Všeobecné povídání o všm možném i nemožném......

Dovolujeme si založit debatu docentů i nedocentů, o rybách a všemožných blbostech a životě u vody i mimo vodu.Prostě vážné i nevážné povídaní,rady a náměty na vše možné.Každého rádi přivítáme a ČK opravdu nechceme dávat.Nemůžeme brát všechno vážně,to by jsme se zbláznili.
Prostě na POHODU.
Autor diskuse: Docent Kolínko - Profil , 14.10.2021 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: Frenky Profil

docent kukuřice - Profil | Pá 24.12.2021 8:27:40 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Dobré ráno vánoční a šťastný nový rok přeje František s rodinou a hodně ryb v novém roce a hlavně to zdraví

    Petr64 - Profil | Pá 24.12.2021 8:27:02

    Frenky >> docent kukuřice - 23.12.2021 21:33:31 >> Vycvičený? Spíš zvyklý. Pokud jsem se chtěl přiblížit, musel jsem si vzít na sebe i v létě zimní bundu,kterou ptáci znali. Letos jsem bundu měnil,takže začátky byly skoro od nuly,ale zvuk oddělávanýho deklu s krmením kterej je furt stejnej a funguje jako svolávací siréna,hodně pomohl k aklimatizaci převleku.😁

      docent kukuřice - Profil | Čt 23.12.2021 21:34:05

      Docent Kolínko >> zdar a sílu chlape tak jak si na tom

        docent kukuřice - Profil | Čt 23.12.2021 21:33:31

        Petr64 >> krásné fotky Péťo koukám že tam máš pěkně vycvičený

          Petr64 - Profil | Čt 23.12.2021 20:34:06 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Dobrý to bylo.👍🤣🤣🤣

            Petr64 - Profil | Čt 23.12.2021 20:23:11

            Na papírovej talíř nekoukejte. Zamrzla mi voda a tohle se místo mytí jednoduše hodí do kamen.🤣🤣🤣

              Petr64 - Profil | Čt 23.12.2021 20:20:53 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              Docent Kolínko >> Můj dnešní bezsalámovej bramborovej salát s vepřovým řízkem z kapra.🤣🤣

                Docent Žížala - Profil | Čt 23.12.2021 18:49:19 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                Krásné prožití vánočních svátků

                  Petr64 - Profil | Čt 23.12.2021 17:08:42 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  Tak tohoto predátora moc nemusím,ale zase udržuje zdravou populaci.

                    Petr64 - Profil | Čt 23.12.2021 17:07:32 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    Docent Kolínko >> Dlask je můj největší oblíbenec.👍🤣🤣

                      Petr64 - Profil | Čt 23.12.2021 17:06:11 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      Docent Kolínko >> Mí oblíbenci mlynaříci. Ti nalítavají hlavně v zimě.

                        Petr64 - Profil | Čt 23.12.2021 17:04:50 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        Docent Kolínko >> ....a ježci? Kapitola sama o sobě.Ti se nažerou a usnou v kýblu s granulama pro kočky. 😉

                          Petr64 - Profil | Čt 23.12.2021 17:03:07 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          Docent Kolínko >> Fógli sou taky kámoši.......

                            Petr64 - Profil | Čt 23.12.2021 17:01:59 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            Docent Kolínko >> Na jaře tady řádil pytlák,takže tohoto souseda už nikdy nepotkám. ☹️
                            Nechal se fotit z 5ti metrů a nebál se ani pily,nebo křoviňáku.

                              Petr64 - Profil | Čt 23.12.2021 17:00:01 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Docent Kolínko >> Žiju tady s dobrejma sousedama.😁

                                Docent Kolínko - Profil | Čt 23.12.2021 16:42:20

                                Petr64 >> Tak to je paráda. VELKÁ 👍👍

                                  Petr64 - Profil | Čt 23.12.2021 16:01:57 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  Stále je od stolu s vínem co pozorovat. Celej rok.😁

                                    Docent Kolínko - Profil | Čt 23.12.2021 15:54:41 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Na skok na kafíčko a zahřátí 😉

                                      Docent Kolínko - Profil | Čt 23.12.2021 15:52:44

                                      Petr64 >> Tak to je bomba 👍👍👍👍

                                        Petr64 - Profil | Čt 23.12.2021 15:03:39

                                        Docent Kolínko >> Nejhorší je,že se to Santaklausovský obžerství a komerční výplach reklamou na všechno co je nezbytný vlastnit dojebalo kouzlo vánoc. Za komárů nikdo nebrečel že mají obchody přes svátky zavřený,nikdo nešílel a taky nikdo nenakupoval zásoby jako před armagedonem.
                                        Zejtra odpoledne pověsîm na bezovej keř mrkve,jablka a nějaký pečivo,otevřu lahvinku a budu sledovat,jestli něco přijde z lesa na občerstvení.

                                          Červené karty: show must go on