- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Fanclub značky Shimano
Pro všechny fanoušky této značky. Pruty, navijáky, oblečení, krmení atd.
Autor diskuse: Luger46 - Profil , 25.2.2021 kaprařina - náčiní, doplňky
Dále moderují: dukin Profil + kritik Profil
Dále moderují: dukin Profil + kritik Profil
Co nového od f.Shimano vás oslovilo? V diskuzi rozveďte.
A) Navijáky78%
B) Pruty15%
C) Oblečení 2%
D) Nové řady boilies3%
E) Jiné 2%
Od 26.2.2021 hlasovalo 392 čtenářů.
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
331x v oblíbených a 16x v ignorovaných.
Ntomvec - Profil | Pá 18.2.2022 20:02:33
Jare Plasma >> nová Sahara má tmavou, šroubovací kličku? Pěkné, pěkné.
NMatyášek - Profil | Pá 18.2.2022 19:22:15
Pindˇa >> jinak už jsem viděl fotky nové Ultegry 5500/14000 XTE/XSE a vypadá krásně, ale samozřejmě jsou u nich věci, kde Shimano jako vždy zůstalo v minulosti, ale víc nemůžu prozradit 😊
NJare Plasma - Profil | Pá 18.2.2022 18:59:16
Dobrý podvečer všem,
možná jsem nepostřehnul (pokud zde již proběhl podobný příspěvek), ale pokud se neurazíte, tak aspoň v angličtině katalog pro 2022(IT, NL, PL, DE, aj. verze jsou tam také) : https://issuu.com/shimanoeuropefishing/docs/shimano2022_english_export
možná jsem nepostřehnul (pokud zde již proběhl podobný příspěvek), ale pokud se neurazíte, tak aspoň v angličtině katalog pro 2022(IT, NL, PL, DE, aj. verze jsou tam také) : https://issuu.com/shimanoeuropefishing/docs/shimano2022_english_export
NMatyášek - Profil | Pá 18.2.2022 18:54:31
Pindˇa >> Tak jsem to nevydržel a dnes jsem do jednoho vlezl 😀 Brzy podám report 👍
NMatyášek - Profil | Pá 18.2.2022 11:24:56
murphyy >> Jasně, chápu Tvůj pocit, to je normální. Každý to máme jinak a za mě to je super. Ve finále jsou zastoupeny zlaté komponenty na všech částech navi - obě strany, cívka (rolna). Mně to krásně ladí, v reálu je to mnohem hezčí. Já ty homogenně vypadající navi nemám rád, ale jak jsem psal, každý máme jiný pocit a plně to respektuji 👍
Nmurphyy - Profil | Pá 18.2.2022 11:11:05
Matyášek >> pekne, ale za mna-len moj pocit nateraz: ta zlata rolnicka super, tie srouby na boku si nie som celkom isty ale asi ok, ale ta zlata hriadel na madle mi nejak vobec nereze k tomu navi :) mozno keby boli zlate doplnky aj na cievke, ale ako vravim len moj pohlad dolezite je ze si s tym spokojny
NMatyášek - Profil | Pá 18.2.2022 10:46:12
Pindˇa >> jukni do oprav a úprav navijáků, dal jsem tam i popisek co jsem měnil, každopádně vnitřky jsem ještě nedělal, mám toho hodně od vás ostatních, já musím počkat 🙈
NPindˇa - Profil | Pá 18.2.2022 10:40:05
Matyášek >> Mlčím a tiše závidím že to taky neumím😄 Co střeva?
NFilla - Profil | St 16.2.2022 19:24:26
Dědek >> Já Vám nevím, aby ty reelky nasraná 80ka nezavařila, až to na hladině roztančí!
Ať slouží.
A kdyby přece, ozvěte se. Pustím Vám něco od samurajů :)) s hanáckou slevou!
Ať slouží.
A kdyby přece, ozvěte se. Pustím Vám něco od samurajů :)) s hanáckou slevou!
NDědek - Profil | St 16.2.2022 19:20:14
Filla >> půjdou na tyhle pruty :
https://www.uhabakuka.cz/produkt/167167/daiwa-rybarsky-prut-aqualite-power-float-42-m-1550-g
tedy se to stát může :-))). Mám dva, za pětibábu kus, téměř nepoužité.
https://www.uhabakuka.cz/produkt/167167/daiwa-rybarsky-prut-aqualite-power-float-42-m-1550-g
tedy se to stát může :-))). Mám dva, za pětibábu kus, téměř nepoužité.
NFilla - Profil | St 16.2.2022 19:17:47
Dědek >> Ale né že s tím Exage budete smýkat 80ky po hladině! ;))
Nmurphyy - Profil | St 16.2.2022 14:46:11
kritik >> j paradicka, ten starsi FK je za mna velmi vydareny stroj, mal som ho od roku 2015, potom som ho predal kamosovi ktory ho stale pouziva k plnej spokojnosti
a popravde viac sa mi pozdava ako novy FL, ma aj tu odlahcenu tusim ze dural osku podobne ako vyssie rady-ktora aj po dlhsej dobe ostava cista (na rozdiel od FL kde je klasika tazsia ocelova na ktorej da sa povedat hned vidno cierne smuhy)
a aj rotor je za mna taky kompaktnejsi oproti FL, FL ma zase o trochu vyssiu cievku
ale inak celkovo veelmi dobry stradicek je ten FK, pokial sa nebude velmi pretazovat (3000 nie je na dlhodobe tahanie velkych voblerov a tazkych gramazi) tak na dlhe dlhe roky
a popravde viac sa mi pozdava ako novy FL, ma aj tu odlahcenu tusim ze dural osku podobne ako vyssie rady-ktora aj po dlhsej dobe ostava cista (na rozdiel od FL kde je klasika tazsia ocelova na ktorej da sa povedat hned vidno cierne smuhy)
a aj rotor je za mna taky kompaktnejsi oproti FL, FL ma zase o trochu vyssiu cievku
ale inak celkovo veelmi dobry stradicek je ten FK, pokial sa nebude velmi pretazovat (3000 nie je na dlhodobe tahanie velkych voblerov a tazkych gramazi) tak na dlhe dlhe roky
Čtenáři této diskuse také sledují
NKrátkodobá kaprařina x9945
NDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse54936
NKaprařský top vercajk3167
NCcMoore a vše kolem něj3769
NFilmy o kaprech na dlouhé zimní večery1636
NWaftersky - rady, typy, zkušenosti814
NLegenda s názvem Daiwa Tournament S5000-T, S5500-T či S6000-T5335
NKorda Developments a vše co k této značce patří1693
NLithiové baterie - srovnání1546
NHarrison - vše o této značce3722
Živě na MRK.cz
Kde to žije - kaprařina
11:00NFilmy o kaprech na dlouhé zimní večery 1637
10:36NFanclub značky Shimano 16402
8:36NDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse 54936
StNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 3
StNKrátkodobá kaprařina x 9945
StNLegenda s názvem Daiwa Tournament S5000-T, S5500-T či S6000-T 5335
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8060
ÚtNLabe fishing store 19
ÚtNOhře, úlovky, nástraha 1054
ÚtNKyjský rybník, Džbán 50905
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNHarrison - vše o této značce 3722
PoNVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
Co je nového - kaprařina + obecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
25.6.Carp Cup Rosed 2026
25.6.Dubenec Týmové Červen 2026
25.6.Tylovský rybník - Carp cup léto...
25.6.🏆 CCAM Hruškov léto -...
25.6.Team NULA Cup
25.6.AS Fish carp race na jezeře...
26.6.!!ct retro- poslední volné...
26.6.Lastiashop Fanatik Cup Maleňák...
26.6.Brčekolský Mistrák - uvolněné...
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...





















