Stairs 2 Hell - veřejná diskuse | MRK.cz

Stairs 2 Hell - veřejná diskuse

Autor diskuse: Martin M. - Profil , 29.9.2021 kaprařina - závodní sektor
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Nmilanpindryc - Profil | Pá 8.10.2021 0:06:22

Bobo10 >> obycejnej rybar plati svazu tady se asi plati konkretnim lidem jinak to nedava smysl dat nekomu vodu na tyden

    NBezďa - Profil | Čt 7.10.2021 23:06:18

    kubah >> do musova teče Svratka a v té tečou dobroty z Brna. Troška šamponu je jen kapka v moři. A existují i ekologické šampony a sprchace

      NMarek_R - Profil | Čt 7.10.2021 22:44:23

      U nás zrejme kvôli pretekom, ktoré tam boli, utrpela jedna veľká voda. Žiaľ ryby neboli chránené, vďaka pretekom a medializácii sa postupne odnášali krásne ryby. Bola to dobrá myšlienka ale v nesprávny čas. Posledné roky sa to v mnohých organizáciách darí zmeniť, a chrániť väčšie ryby, aj iné druhy.

        Nkubah - Profil | Čt 7.10.2021 22:41:23

        Ryby krásné, voda a okolí parádní, očividně organizace super.

        Výjimku na takovou akci uznávám - jen z toho okolí, rybářství musí něco mít.

        Co nechápu - vážně se splachují šampony a sprcháče atd. ve vodě ? Viz. fotky na FB atd.

        To je humus.

          NMartin M. - Profil | Čt 7.10.2021 22:36:39

          Marek_R >> ryby nejsou chranene. Chrani je starostove okolnich obci zakazem bivakovani na vetsi casti brehu. Kapri take posledni roky rychleji rostou diky slavickam a neni jednoduche je zdolat, i kdyz mas lod.

            NBezďa - Profil | Čt 7.10.2021 22:35:30

            Marek_R >> ochrana tam není a dokonce je tam prováděn i komerční lov. Na D6 což je revír spojeny s D5.
            Voda je to neuvěřitelně užívná.

              NBobo10 - Profil | Čt 7.10.2021 22:31:11

              Marek_R >> Asi bych byl v klidu... tam každý normální rybář pouští... doufám že to takto zůstane i po závodech...

                NMarek_R - Profil | Čt 7.10.2021 22:24:23

                Toto je až neskutočná tabuľka. Sú tam tie ryby chránené? Horná miera? Aby nakoniec takéto preteky neboli osudné pre tú vodu.

                  NF. - Profil | Čt 7.10.2021 22:21:12

                  Marek_R >> všimli všimli, ale zatim šla velká ryba na "vysokých" číslech (jihozápadní strana D5) tak jsem zvědavý, zda se přesune - nebo rozjezdi i strana od Strachotínu, celkem fandím číslu 8. Jedno prase už mají a dostat ještě jedno, tak by parádně zamíchali poradím ;-)

                    NBezďa - Profil | Čt 7.10.2021 21:36:05

                    Krásný ryby a jsem zvědavý jaké budou poslední hodiny. Loni rozhodla poslední noc pokud se nepletu.

                      NMarek_R - Profil | Čt 7.10.2021 21:33:42

                      Inač neviem či ste si všimli, ale na preteku sa chytajú fakt krásne ryby.

                        NBobo10 - Profil | Čt 7.10.2021 20:42:04

                        čolkař,zloch >> Díky za osvětu... opravdu jsem nevěděl a rád se dozvím něco nového...

                          NPetr64 - Profil | Čt 7.10.2021 20:25:48

                          Pindˇa >> Sakra,já nikoho nejmenoval.👍🤣

                            NMartin M. - Profil | Čt 7.10.2021 19:55:10

                            Petr64 >> porada to soukrome s.r.o.

                              Nčolkař,zloch - Profil | Čt 7.10.2021 19:50:16

                              Bobo10 >> pleteš se,ČRS má také stanovené doby lovu, je pár výjimek kde je v některých měsících povolen nonstop,jinak musíš žádat o výjimku Ministerstvo zemědělství

                                NPetr64 - Profil | Čt 7.10.2021 19:49:53

                                Bobo10 >> To by bylo náhodou super. V době 24-4 se vracej podroušený lidi domů a tak by byli v bezpečí. Jediný riziko by pro ně byli nacamraní cyklisti.😉

                                  NRobur - Profil | Čt 7.10.2021 19:38:42

                                  mne by ještě zajímalo, jak závodníci volí, pokud tedy volí.

                                    NBobo10 - Profil | Čt 7.10.2021 19:34:00

                                    Martin M. >> No ale jestli se nepletu tak CRS má neomezenou dobu lovu. Nebo tomu tak není? Takže tam byl někdo o patro výš a v MRS se jim tam nechce? Škoda. To je jako kdyby v Čechách se mohlo jezdit Nonstop autem a na Moravě jen od 4 do 24 hodin... ;)

                                      NPetr64 - Profil | Čt 7.10.2021 18:56:35

                                      Martin M. >> Kdo pořádá S2H? MRS?