdo to musí dojist.
              Co se týká soutěže, tak ji ukončuji!! A dárek dostanou všichni.
              Se všemi se spojím, a domluvím předání. Docent Kolínko 🙋‍♂️👍

                Bušák - Profil | So 25.12.2021 14:16:42

                Docent Kolínko >> jasan , zase jsem ho nepoznal,teď byl zase nějak hubenej

                  Docent Kolínko - Profil | So 25.12.2021 13:26:04

                  Bušák >>Děkuji moc, byl jsem tam od včera ráno do 10hod dnes.
                  Střídal mě M.
                  Asi bych se stavil za tebou na statku, ale předem zavolám.

                    Petr64 - Profil | So 25.12.2021 11:38:06 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    Konečně normální oběd.👍🤣🤣

                      Bušák - Profil | So 25.12.2021 11:30:33

                      Docent Kolínko >> stavěli jsme se za tebou s dárkem v hákovce, a ty nikde. Už jsem v Benešově

                        Docent Kolínko - Profil | So 25.12.2021 9:42:32 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        Ranní káva pracovní.
                        konečně ten posranej jezich za nám a, teď už jen ten zkurvený silvestr. A pak na rok klid. Někteří se s toho budou ještě nějaký měsíc finančně léčit, ale hlavně že měli dárečky. Přitom ten největší dárek nezabalíš.

                          ceczubr - Profil | So 25.12.2021 9:22:40 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          Snídaně a hr na ně.

                            Docent Žížala - Profil | So 25.12.2021 8:49:17 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            Dobré sváteční ráno káva na stole

                              Bušák - Profil | Pá 24.12.2021 19:21:55

                              Petr64 >> však ono nějaký čas ještě přežije, mám teď hafo jinýho

                                Petr64 - Profil | Pá 24.12.2021 19:21:11

                                Docent Kolínko >> Nejen pro zvěř. Když to nesežerou,na silvestra použiju mrkev do vývaru.😉

                                  Petr64 - Profil | Pá 24.12.2021 19:18:54 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  Bušák >> Ty ho ještě máš? To není archiv,ale konzum.🤣
                                  Já jedu sice stejnej ročník,ale novou dávku.🤣🤣

                                    Bušák - Profil | Pá 24.12.2021 19:12:53

                                    Docent Kolínko >> jasan, mi ho tam prostě dáváme, jak je to jinde nevím, jo tam bylo veselo a zase bude

                                      Bušák - Profil | Pá 24.12.2021 19:11:05 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      Petr64 >> přesně tak, já si žeru a piju jak je zrovna nálada, na veškerý svátky tak nějak prdím, a to vínko stále ještě mám

                                        Docent Kolínko - Profil | Pá 24.12.2021 19:09:56

                                        Bušák >> Bobe,já nejsem z asie,a taky salám nedávám:-):-)
                                        Ale důležitý je pohoda,klídek,tabáček(nebo zelená travička)........Vzpomínka na Hněvky:-)

                                          Červené karty: show must go on