Stairs 2 Hell - veřejná diskuse | MRK.cz

Stairs 2 Hell - veřejná diskuse

Autor diskuse: Martin M. - Profil , 29.9.2021 kaprařina - závodní sektor
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NVolas - Profil | Čt 30.9.2021 8:35:11

milanpindryc >> Černý jim dá slevový poukaz na odkoupení vlastních kaprů z Pohořelic :o)

    NOreh - Profil | Čt 30.9.2021 7:43:02

    Vetesnik.J >> citujem z popisu nejakeho boiliezu:
    "Tieto boilies boli špeciálne navrhnuté tak, aby sme dosiahli čo najvyššiu možnú výživnú hodnotu krmiva..."

    Ked teda v tomto je najvyssia mozna vyzivna hodnota, vsade inde musi byt teda nizsia :).

      Nhaas - Profil | Čt 30.9.2021 0:40:36

      Oreh >> moravská švestka do vody i do krku ....tam bude v alejích nablito

        NF. - Profil | St 29.9.2021 21:16:14

        milanpindryc >> no a nedostane teda svaz volnaska jako každoročně? Nějak tady na to ti dva chytří ze svazu nechtěli odpovědět.

          NVetesnik.J - Profil | St 29.9.2021 20:48:11

          Oreh >> Krmit ryby? :D Ty asi nevíš nic o uživnosti Pálaavy že

            NOreh - Profil | St 29.9.2021 19:59:51

            kubah >> beriem aj Moravsku slaninu :)

              NOreh - Profil | St 29.9.2021 19:59:04

              Pedro1 >> jem aj ryby ... kapra nie, ale v takom pripade by som sa stal kaprarom :)

                NPedro1 - Profil | St 29.9.2021 19:54:01

                Oreh >> Dyk jis akorát nizkotucny jogurt a brusinky:-)))

                  NOreh - Profil | St 29.9.2021 19:50:32

                  kubah >> som aj za prichut Anglicka slanina :)

                    Nkubah - Profil | St 29.9.2021 19:42:57

                    Oreh >> ale mohly by chytat na vepřové boilies...........

                      NOreh - Profil | St 29.9.2021 19:40:37

                      milanpindryc >> alebo po ananase...

                        Nmilanpindryc - Profil | St 29.9.2021 19:39:11

                        Oreh >> No jo no. Pak si das kapra a uz bude mit peprovou prichut a bude lehce vonet anglickou esenci po jahodach.
                        Me hlavne stve ze tam v tu dobu nemuzu chytat.

                          Nmetal - Profil | St 29.9.2021 19:33:26

                          milanpindryc >> Ale o to přeci při závodech na svazovkách nejde ..... Hlavně když
                          jsou plné jiné kapsy :-)))))))))))

                            NOreh - Profil | St 29.9.2021 19:31:25

                            ved tam idu hlavne krmit ryby ... skor by im za to mal zvaz zaplatit :). keby sa dalo spocitat, kolko prachov tam vysypu do vody, to by bolo mozno zaujimave cislo

                              NPedro1 - Profil | St 29.9.2021 19:27:53

                              milanpindryc >> Dvě vaničky nasadaku a jednu duhaku:-)))

                                Nmilanpindryc - Profil | St 29.9.2021 19:15:30

                                Na startovnym se vyberou 4mega a kolik pak dostane MRS…

                                  NBezďa - Profil | St 29.9.2021 15:52:49

                                  Nevíte někdo kdy se budou chystat bojky?

                                    NRoman K - Profil | St 29.9.2021 15:51:29

                                    Cirkus bude