Fanclub značky Shimano

Pro všechny fanoušky této značky. Pruty, navijáky, oblečení, krmení atd.
Autor diskuse: Luger46 - Profil , 25.2.2021 kaprařina - náčiní, doplňky
Dále moderují: dukin Profil + kritik Profil

Co nového od f.Shimano vás oslovilo? V diskuzi rozveďte.

A) Navijáky78%

B) Pruty15%

C) Oblečení 2%

D) Nové řady boilies3%

E) Jiné 2%

Od 26.2.2021 hlasovalo 392 čtenářů.

Nkubas. - Profil | St 19.11.2025 17:47:36

aleš vavřina >> No je stále, myšleno když vyšel designově:-). To je jeden z mála navijáků z té generace, kterej jsem neměl nebo nemam. Třeba se ještě někdy zadari.

    Naleš vavřina - Profil | St 19.11.2025 17:36:41

    kubas. >> nejen byla, ale i je, 😉😁😁

      Nkubas. - Profil | St 19.11.2025 17:21:48

      Vévoda z Wellingtonu >> No jeje, takovej Fireblood byla pecka :-).

        NVévoda z Wellingtonu - Profil | St 19.11.2025 17:00:50

        kubas. >> jenom si představme takovou novou Stellu Scarlet Red.
        Bral bych ji hned, klubová příslušnost mě hnala už od RedArca :-)

          Nmurphyy - Profil | St 19.11.2025 15:15:35

          Matrix >> to je zamer, stella 22 nastavila latku, a vsetky ostatne navijaky uz z nej isli, vyvoj to az tak nestalo, mozno sa aj nieco doladilo, no a mame spickove navijaky s pomalou oscilaciou od sustainu hore..preto som zvedavy aka latka bude pri novej stelle, mozno dojde k este vacsiemu zvacseniu main gear kedze konkurencia

            Nkubas. - Profil | St 19.11.2025 13:04:32

            Matrix >> Jo, souhlas, vidím to podobně.

              NMatrix - Profil | St 19.11.2025 13:00:12

              kubas. >> Za mě taky. Uškodilo to spíš těm vyšším řadám. Ty nižší se dost zásadně posunuly jak designově, tak technicky. U těch vyšších takový progres není.

                Nkubas. - Profil | St 19.11.2025 12:51:25

                Matrix >> Všechno na jedno brdo bohužel, je to škoda za mě.

                  NMatrix - Profil | St 19.11.2025 12:50:23 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  kubas. >> Je to tak. Sustain FK. Těžko k rozeznání od Twina.

                    Nkubas. - Profil | St 19.11.2025 12:44:49

                    Filla >> Přesně tak ;-)!

                      NFilla - Profil | St 19.11.2025 12:43:22 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      murphyy >> bylo by fajn, kdyby to samurai rozsekl a vyjel s něčím stylovým a zároveň trochu zdobnějším, jak bývalo dřív u Zázvorky zvykem 🙏

                        Nkubas. - Profil | St 19.11.2025 11:29:19

                        murphyy >> Já řešil jen ten design, dřív jsi na první pohled rozeznal, co za naviják to je, teď to všechno vypadá dost podobně (Stella, TP, Exsence atd.), proto píšu, že by bylo fajn ukázat zase trošku koule a nebát se toho :-).

                          Nmurphyy - Profil | St 19.11.2025 11:24:57

                          kubas. >> tak tak, stella urcuje trend vsetkych navijakov na dalsie roky, a tie novodobe od vanq, TP, TP XD, exsence su uz teraz perfektne, tak verim ze to nebude az taky stereotyp aby bola motivacia aj terajsich majitelov tychto strojov.. :)
                          myslim ze este pomalsiu oscilaciu nema zmysel davat, a co sa tyka dalsich technologii-tak len asi vylepsenia existujucich, ale keby tam len boli pekne farby na sposob stelly FD, FE atd. resp vybocenie z toho co je teraz-tak ako pises, tak by to bolo velmi fajn, no uvidime, uz len par mesiacov :)

                            Nkubas. - Profil | St 19.11.2025 10:41:24

                            murphyy >> Už by bylo na čase trošku vybočit ze stereotypu a ukázat zase po designové stránce trošku koule :-).

                              Nmurphyy - Profil | St 19.11.2025 10:40:02

                              Filla >> ja som len zvedavy aka krasna bude nova stella 26 :)

                                NFilla - Profil | St 19.11.2025 10:28:33

                                Bulda 64 >> nebuď smutný, taky krásná! 😜

                                  Notoš - Profil | St 19.11.2025 7:10:31

                                  Iza >> fotíš, fotíš a nahoru v té zatáčce za keřem v pravém rohu ti právě zalovil candát...
                                  Jinak ta sestavička mňam mňam...
                                  :-)

                                    NIza - Profil | Út 18.11.2025 22:25:20 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Jsem zamilován 😍

                                      Nkubah - Profil | Út 18.11.2025 21:07:00

                                      Bulda 64 >> už na to koukám na PC, aha....

                                        NBulda 64 - Profil | Út 18.11.2025 21:02:36

                                        kubah >>
                                        FA