Fanclub značky Shimano

Pro všechny fanoušky této značky. Pruty, navijáky, oblečení, krmení atd.
Autor diskuse: Luger46 - Profil , 25.2.2021 kaprařina - náčiní, doplňky
Dále moderují: dukin Profil + kritik Profil

Co nového od f.Shimano vás oslovilo? V diskuzi rozveďte.

A) Navijáky78%

B) Pruty15%

C) Oblečení 2%

D) Nové řady boilies3%

E) Jiné 2%

Od 26.2.2021 hlasovalo 392 čtenářů.

tonouš - Profil | Čt 25.12.2025 18:06:50 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Sváteční lov s mojí letos nejoblíbenější sestavou.

    poldeci - Profil | Čt 25.12.2025 13:32:50

    Pindˇa >> mne z toho vychádza iba jedno, urobili jeden univerzálny obal pre dvojdielne aj jednodielne palice
    Pasuje to potom tak nijako na každú palicu ale hlavne , že je obal

      Pindˇa - Profil | Čt 25.12.2025 12:22:32

      kkkarlos >> Já jsem zvědav, jestli na to někdo přijde, jak to měli myšleno, zase, kdyby to byl jen prodejní obal, jak jsem psal, nedávali by tam ten zip😀 Samostatně třeba jen na horní díl to taky nijak nepasuje. Na UK fórech si s tím taky lámou hlavy 😁

        poldeci - Profil | Čt 25.12.2025 12:07:51

        kkkarlos >> na casting verzii je ten obal tiež taký hlúpy/alebo ja/
        Toto čo pustili do obehu je jeden veľký nezmysel

          kkkarlos - Profil | Čt 25.12.2025 12:00:00

          Esox >> ten obal by pasoval na casting verzi, ten má nízký očka...

            Pindˇa - Profil | Čt 25.12.2025 11:58:02

            Esox >> Myslel jsem složený, jako byl v obchodě

              Esox - Profil | Čt 25.12.2025 11:39:17

              Pindˇa >> tak jsem rád, že nejsem jediný. Jenže ani složený prut tam moc nedáš, navíc má kapsu na díl. No fakt netuším…

                Pindˇa - Profil | Čt 25.12.2025 10:41:37

                Esox >> Neuděláš, taky jsem se toho nedopátral a nikdo mi na to nedokázal odpovědět. Na konci videa co mi poslal kolega @murphyy v čase 6.25 to má taky tím zipem spojené ale jak píšeš je to k ničemu. Podle mě je to jen prodejní obal na složený prut. https://youtu.be/nwWfP33O9z0?si=3XtJLy1jZP1O26Gq

                  kkkarlos - Profil | Čt 25.12.2025 10:19:52

                  Esox >> normálně to očko přihni k blanku, pár ohnutí to vydrží a pak si koupíš novej prut 😉🤣🤣🤣

                    Esox - Profil | Čt 25.12.2025 10:08:57

                    Sice ze sebe udělal vola, ale nevíte někdo prosím, jak je myšleno, že se má používat ten neoprenový obal od Adreny? Nějak tam nechápu systém těch sucháčů. Vychází mi to, že tam některý je zbytečně. A po zapnutí (asi se to má) se tam nevejde očko. Děkuji

                      Esox - Profil | St 24.12.2025 19:43:30

                      P3 >> prut, naviják mám delší dobu a spíš na jiný prut, tady budu muset asi něco teprve vymyslet

                        P3 - Profil | St 24.12.2025 19:31:33

                        Esox >> nové kombo?

                          Esox - Profil | St 24.12.2025 18:22:19 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          Šťastné a veselé - ALL SHIMANO :-)

                            Bulda 64 - Profil | St 24.12.2025 16:48:59

                            Dneska nejen Šimánistům" !!!,, ale výjimečně i daiwistům.. a vyznavačům ostatních značek ;)))

                              icokarp - Profil | St 24.12.2025 16:16:03

                              Šimanisti, želám požehnané Vianoce,a nech Vám tie krásne strojky super točia 🐟🍀😉

                                Luger46 - Profil | St 24.12.2025 14:12:21

                                Krásné Vánoce přátelé 🎄

                                  murphyy - Profil | Út 23.12.2025 22:14:13 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  thunnus 6000 na heavy feeder - pre mna v pohode

                                    murphyy - Profil | Út 16.12.2025 15:26:08

                                    Pindˇa >> ja to mam inak, samozrejme najlepsie je ist na clne hned ku rybe, ale u nas zvacsa chytam mensie ryby a ked viem ze dno je relativne ciste, zvacsa len bahno, tak ju v pohode casto krat dam az na breh, a je to pre mna take pohodovejsie, nez len ze ked tukne uz chystat cln a potom domotavat. Vsetko zalezi na podmienkach, napr na Palave by som asi isiel na vodu po kazdom zabere.

                                      Pindˇa - Profil | Út 16.12.2025 11:28:30 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      murphyy >> Je to tak. Nikdy jsem při vyvážce nestahoval se břehu, ani s rybou, ani bez ryby s olovem a s kamenem už vůbec ne, to ani nejde. Výjimka může být, kdo závaží zavážecí lodičkou a když tam budou traviny tak to musí být peklo.

                                        murphyy - Profil | Út 16.12.2025 9:55:02

                                        Peter94 >> aj technium si ludia kupuju na vyvazky, stahovanie, ide len o rozpocet kolko je clovek ochotny investovat, aj ultegra, speedmaster to zvladne..len je otazka ako dlho resp do akej miery je postupom casu clovek ochotny prijat zmeny na volach, chode..ale aj tieto budu sluzit dlho..
                                        a dalsia vec aj podla toho co citam dnes sa az tak nestahuje :D

                                        cize len za mna je taky asi vseobecny mytus, ze technia na stahovanie nie, prave naopak vydrzia byt rovnake dlhsi cas napr v porovnani s ultegrou, ale vsebecne suhlas na taketo veci by som volil radsej power aero s nizsim prevodom