Fanclub značky Shimano

Pro všechny fanoušky této značky. Pruty, navijáky, oblečení, krmení atd.
Autor diskuse: Luger46 - Profil , 25.2.2021 kaprařina - náčiní, doplňky
Dále moderují: dukin Profil + kritik Profil

Co nového od f.Shimano vás oslovilo? V diskuzi rozveďte.

A) Navijáky78%

B) Pruty15%

C) Oblečení 2%

D) Nové řady boilies3%

E) Jiné 2%

Od 26.2.2021 hlasovalo 392 čtenářů.

janzo - Profil | So 19.2.2022 12:14:57

@Jare Plasma - 19.2.2022 11:59:36 >> Ale zasa podla katalogu by mala mat One piece bail, co by bolo super.

    Specialista - Profil | So 19.2.2022 12:03:55

    icokarp >> o Bullsech jsem i přemýšlel pro sebe, tam to má smysl. Cena/výkon/design prostě super.
    Kdybych je někde objevil, asi bych už neprováhal...
    Možná proto nejsou... by neprodali Ultegry

      Pindˇa - Profil | So 19.2.2022 12:03:52

      Specialista >> Já myslel že jsi se toho už někde dopátral. Hysterie žádná není spíš jen zvědavost

        Specialista - Profil | So 19.2.2022 12:00:52

        Pindˇa >> nevím, mluvím samozřejmě o modelech doteď.. vždyť o nové řadě nevíme asi ani cenu? Já ani nepátrám. Většina mých strojků je Shimano.. Jen řadu Ultegra jsem nikdy nepochopil, ani tu oblíbenost. Neměl jsem jich v rukou ani desítky.. spíše několik kusů. No a prostě nechápu. Ani 'hysterii' kolem nového modelu..

          Jare Plasma - Profil | So 19.2.2022 11:59:36

          janzo >> Nejenom, že vypadá FB úplně stejně jako FA, ale navíc tohle kompaktní X-AERO přišlo i o redukce cívek :-(

            Hynek.N - Profil | So 19.2.2022 11:57:32

            Matyášek >> A kdy to bude až to bude ?

              icokarp - Profil | So 19.2.2022 11:56:24

              Specialista >> to máš pravdu,ale u Bullsov,tam je všetko a v minulom roku sa dali zohnať za220eur, po čom išli aj ci4 5500xsc ak nie aj drahšie,ale s tým naprd prevodom 😉

                Pindˇa - Profil | So 19.2.2022 11:50:26

                Specialista >> Ty už víš, jaké bude mít 5500 XTE převody?

                  Specialista - Profil | So 19.2.2022 11:34:57

                  icokarp >> no ano. Je to tím. Takže pořizovací cena plus převody plus třeba práce. Cena je pak zcela neadekvátní této řadě.

                    icokarp - Profil | So 19.2.2022 11:29:41

                    Specialista >> áno s prevodom 5,3 a nie s prevodom 4,3:1 a pomalou oscilaciou😉

                      Specialista - Profil | So 19.2.2022 11:18:12

                      Myslel jsem, že tohle se dá zažít jen na Manhattanu před prodejem novýho Iphonu..
                      Ultegry, za pár sezon vyběhaný mašiny....🙄

                        cyp - Profil | So 19.2.2022 11:10:20

                        Matyášek >> Dupej fotku těch Ulteger 5500 SEX :)

                          Luger46 - Profil | So 19.2.2022 10:49:17

                          Matyášek >> tipoval bych takovou větší ultegru FC

                            Pindˇa - Profil | So 19.2.2022 10:45:10

                            janzo >> Díky to jem nevěděl ale přesto seběžně prodávaly

                              janzo - Profil | So 19.2.2022 10:41:13

                              Pindˇa >> V EU katalógoch nikdy Bullsi veľkosti 5050 a 5080 neboli. Iba tie veľké. Tie malé evidentne nie sú určené pre náš trh.

                                kubah - Profil | So 19.2.2022 10:39:16

                                Matyášek >> vypadají lépe, souhlas...

                                  icokarp - Profil | So 19.2.2022 10:38:31

                                  Matyášek >> Martine, už im chystám miesto pre 4 kusy 😀😉

                                    Matyášek - Profil | So 19.2.2022 10:32:11

                                    Luger46 >> bližší technické specifikace nevím, vše utajují jak to jen jde. Viděl jsem jen 2 fotky. Prozradím pouze 3 věci. Bude ve dvou barvách, celočerná a stříbrná a se současnou prdelkou Ulteger se rozlučte - bude vypadat jinak a mnohem pěkněji :) :)

                                      Pindˇa - Profil | So 19.2.2022 10:18:29

                                      MKulicka >> Tak tak👍 a chod

                                        MKulicka - Profil | So 19.2.2022 10:14:25

                                        Matyášek >> Tak největší rozdíl/plus těch Bullů byl ten nízký převod. Ten bych u nových Ulteger asi nečekal, nebo se pletu?:)