Fanclub značky Shimano

Pro všechny fanoušky této značky. Pruty, navijáky, oblečení, krmení atd.
Autor diskuse: Luger46 - Profil , 25.2.2021 kaprařina - náčiní, doplňky
Dále moderují: dukin Profil + kritik Profil

Co nového od f.Shimano vás oslovilo? V diskuzi rozveďte.

A) Navijáky78%

B) Pruty15%

C) Oblečení 2%

D) Nové řady boilies3%

E) Jiné 2%

Od 26.2.2021 hlasovalo 392 čtenářů.

Pindˇa - Profil | So 19.2.2022 10:09:37

Matyášek >> Nestraš já už nemám ani vindru 😄

    Luger46 - Profil | So 19.2.2022 10:08:09

    Matyášek >> a tělo zůstalo stejný nebo je tam rozdíl těl jak u Technií? Předpokládám, že i cívky budou vyšší a budou v nich už karbonové podložky.

      Matyášek - Profil | So 19.2.2022 10:00:38

      Pindˇa >> Až uvidíš nové Ultegry 5500 XTE/XSE, tak po malých Bullsech ani neštěkne pes :) Ne, dělám si srandu. Materiálově to bude určitě jinde (určitě jim nechají tělo z XT-7, ale mohli by jim dát alespoň XGT-7...) No uvidíme...

        icokarp - Profil | So 19.2.2022 9:01:49

        Pindˇa >> ja ich mám tiež, ľudia ich zháňajú, pretože niet čo tam tuningovať🙂

          Pindˇa - Profil | So 19.2.2022 8:51:07

          icokarp >> Já je mám a jsem moc spokojený, ale lidi je pořád shání a je o ně zájem, tak nevím proč.

            icokarp - Profil | So 19.2.2022 8:43:38

            Pindˇa >> neviem ani ja.

              Pindˇa - Profil | So 19.2.2022 8:38:45

              icokarp >> To vím, myslel jsem to,tak jestli ty menší zase nezačnou vyrábět, nebo se dělají stále? Nevím v katalogu nejsou.

                icokarp - Profil | So 19.2.2022 8:26:48

                Pindˇa >> Na Bullsoch si myslím, že niet čo vylepšovať,ten naviják má všetko čo má mať,jedine že by ho farebne ináč zladili, lepší naviják v tejto kategórii nepoznám.

                  janzo - Profil | So 19.2.2022 7:52:18

                  Pindˇa >> Hej, to sa nezmenilo.

                    Pindˇa - Profil | So 19.2.2022 7:47:05

                    janzo >> Já zase kontroloval Bullse, jestli znovu nenaskoč,5050-5080, nebo jeho alternativa a stále jen 9120

                      janzo - Profil | So 19.2.2022 6:49:56

                      murphyy >> Nič zásadné, len to, že bol tento naviják naposledy v katalógu 2020 ako X-Aero FA. V katalógu 2021 už nebol. A v katalógu 2022 je ako novinka značený ako X-Aero FB. Tak mi to prišlo zaujímavé, že ho začali znovu robiť.

                        murphyy - Profil | So 19.2.2022 3:07:02

                        janzo >> co sa tym meni?

                          janzo - Profil | Pá 18.2.2022 23:10:19

                          Zaujímavá vec v tom katalógu 2022.

                            Matyášek - Profil | Pá 18.2.2022 22:42:29

                            Luger46 >> fakt nemůžu…

                              tomvec - Profil | Pá 18.2.2022 22:06:02

                              Martin M. >> tak nějak to je, viděl jsem nějakou reportáž, kde říkali že dřív stála doprava kontejneru $3000 a teď $15000.

                                kubah - Profil | Pá 18.2.2022 21:53:45

                                Martin M. >> souhlasím ... Také se mi to nezdá ...

                                  Martin M. - Profil | Pá 18.2.2022 21:52:46

                                  kubah >> no... kontejner z Ciny staval 2500$ a jeho objem je 33m3. Pokud ma krabicka s navijakem rozmery 20x20x15cm, tak se jich tam vleze 5500 ... ok budeme pocitat nejake palety, obaly, pocitejme 4000 navijaku. Cena prepravy jednoho navijaku byla tedy kolem 13kc. Aktualni ceny neznam, nekdy pred rokem se to prej zvedlo 5x, letos nevim, ale nejak to stejne nevychazi.

                                    janzo - Profil | Pá 18.2.2022 20:53:06

                                    aleš vavřina >> :-)

                                      kubah - Profil | Pá 18.2.2022 20:37:28

                                      kritik >> nové ceny prý mají na svědomi několikanásobná zdražení za dopravu kontejneru po moři ...

                                      Ta Ultegra 4000 bude za .............
                                      https://www.rco-fishing.cz/eshop/navijak-shimano-ultegra-4000-xgfc

                                        Luger46 - Profil | Pá 18.2.2022 20:32:24

                                        Matyášek >> hod sem foto nebo dostaneš redku :)