Fanclub značky Shimano

Pro všechny fanoušky této značky. Pruty, navijáky, oblečení, krmení atd.
Autor diskuse: Luger46 - Profil , 25.2.2021 kaprařina - náčiní, doplňky
Dále moderují: dukin Profil + kritik Profil

Co nového od f.Shimano vás oslovilo? V diskuzi rozveďte.

A) Navijáky78%

B) Pruty15%

C) Oblečení 2%

D) Nové řady boilies3%

E) Jiné 2%

Od 26.2.2021 hlasovalo 392 čtenářů.

Naleš vavřina - Profil | Pá 18.2.2022 20:07:47

janzo >> Aaaa, pan je provokater... 👍👍👍

    Ntomvec - Profil | Pá 18.2.2022 20:02:33

    Jare Plasma >> nová Sahara má tmavou, šroubovací kličku? Pěkné, pěkné.

      NMatyášek - Profil | Pá 18.2.2022 19:22:15

      Pindˇa >> jinak už jsem viděl fotky nové Ultegry 5500/14000 XTE/XSE a vypadá krásně, ale samozřejmě jsou u nich věci, kde Shimano jako vždy zůstalo v minulosti, ale víc nemůžu prozradit 😊

        Njanzo - Profil | Pá 18.2.2022 19:13:15 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Diaflash 228UL-S & Stella 2500FE

          Njanzo - Profil | Pá 18.2.2022 19:12:49

          Jare Plasma >> Super, díky :-)

            NJare Plasma - Profil | Pá 18.2.2022 18:59:16

            Dobrý podvečer všem,
            možná jsem nepostřehnul (pokud zde již proběhl podobný příspěvek), ale pokud se neurazíte, tak aspoň v angličtině katalog pro 2022(IT, NL, PL, DE, aj. verze jsou tam také) : https://issuu.com/shimanoeuropefishing/docs/shimano2022_english_export

              NPindˇa - Profil | Pá 18.2.2022 18:56:10

              Matyášek >> 😊👍

                NMatyášek - Profil | Pá 18.2.2022 18:54:31

                Pindˇa >> Tak jsem to nevydržel a dnes jsem do jednoho vlezl 😀 Brzy podám report 👍

                  NMatyášek - Profil | Pá 18.2.2022 11:24:56

                  murphyy >> Jasně, chápu Tvůj pocit, to je normální. Každý to máme jinak a za mě to je super. Ve finále jsou zastoupeny zlaté komponenty na všech částech navi - obě strany, cívka (rolna). Mně to krásně ladí, v reálu je to mnohem hezčí. Já ty homogenně vypadající navi nemám rád, ale jak jsem psal, každý máme jiný pocit a plně to respektuji 👍

                    Nmurphyy - Profil | Pá 18.2.2022 11:11:05

                    Matyášek >> pekne, ale za mna-len moj pocit nateraz: ta zlata rolnicka super, tie srouby na boku si nie som celkom isty ale asi ok, ale ta zlata hriadel na madle mi nejak vobec nereze k tomu navi :) mozno keby boli zlate doplnky aj na cievke, ale ako vravim len moj pohlad dolezite je ze si s tym spokojny

                      NPindˇa - Profil | Pá 18.2.2022 10:49:21

                      Matyášek >> Ok diky👍

                        NMatyášek - Profil | Pá 18.2.2022 10:46:12

                        Pindˇa >> jukni do oprav a úprav navijáků, dal jsem tam i popisek co jsem měnil, každopádně vnitřky jsem ještě nedělal, mám toho hodně od vás ostatních, já musím počkat 🙈

                          NPindˇa - Profil | Pá 18.2.2022 10:40:05

                          Matyášek >> Mlčím a tiše závidím že to taky neumím😄 Co střeva?

                            NMatyášek - Profil | Pá 18.2.2022 10:31:37 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            Pindˇa >> Pinďo, co Ty na to? 😀

                              NFilla - Profil | St 16.2.2022 19:33:27

                              Dědek >> Dobrý Jardo, beru na vědomí!

                                NDědek - Profil | St 16.2.2022 19:28:26

                                Filla >> :-))) jo a tady si všichni tykáme.

                                  NFilla - Profil | St 16.2.2022 19:24:26

                                  Dědek >> Já Vám nevím, aby ty reelky nasraná 80ka nezavařila, až to na hladině roztančí!
                                  Ať slouží.

                                  A kdyby přece, ozvěte se. Pustím Vám něco od samurajů :)) s hanáckou slevou!

                                    NDědek - Profil | St 16.2.2022 19:20:14

                                    Filla >> půjdou na tyhle pruty :

                                    https://www.uhabakuka.cz/produkt/167167/daiwa-rybarsky-prut-aqualite-power-float-42-m-1550-g

                                    tedy se to stát může :-))). Mám dva, za pětibábu kus, téměř nepoužité.

                                      NFilla - Profil | St 16.2.2022 19:17:47

                                      Dědek >> Ale né že s tím Exage budete smýkat 80ky po hladině! ;))

                                        Nmurphyy - Profil | St 16.2.2022 14:46:11

                                        kritik >> j paradicka, ten starsi FK je za mna velmi vydareny stroj, mal som ho od roku 2015, potom som ho predal kamosovi ktory ho stale pouziva k plnej spokojnosti
                                        a popravde viac sa mi pozdava ako novy FL, ma aj tu odlahcenu tusim ze dural osku podobne ako vyssie rady-ktora aj po dlhsej dobe ostava cista (na rozdiel od FL kde je klasika tazsia ocelova na ktorej da sa povedat hned vidno cierne smuhy)
                                        a aj rotor je za mna taky kompaktnejsi oproti FL, FL ma zase o trochu vyssiu cievku
                                        ale inak celkovo veelmi dobry stradicek je ten FK, pokial sa nebude velmi pretazovat (3000 nie je na dlhodobe tahanie velkych voblerov a tazkych gramazi) tak na dlhe dlhe roky