Stairs 2 Hell - veřejná diskuse | MRK.cz

Stairs 2 Hell - veřejná diskuse

Autor diskuse: Martin M. - Profil , 29.9.2021 kaprařina - závodní sektor
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NMartin M. - Profil | Čt 7.10.2021 18:52:19

Bobo10 >> MRS ani CRS nemuze udelit vyjimku z denni doby lovu. Musis si ji vybehat opatro vyse.

    NBobo10 - Profil | Čt 7.10.2021 18:29:59

    jejenik >> Hlavy pomazany...

      Njejenik - Profil | Čt 7.10.2021 16:41:04

      Bobo10 >> Tam jsou holt asi jiný hlavy no... :-D

        NBobo10 - Profil | Čt 7.10.2021 16:27:43

        jejenik >> Jo... já to chápu... teď mě ještě zkus vysvětlit proč v CRS to neřeší...

          Njejenik - Profil | Čt 7.10.2021 16:25:58

          *dopravu

            Njejenik - Profil | Čt 7.10.2021 16:09:21

            Bobo10 >> Asi jako kdyby sis chtěl zaběhnout ve městě po silnici a chtěl bys na to výjimku, taky ti ji nedají, ale když se běží velký závod, opravu kvůli tomu zastaví..... ;-) (nevím jaký přirovnání použít :-))

              NBobo10 - Profil | Čt 7.10.2021 16:03:20

              jejenik >> Jo chápu to... za peníze v Praze dům a na Moravě dva. Ale i obyčejný rybář nechává svazu peníze za svoji povolenku... tam výjimka nejde?

                Njejenik - Profil | Čt 7.10.2021 15:57:26

                Bobo10 >> Domluvená výjimka se svazem. Něco podobného je na Balatonu při IBCC. Tam je normálně zákaz pletenek a při závodě ne. ;-)

                  NBobo10 - Profil | Čt 7.10.2021 15:54:28

                  Napadlo mě něco podobného... normálně se NON-stop chytat nesmí... a je tu z toho poprask... teď to nikomu nevadí... Mě osobně je to jedno... jen tak na zamyšlení...

                    NA_dam - Profil | Čt 7.10.2021 15:30:54

                    Knapík >> To by niektorý nemali vyvezené vôbec😁.

                      Njejenik - Profil | Čt 7.10.2021 15:12:06

                      Knapík >> Všichni jsou o tom poučeni, ale asi se to úplně nedá uhlídat (beru to spíš z pohledu toho závodníka :-D). Tohle je už prestižní závod a nemyslím si, že by si to někdo lajsknul, jen na člunu úplně pod čáru.... (Doufám teda... :-D)

                        NKnapík - Profil | Čt 7.10.2021 14:57:31

                        jejenik >> to je rebelie :-)

                          Njejenik - Profil | Čt 7.10.2021 14:57:01

                          Knapík >> Neprobíhá.

                            NKnapík - Profil | Čt 7.10.2021 14:14:22

                            Nevíte někdo, zda probíhá nějaká kontrola, jestli nejsou závodníci na člunech na vodě pod vlivem ?
                            V běžném provozu se v podroušeném stavu na vodu nesmí ...

                              NMrKos - Profil | Čt 7.10.2021 12:56:59

                              milanpindryc >> když vidím mentalitu, ignoraci a pokrytectví některých zdejších rádoby sportovcu, tak bych si dokázal představit i plošný zakaz vyvážení. A bylo by to vyřešeno.

                                Nmilanpindryc - Profil | Čt 7.10.2021 12:55:12

                                bjwir >> do 100g je to na odhoz a to nemusi odpadavat…

                                  NVaša - Profil | Čt 7.10.2021 11:15:20

                                  scjsci >> a o tom to je. Každý ročník se chytá na jiných místech.

                                    NVaša - Profil | Čt 7.10.2021 11:14:03

                                    Orion24 >> to ano, ale už to budou mít Mega těžké. Ryba se už trochu pohla jiným směrem.

                                      NVaša - Profil | Čt 7.10.2021 11:13:12

                                      Fishky >> F. - 7.10.2021 10:53:34 >> toto je věc která se nedá ovlivnit na žádných závodech. A je super, že se ryby chytají každý rok z jiných míst. Aspoň je to zajímavé.

                                        Nscjsci - Profil | Čt 7.10.2021 10:57:13

                                        Fishky >> F. - 7.10.2021 10:53:34 >> zase loni se i na místech kolem 25ky něco chytalo a letos jsou kompletně hluché