Všeobecné povídání o všm možném i nemožném......

Dovolujeme si založit debatu docentů i nedocentů, o rybách a všemožných blbostech a životě u vody i mimo vodu.Prostě vážné i nevážné povídaní,rady a náměty na vše možné.Každého rádi přivítáme a ČK opravdu nechceme dávat.Nemůžeme brát všechno vážně,to by jsme se zbláznili.
Prostě na POHODU.
Autor diskuse: Docent Kolínko - Profil , 14.10.2021 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: Frenky Profil

NDocent Kolínko - Profil | Čt 23.12.2021 14:53:41

Petr64 >> Je to tak Peťas, fakt jen obžerství a ukázka jak všechno nakoupí, maso na metráky, dárečky a sračky a pak fňukaj že jim je blbě, a kolik je to stálo, a že teď nemají love.
Ať si každý dělá co chce, ale účastnit se nebudu👍😉

    NPetr64 - Profil | Čt 23.12.2021 14:10:17

    Docent Kolínko >> Řízek (ne) musí být z ryby? Ten si dám dneska na večeři. Zejtra musím na chvíli k tchýni. Odmítl jsem kapra a raději u ní dneska vyložil céčko a kostku másla. Jestli to hodí do strouhanky,budu hned po pohřbu odsouzenej.😉

      NPetr64 - Profil | Čt 23.12.2021 14:06:44

      Docent Kolínko >> Seš můj člověk. Já vánoce odmítám slavit od sedmé třídy,tj cca45 roků. Dokonce s tím souhlasí moje polovička.

        NPetr64 - Profil | Čt 23.12.2021 14:02:53

        A tímto svařákem zahajuji dovolenou. 😁
        Po prvním loku s jistotou můžu tvrdit, že i kdybych nechal hrnek venku na mrazu,na něm se udělala námraza,při každým doušku se opotím.

          NDocent Kolínko - Profil | Čt 23.12.2021 10:53:23 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Prosím o vkládání fotek řízků a salátů.
          Kdo bude mít nejlepší na pohled dostane malý dárek na ryby.
          Upozorňuji že za bramborový salát bez salámu jsou body navíc. Děkuji, a šup sem s tím.

            NDocent Kolínko - Profil | Čt 23.12.2021 10:45:54

            Jedno domácí kafe.Přeji s předstihem vše nejlepší, šťastné a veselé vánoce, a šťastný nový rok 2022.
            Hlavně ať to občas drbne u vody.
            Ale upřímně říkám že vánoce nesnáším, a beru to jen pro děti.
            Jinak je to je ukázka toho jak se každý ukazuje kolik nakoupil žrádla.
            A pak funěj a ožerou se jak prasata, to jsou Vánoce 👍👍😳

              NDocent Žížala - Profil | Čt 23.12.2021 8:21:05 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              .

                NDocent Žížala - Profil | Čt 23.12.2021 5:26:00 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                Něco pro nás od nájemců 🙄🙄🙄🤣🤣🤣

                  NDocent Žížala - Profil | Čt 23.12.2021 5:22:55 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  Dobré pracovní ráno káva na stole 😳😃😃

                    Nchřenovák - Profil | St 22.12.2021 11:09:33 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    Hezký den
                    Dám si teď oběd
                    potom uklidím Octavii a potom směr Vltava 7 na kapříky 🤣

                      NDocent Kolínko - Profil | St 22.12.2021 10:44:07 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      Taky jedno hákes káva 😒😒

                        NDocent Žížala - Profil | St 22.12.2021 4:17:17

                        Dobré pracovní ráno káva na stole 🤔🤔

                          NDocent Kolínko - Profil | Út 21.12.2021 15:52:14 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          Káva výborná, vytuněna😁😁😁😁

                            Nchřenovák - Profil | Út 21.12.2021 15:37:12

                            Docent Kolínko >> Bomba, vařič a pánvička
                            Potom koření a maso někde po cestě

                              NDocent Kolínko - Profil | Út 21.12.2021 15:29:22 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Zastávka na kávu a pokec s kamarádkou......😁Modrej docent ví☝️☝️

                                NDocent Kolínko - Profil | Út 21.12.2021 15:27:52

                                chřenovák >> Rybařinu beru, ale tohle už je otročina, vozit všechno atd. Ale hlavně ať chutná.

                                  Nchřenovák - Profil | Út 21.12.2021 15:19:41 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  Docent Kolínko >> Ta rybářina je krásná 😂

                                    NDocent Kolínko - Profil | Út 21.12.2021 14:55:00

                                    chřenovák >> Pěkný, taky to už raději nemeju 😁😁👍👍

                                      NDocent Kolínko - Profil | Út 21.12.2021 14:53:57

                                      chřenovák >> Taky to tak mám.

                                        Nchřenovák - Profil | Út 21.12.2021 14:07:51 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        Na chvilku u vody

                                          Červené karty: show must go on