Fanclub značky Shimano

Pro všechny fanoušky této značky. Pruty, navijáky, oblečení, krmení atd.
Autor diskuse: Luger46 - Profil , 25.2.2021 kaprařina - náčiní, doplňky
Dále moderují: dukin Profil + kritik Profil

Co nového od f.Shimano vás oslovilo? V diskuzi rozveďte.

A) Navijáky78%

B) Pruty15%

C) Oblečení 2%

D) Nové řady boilies3%

E) Jiné 2%

Od 26.2.2021 hlasovalo 392 čtenářů.

Luger46 - Profil | Pá 26.12.2025 16:40:51

Navrc >> Aha. Ja videl jen ty s Daiwou.

    Navrc - Profil | Pá 26.12.2025 16:32:08

    Luger46 >> Par Korda boys shimano navijáky chytá a mají to i v profilech na Korda webu. A jsou vidět i ve videích.

      Luger46 - Profil | Pá 26.12.2025 16:26:04

      Zeptal jsem se AI 😁

        Luger46 - Profil | Pá 26.12.2025 16:23:37

        Navrc >> Mám pocit že Korda šěfuje Daiwě v Evropě. Určitě má Daiwu pod palcem v Anglii. V jeho filmech Shimano neuvidíš.

          Navrc - Profil | Pá 26.12.2025 16:20:05

          Luger46 >> To není o Kordovi. Spis vyměnil Daiwu za Shimano 😉

            Bobin83 - Profil | Pá 26.12.2025 16:10:53

            Luger46 >> přesně,všecko je o prachách,jen teda nechápu jak dával nějaké storko ,že jde ke Sticky,ale pak o Sticky ani slovo,asi to nějak nedopadlo, nevím

              Luger46 - Profil | Pá 26.12.2025 16:00:13

              Bobin83 >> asi nasypali víc peněz než Korda 😁

                Luger46 - Profil | Pá 26.12.2025 15:57:59

                vicx >> Korďácká ikona Darrell Peck, spíš znají kapraři 😉

                  vicx - Profil | Pá 26.12.2025 13:36:03

                  Luger46 >> kto to je?

                    Bobin83 - Profil | Pá 26.12.2025 13:31:13

                    Luger46 >> to byla jen otázka času 😂

                      Luger46 - Profil | Pá 26.12.2025 13:29:42

                      Koukejme hoho Shimano přetáhlo 🙂

                        murphyy - Profil | Čt 25.12.2025 20:59:18

                        Luger46 >> za mna priklad toho ako sa tie 2 firmy dobiehaju..daiwa predstavila airity st, presso s este lahsim rozbehom, menej odporove loziska atd. a reakcia je ze je teraz u shima takato ponuka u vanq.
                        na druhej strane celkom ocenujem ze nevysli s novou radou, ale len upgradovana verzia pre extreme finesee fishing nesuca to iste meno.
                        neprekvapilo by ma ze casom to bude aj pre vanford.

                          Luger46 - Profil | Čt 25.12.2025 20:27:39

                          murphyy >> za mě absolutně zbytečnost, už tak jde neskutečně lehce. No kupce si to asi najde.

                            murphyy - Profil | Čt 25.12.2025 20:02:58

                            Luger46 >> jasne je to upgrade pre ultra light specialistov, ktori to mozu ocenit. myslim ze na popud od konkurencie ktora uz nejaky ten rok ponuka high end modely pre este lahsi feeling and response.. kde tiez vylucili nejake tesnenia, magseal..pre mna tiez nic, len som to dal ze je to v eu ponuke kedze minuly odkaz bol len z JP stranok

                              Luger46 - Profil | Čt 25.12.2025 19:51:43

                              murphyy >>
                              https://m.youtube.com/watch?v=8SUJeuCkTgc&pp=ygULVmFucXVpc2ggY2U%3D
                              Ja bych si ho nekoupil podle toho co tam rika. Nic nového na nem nevymyslely spis kokotinu. Neni to ani novy model spis jakoze upgrade jeste pro lehčí chod, no ale posud sam jestli je to rozumny.

                                murphyy - Profil | Čt 25.12.2025 19:49:36

                                P3 >> jj je uz B ale aj u predchadzajuceho modelu A bol len HG a XG prevod

                                  murphyy - Profil | Čt 25.12.2025 19:40:26

                                    P3 - Profil | Čt 25.12.2025 19:14:39

                                    tonouš >> Už je novej model B .Ale u všech dali už jen rychlé převody,ale prej má bejt ještě o úroveň lepší...

                                      tonouš - Profil | Čt 25.12.2025 18:27:46

                                      murphyy >> jj, je to 3000, mam ho taky na lehčí věci, ale chytal sem s nim letos asi měsíc i těžký hlavy 18g, v mezidobí, kdy sem byl bez Stelly a v pohodě, je poměrně silovej..

                                        murphyy - Profil | Čt 25.12.2025 18:21:27 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        tonouš >> mam ho od 2021 4000ku, stale ako novy :) je sice v XG ale na lahsie nastrahy, rychlejsie tahanie super, prikladam podobnu foto s drzanim dole koli fotke, hoci aj tak viem ze otos bude mat pripomienky :DD
                                        ty mas v 3000ke ze?