Stairs 2 Hell - veřejná diskuse | MRK.cz

Stairs 2 Hell - veřejná diskuse

Autor diskuse: Martin M. - Profil , 29.9.2021 kaprařina - závodní sektor
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

aleš vavřina - Profil | Pá 8.10.2021 11:27:33

Fishky >> F. - 8.10.2021 11:19:52 >> to jsi trochu nepoeticky popsal realitu, :-))) .. ovšem máš pravdu Moc dobré ovšem není to, že již minimálně 1 generace rybářů (cca 20 let) nezná tu parádu, kdy se ryby na nádržích chytaly na odhoz - to jsme jako kluci měli šanci uspět i s Oravama 2,3 nebo 2,7m a Roenem - tomu už by dnes snad nikdo ani nevěřil.

    kubas. - Profil | Pá 8.10.2021 11:22:54

    Poušťák >> Nějaké trumfy je třeba schovat na tu 30kg+.

      Eli - Profil | Pá 8.10.2021 11:19:54

      ruprd >> lovec se chce vcítit do pocitu ryby a prožít s ní ten pro ni jedinečný zážitek 😂

        F. - Profil | Pá 8.10.2021 11:19:52

        aleš vavřina >> vždy bude hrstka těch, co umí a mraky těch, co čumí. No a když někdo neumí házet, neumí najít místo ze břehu, neumí si zakrmit - a chce chytat jako ten co umí a nejlépe hned a bez námahy, tak mu nezbývá než ty "překážky" co mu v tom brání zrušit nebo porušovat - a protože těch co neumí je mraky, tak si to plundrování vody prosadí.

          jejenik - Profil | Pá 8.10.2021 11:14:20

          ruprd >> suchej lovec není prostě IN .. ;-) :-D

            ruprd - Profil | Pá 8.10.2021 11:10:51

            a ještě jedna věc, polít vodou komplet lovce i s kaprem to je co za novinku?

              Knapík - Profil | Pá 8.10.2021 11:08:20

              Pedro1 >> mně se to jeví tak, že je ta voda přeplněna obřími přerostlými kapry, což se může na jednu stranu zdát děsně fajn, ale pravdou bude spíš opak.

                ruprd - Profil | Pá 8.10.2021 11:07:43

                Za mě by mohl být tento závod zajímavý bez vyvážení, čistě z odhozu... Ovšem to by bylo špatně vůči reklamnímu cirkusu kolem.. :)

                  Pedro1 - Profil | Pá 8.10.2021 10:58:19

                  aleš vavřina >> Jsi zpátečník, jinak bys věděl, že nejvíce se chrání ryby tím, že se co nejvíce chytají. Takže nonstopy, zavážky, lov z lodí, lov na tři pruty, ......, tohle všechno výrazně chrání ryby ve vodě.

                    Pedro1 - Profil | Pá 8.10.2021 10:56:23

                    Eli >> Máslo a kmín.

                      aleš vavřina - Profil | Pá 8.10.2021 10:54:43

                      Enya >> Mám úplně stejný názor, zrovna dnes ráno jsem kolegovi v kanclu říkal, jak je komický boat (loďka) ukotvená pod vraty (z D6( na D5 asi 1m od břehu, ale přitom ze břehu je zákaz lovu ... celkem absurdistán a vychcánkov zároveň.
                      Na nádržích nechat jen lov ze břehu by významně pomohlo, sic by to byl poměrně tvrdý přechod v pravidlech.
                      Současně bych omezil i echoloty, to je podraz na ryby par excellance.
                      Pokud budeme chtít mít na nádržích super ryby a v hojných počtech, tak jim budeme muset vytvořit rozsáhlé klidové zóny bez rybářského tlaku. Jinak to opravdu nepůjde.
                      Už ale slyším ten bojový ryk všech, koho by tohle opatření omezilo, a nejvíce ty, co mají prodej vybavení pro lov z vody a zavážení zahrnuto do svého podnikání.
                      Bude si ovšem třeba jasně stanovit priority a to ve velmi dlouhodobém výhledu. Bez definovaných priorit a důsledného dodržování to nepůjde. Stejně jako bez tvrdých opatření. Kdo nesouhlasí, ten nemá právo brečet a je jen sobeckým prospěchářem co nevidí dál, než na špičku svého prutu.

                        Eli - Profil | Pá 8.10.2021 10:54:06

                        Enya >> ryba je to bezpochyby ohromná...co ale proboha na kaprovi krásného? 😂

                          Poušťák - Profil | Pá 8.10.2021 10:20:00

                          kubas. >> chybí mi tam prst f prdeli Kubo,jinak fše f Topu 🤣🤣🤣

                            Poušťák - Profil | Pá 8.10.2021 10:19:03

                            Enya >> takto už bohužel uvažuje málo lidí👍

                              kubas. - Profil | Pá 8.10.2021 10:11:49

                              Poušťák >> Zvedání ploutví, roztahování držky, dobrej cirkus a úcta k rybě na top úrovni...

                                Enya - Profil | Pá 8.10.2021 10:07:56

                                No ryba krásná,o tom nelze pochybovat - moje velká gratulace týmu,ale bohužel tím stoupne počet ukotvených lodí a možná jich tam v budoucnu bude víc než při závodech plachetnic,aby někdo pokořil hranici 30 kg.Já bych nerad někoho obvinoval,ale bylo by fajn se nad tím zamyslet,a zase se vrátit na břeh krásných novomlýskych nadrží,možností by mohlo být (do určité vzdálenosti ) zavážet,nevím,ale být přímo nad korytem se Mě nelíbí.Když si čtu od některých soutěžních týmů př: "mohla by přijit dvactka" dokonce se divím že pomalu někomu nestačí 4 kapři nad 20 kilo za den...važte ste si každé ryby,kapr je krásný i pod hranicí 10 kilo....možná je to dobou,rozežraností,jasný příklad těch chatrčí pod Pavlovem,atd.Važte si krásných ryb i míst kterých pomalu ubývá

                                  Stairs2Hell - Profil | Pá 8.10.2021 9:08:42

                                  Přátelé kamarádi,
                                  to co se letošní ročník povedlo je něco neskutečného. Tým SONIK SPORTS & EKO BAITS TEAM POLAND dnes krátce po 2. hodině ranní ulovil kapra o hmotnosti 29.82 kg. Přepisuje se tím historie jak závodu, tak i Novomlýnské nádrže. Věříme, že zde plavou i mnohem větší kousky, ale toto byla opravdu životní ryba.

                                  Všem příznivcům Pálavy i našeho závodu děkujeme za přízeň.
                                  Přejeme všem hezký den.

                                    Poušťák - Profil | Pá 8.10.2021 7:04:19

                                    Vaša >> atak ryby 30 kg a banda blbců okolo ní🤔😱

                                      Vaša - Profil | Pá 8.10.2021 4:02:51

                                      Atak ryby 30kg!!! Chybí už pár gramů!

                                        F. - Profil | Pá 8.10.2021 0:11:45

                                        Marek_R >> pecka, že? A to si vem, že je tam jenom jedna ryba od každého teamu, takže jich tam hodně chybí