Fanclub značky Shimano

Pro všechny fanoušky této značky. Pruty, navijáky, oblečení, krmení atd.
Autor diskuse: Luger46 - Profil , 25.2.2021 kaprařina - náčiní, doplňky
Dále moderují: dukin Profil + kritik Profil

Co nového od f.Shimano vás oslovilo? V diskuzi rozveďte.

A) Navijáky78%

B) Pruty15%

C) Oblečení 2%

D) Nové řady boilies3%

E) Jiné 2%

Od 26.2.2021 hlasovalo 392 čtenářů.

NEsox - Profil | So 22.11.2025 22:34:31

Když znáte ty náviny Shimano kolovrátků, tak tady by to již sneslo podložku, že?

    Nmurphyy - Profil | So 22.11.2025 18:40:00 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    Stuka na snehu dnes nevysla (ak nepocitam jednu spadnutu mensiu na tazko, a jeden nepremeneny zaber na plavak), ale aj zajtra je den. Tak aspon jedna fotecka starsieho ale stale dobreho twinecka :)

      Nmurphyy - Profil | So 22.11.2025 11:28:04

      Vévoda z Wellingtonu >> ted si na to kapnul, teda skoro :)) nie zdolavanie ale troling a malicek dobry postreh - horny clanok nemozem prakticky ohnut - uraz/operacia mam tam 2 male srubky, ale aj napriek tomu mam ten malicek pri aktivnej vlacke za nozkou navi, tak jak asi vacsina z vas ;)

        NDiamond - Profil | So 22.11.2025 10:50:15

        murphyy >> jj Carat 👌

          NVévoda z Wellingtonu - Profil | So 22.11.2025 10:30:57

          otoš >> murphyy si jenom přehmátnul kvůli zdolávání - je tam vidět přehmátnutý namrzlý malíček, jak se ještě hýbe :-)

            Notoš - Profil | Pá 21.11.2025 22:30:32

            murphyy >> pěkné! Ale mám výtku vůči nestandartnímu úchopu prutu...
            :-))

              Nmurphyy - Profil | Pá 21.11.2025 22:20:46 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              p.Little >> pekne fotecky a hlavne zostava 👍👍ten navi mam tiez ale v 4000ke a je to fakt super stroj (na obr. cievka zo stelly)

                Np.Little - Profil | Pá 21.11.2025 20:20:59 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                Tak když je tu ten fanklub.Dnes dorazila nová sestavička...

                  NAlabalik - Profil | Pá 21.11.2025 13:25:01

                  A_dam >> ok, díky za info, měl jsem z něj blbej pocit a poslal zpět. Ale věřím, že kousek z jiné krabice může jít lépe.

                    NA_dam - Profil | Pá 21.11.2025 13:09:45

                    Alabalik >> Zdravím, áno na sucho, pri rýchlom točené jemne čítiť ako keby "zuby". Ja som si myslel že je málo domazaná ale šimaňackej vazelny sa nešetrilo.
                    Pri prívlači ide rozhodne máslovo, na druhom prúte mám predchádzajúcu generáciu, na dravce prívlačou berem vždy dva prúti (rozne nástrahy)hneď jak prehodím druhú prút z novou ultegrou tak cítim rozdiel ide lepšie....

                      NEsox - Profil | Pá 21.11.2025 13:03:13

                      murphyy >> poměr cena výkon u té Tournamentky je fajn, ale já teď zkusil další (asi i novější verzi) Shimano Kairiki 8+ a musím teda říct, že zatím vypadá víc než dobře

                        Nmurphyy - Profil | Pá 21.11.2025 10:23:35

                        vojtabo >> jj aj som si myslel ze na foto mas este cerstvejsi navin, ja mam nejaku cervenu spiderku uz hodne dlho a farba celkom drzi, ale posledne roky kupujem uz len zvacsa od daiwy tour. alebo tour slim zelenu.
                        myslim si ze cervena mi je o trosicku viac sympatickejsia ale zvykol som si dobre aj na zelene :)

                          Nvojtabo - Profil | Pá 21.11.2025 9:19:28

                          murphyy >> teď už ne, úplně vybledla a navíc chvilku barvila až jsem si myslel že jsem se pořezal....:)

                            NIza - Profil | Čt 20.11.2025 19:35:46

                            vojtabo >> ta barva má být fialová. Drží dobře, nemám problém

                              Nmurphyy - Profil | Čt 20.11.2025 17:55:04

                              vojtabo >> preco pekna je

                                Nvojtabo - Profil | Čt 20.11.2025 17:26:59 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                Iza >> jak drží barvu? Já dal červenou a po pár chytáních je hnusná...

                                  Nmurphyy - Profil | Čt 20.11.2025 16:55:30

                                  Alabalik >> tak tak niektore viac ine menej, dan za zlozitejsi system zdvihu, ale na rybach by si zvacsa rozdiel nepoznal.
                                  ak to nema nejake prilisne vole - napr v klucke tak je to vsetko uplne v poriadku, mne na sucho susti aj nova stella
                                  nasci a miravel sa neda porovnavat tie maju jednoduchu prevodovku

                                    NAlabalik - Profil | Čt 20.11.2025 15:01:06

                                    Mám na mysli FD, tu nejnovější

                                      NAlabalik - Profil | Čt 20.11.2025 15:00:05

                                      A_dam >> Fakt jsi z chodu Ultegry nadšený?

                                        NAlabalik - Profil | Čt 20.11.2025 14:57:22

                                        Vybalil jsem novou Ultegru 5000 a jsem trochu v rozpacích. Přijde mi že tam při roztočení něco lehce šustí. Rozhodně to nemá chod jako třeba Stradic FL, ale to bych čekal. Ale i Nasci nebo Miravel chodí úplně potichu. Máte někdo tu nejnovější Ultegru? Možná je to kus od kusu...