Všeobecné povídání o všm možném i nemožném......

Dovolujeme si založit debatu docentů i nedocentů, o rybách a všemožných blbostech a životě u vody i mimo vodu.Prostě vážné i nevážné povídaní,rady a náměty na vše možné.Každého rádi přivítáme a ČK opravdu nechceme dávat.Nemůžeme brát všechno vážně,to by jsme se zbláznili.
Prostě na POHODU.
Autor diskuse: Docent Kolínko - Profil , 14.10.2021 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: Frenky Profil

NDocent Kolínko - Profil | Pá 24.12.2021 19:07:29

Petr64 >> Parádní stromek pro zvěř.

    NPetr64 - Profil | Pá 24.12.2021 19:06:11 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    Bušák >> 😉
    Svátky jsou pojem relativní a u některejch jedinců je to stejný celej rok. Serem na salàt a držme se vína. To je buď pitný, nebo nepitný. Všímáš si,jak se mi elegantně podařilo vyhnout větě " pro Pražáka dobré"??🤣🤣🤣

      NBušák - Profil | Pá 24.12.2021 18:56:09

      Petr64 >> jasan

        NPetr64 - Profil | Pá 24.12.2021 18:39:43

        Bušák >> Však jsem psal,"" Proti gustu,žádnej dišputát."" 😉

          NBušák - Profil | Pá 24.12.2021 18:08:05 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Petr64 >> tady se do hramborovýho salátu uzenina dává jak je to v Asii nevím. No a první řízek padnul za vlast

            NAsuanec - Profil | Pá 24.12.2021 17:48:18 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            Docent Kolínko >> hotovo.

              NPetr64 - Profil | Pá 24.12.2021 17:21:40

              Bušák >> Nevim. Brsalát s uzeninou neznám,ale zase jinej kraj,jinej mrav. Už se mi podařilo setkat s hovězím gulášem (super chuťově) ,ale místo cibule tam byla najebaná čalamáda,co to totálně zabila.Už při vzpomínce se mi kroutí prsty na nohách.😁

                NBušák - Profil | Pá 24.12.2021 17:16:08

                Petr64 >> ahoj Petře ,dáváme ho tam vždycky

                  NPetr64 - Profil | Pá 24.12.2021 16:54:34 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  Docent Kolínko >> Dobrý to bylo. Dneska padl zbytek salátu s céčkem na másle (tchyně přežila a počkala až dorazím a udělám si ho sám ). Ještě se pochlubím vánočním stromečkem.

                    NPetr64 - Profil | Pá 24.12.2021 16:50:05

                    Bušák >> Děláš vlašák? Já jen,že ten salám tam asi moc košér není.😉

                      NDocent Kolínko - Profil | Pá 24.12.2021 14:45:34

                      Bušák >> Bobe,ty a zlobit,to je nějaký omyl a provokace:-).-) Ty komedie stará,prej brambory na loupačku:-)
                      Salátek pěkný.

                        NBušák - Profil | Pá 24.12.2021 12:23:24 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        Soutěžní salát chudý hotový, a navíc ho mám málo

                          NBušák - Profil | Pá 24.12.2021 11:21:38 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          Docent Kolínko >> třeba vyhraju dárek, u nás to vypadá na brambory na loupačku, prej furt zlobím . Za mě nejchudší salát do soutěže. A na zdraví a pohodu jsem tam pustil jedničku

                            NDocent Kolínko - Profil | Pá 24.12.2021 10:37:38

                            Petr64 >> Péťo parádní šnitcl se salátem.

                              NDocent Kolínko - Profil | Pá 24.12.2021 10:35:54

                              Frenky >> docent kukuřice - 24.12.2021 8:54:53 >> Provokatére,tak tě navštívím v tu neděli.Snad nějakou rybařinu dám dohromady.

                                NAsuanec - Profil | Pá 24.12.2021 9:58:25 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                Docenti a ostatní,hezké svátky z jihu🖐🖐🖐

                                  NBušák - Profil | Pá 24.12.2021 9:13:54 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  Docenti všechno nej ale hlavně to zdravíčko, to potřebujeme všichni nejvíc přeje Bušák s Adolfem, blázinec začíná

                                    NPetr64 - Profil | Pá 24.12.2021 9:10:15

                                    Frenky >> docent kukuřice - 24.12.2021 8:54:53 >> Se máš. Já teď dělám uzávěrku nejslabší ( docházkově) sezony za posledních 10 roků.

                                      Ndocent kukuřice - Profil | Pá 24.12.2021 8:54:53

                                      Docent Kolínko >> fuj práce není čas dělat blbosti já jdu radši k vodě na ryby

                                        NDocent Kolínko - Profil | Pá 24.12.2021 8:47:54 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        Frenky >> docent kukuřice - 23.12.2021 21:34:05 >> Dnes hákovka, tak to má být. Šéf v práci a holota si odpocívá👍👍Káva hákes

                                          Červené karty: show must go on