Fanclub značky Shimano

Pro všechny fanoušky této značky. Pruty, navijáky, oblečení, krmení atd.
Autor diskuse: Luger46 - Profil , 25.2.2021 kaprařina - náčiní, doplňky
Dále moderují: dukin Profil + kritik Profil

Co nového od f.Shimano vás oslovilo? V diskuzi rozveďte.

A) Navijáky78%

B) Pruty15%

C) Oblečení 2%

D) Nové řady boilies3%

E) Jiné 2%

Od 26.2.2021 hlasovalo 392 čtenářů.

Nkubah - Profil | Út 18.11.2025 20:57:51

Bulda 64 >> nahoře Stella FE ?

To je za mne jeden z nejhezčích navijáků ...

    NBulda 64 - Profil | Út 18.11.2025 20:47:29 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    Nové kombinace.. šňůry už nebyly na 100%, tak nabiju nové a půjdou do akce 🎣
    Pěknou zimní sezonu všem 😉

      Nmurphyy - Profil | Po 17.11.2025 18:31:09

      NeBeroun alias Qwert >> jo mas vyhodu ze si tam mozes dat skoro akykolvek navijak, len zalezi na rozpocte, ak nieco lepsie a pracant tak ano napr nejaky twin sw
      https://www.nordfishing77.at/shimano-twin-power-sw-6000pg
      alebo kludne na tieto veci aj nieco mensie napr stradic FM 4000

        NNeBeroun alias Qwert - Profil | Po 17.11.2025 17:15:07

        murphyy >> je to na chytání na pár metrech.. lehká olůvka, lehká krmítka..
        chtěl bych něco, co vydrží do důchodu..
        Ještě jsem dostal tip na Twin Power.. ale nějak se mi nedaří to dohledat..

          NNeBeroun alias Qwert - Profil | Po 17.11.2025 17:06:40

          MrtweyUbrus >> to je vergl..

            NMrtweyUbrus - Profil | Po 17.11.2025 16:27:51

            Lukas H >> Já ti nevím, US baitrunnery 4500 jsem kdysi měl a jsou to navijáky hrubě přes 700g váhy, na jemnej, krátkej 1.5lb prut?

              NLukas H - Profil | Po 17.11.2025 16:21:19

              NeBeroun alias Qwert >> zkus Shimano US Baitrunner 4500

                NMrtweyUbrus - Profil | Po 17.11.2025 15:57:14

                NeBeroun alias Qwert >> V bazaru máš Daiwa SS2600, ideální na takové pruty.

                  Nmurphyy - Profil | Po 17.11.2025 15:31:53

                  NeBeroun alias Qwert >> moc lepsich silovych kaprovych navijakov nie je, tento navyse posobi trochu kompaktnejsie nez novodobe PA/ultegry stare aj nove, lebo ma uzsiu cievku. Ale hmotnost tam stale je novsie su lahsie.
                  Vyvazka alebo blizky/stredny odhoz? nie ze by som to chcel rozoberat a ti radit, len informativne, to uz je taky jemnejsi prutik

                    NNeBeroun alias Qwert - Profil | Po 17.11.2025 15:07:53

                    murphyy >> díky.. to je obr..
                    Chtěl bych 11ft (1,5lb) pruty a řeším nějaký naviják..

                      Nmurphyy - Profil | Po 17.11.2025 13:38:29

                      NeBeroun alias Qwert >> tak jak ine big pit 10tisicky
                      0.35-400m, 0.40-300m, 0.45-200m

                      pre porovnanie cievka 14000: 0.35-550m

                        NNeBeroun alias Qwert - Profil | Po 17.11.2025 12:37:31

                        Čau kluci, chtěl bych vás poprosit o info..
                        Jakou kapacitu vlasce ma Power Aero XT 10000?
                        Díky.

                          NMatyášek - Profil | Ne 16.11.2025 19:17:46

                          Luger46 >> chápu 😀

                            NLuger46 - Profil | Ne 16.11.2025 19:03:53

                            Matyášek >> to je na delší vyprávění, spis ti zavolám 😁

                              NMatyášek - Profil | Ne 16.11.2025 18:33:56

                              Luger46 >> ahoj, co ty zase koumáš? 😀

                                NLuger46 - Profil | So 15.11.2025 10:18:18

                                Ma tu někdo Ultegru XR a jak je s ní spokojený?

                                  NBulda 64 - Profil | So 15.11.2025 6:16:44

                                  Iza >> 👍
                                  Šikula ;)

                                    NIza - Profil | So 15.11.2025 1:46:01

                                    Esox >> začneš nožem a pak uvidíš sám 😂

                                      NEsox - Profil | Pá 14.11.2025 18:41:35

                                      Iza >> vypadá to super, pokud víš jak, tak to asi jde. Já bych neměl vůbec tušení, jak se do toho pustit

                                        NIza - Profil | Pá 14.11.2025 14:20:26

                                        siluri >> dík