Fanclub značky Shimano

Pro všechny fanoušky této značky. Pruty, navijáky, oblečení, krmení atd.
Autor diskuse: Luger46 - Profil , 25.2.2021 kaprařina - náčiní, doplňky
Dále moderují: dukin Profil + kritik Profil

Co nového od f.Shimano vás oslovilo? V diskuzi rozveďte.

A) Navijáky78%

B) Pruty15%

C) Oblečení 2%

D) Nové řady boilies3%

E) Jiné 2%

Od 26.2.2021 hlasovalo 392 čtenářů.

Nkritik - Profil | St 16.2.2022 12:05:29

kubah >> Já bral Stradica minulý měsíc ještě ze starých zásob, na prodejně ještě za staré dobré ceny... I se slevou mě vyšel na trojku... No nekup to...😎

    NPindˇa - Profil | St 16.2.2022 11:47:34

    Martin M. >> Tak to už je jedno přez koho to půjde do našich prodejen.Já jim příště napíšu že mám ten obchod a že chci od nich plnou dodávku Technií a hned mi řeknou kde jsou😄A nebo taky ne a v utajení budou obchodovat od stolu jen s PC, tak jako některé eshopy, které, mají úplně všechno, ale u dodavatele 😄

      Nmurphyy - Profil | St 16.2.2022 11:24:42

      Dědek >> das to na hocico zelezi len na tebe :)
      ta sfc 3000 vpohode na plavacku, lahsi feeder, privlac

        NMartin M. - Profil | St 16.2.2022 11:22:45

        Pindˇa >> podle mne to s tou Karvinou nema nic spolecne, tam se sice neco vyrabi, ale obchod jede jinudy.

          NDědek - Profil | St 16.2.2022 11:14:31

          Ahoj. Co to je za navijáček, je to předchůdce Exage SFD? Koupeno v roce 2014...
          Dá se to dát i na feeder, nebo jen raději plavačku?

            NPindˇa - Profil | St 16.2.2022 8:23:53

            Luger46 >> Rozumím, můj oblíbený prodejce se mě zeptá kde jsem navi kupoval já řeknu např. ještě v bývalém Gammarusu, tak se mi vysměje.Když to bude dobrý obchodník, tak mi díl objedná samo že si naúčtují za práci co s tím bude mít, něco si přirazí v tej Karviné a při našich cenách zjistím, kdybych si na nordu objednal celý navi budu na tom líp.Proto je ten odkaz, pro nás koncáky k ničemu a o servise jako takovém ani nemluvím.

              NLuger46 - Profil | St 16.2.2022 8:03:42

              Pindˇa >> hele ale to Shimano bude pro obchodníky. Nebudou prodávat koncákům. Proto ti psaly ze mas kontaktovat svého prodejce, který ti zboží objedná. Tyhle velké firmy proste koncovým zákazníkům neprodavaji.

                NPindˇa - Profil | Út 15.2.2022 18:37:11

                Nedávno dotaz přes messenger na FB stránky Shimano Czech Fishing:
                Já-Zdravím, kam, nebo na koho, se tedy mohu obrátit na dostupnost náhradních dílů? Děkuji
                oni- Dobrý den provozujete rybářský obchod?
                Já- Dobrý den ne, jen sháním náhradní díl na naviják můžete mi pomoci?
                oni- Dobrý den kontaktujte svého oblíbeného prodejce rybářských potřeb😊
                Takže jsme na tom tam, kde jsme byli možná ještě hůř. Prosím admina, aby tu šaškárnu z FB s hrdě vlající českou vlajkou, kterou jsem zde vložil já smazal. Děkuji

                  Nkubah - Profil | Út 15.2.2022 18:16:37

                  dusan-feeder >> že si nevzal u nás ? :-)))

                  Jako těch 5.600,- za Stradica FL se musím smát ...
                  https://www.tropicfishing.cz/navijak-shimano-stradic-fl/

                  Já našel fakturu, vel. 2500 jsem loni bral za 3.900,- ... u nás

                    Ndusan-feeder - Profil | Út 15.2.2022 17:35:14

                    16.4 sa blíži tak som dozbrojil, nahadzujem proti prúdu tak HG. Objednané včera nordfishing77.at 12:01 dnes 13:30 doručené.

                      NHynek.N - Profil | Ne 13.2.2022 19:34:57

                      kubah >> No je to mazec , otázka zda to tak bude u všech a nebo je to jen současnost na Tropicu , kterému se očividně jako asi jedinému povedlo po dlouhé době dostat nové navijáky od shíma. Jinak mají všichni vyprodáno už dlouho a nebo zbytky.
                      A pak ty slevový věrnostní programy e- shopů jsou více využívané ( hooodně se nakupuje) a 15 - 18% , někam se to přirazit musí😀
                      Jinak okolo zatím ceny normální.
                      Ale známý co má obchod říká že letošní jaro bude cenový mazec🤮

                        Nkubah - Profil | Ne 13.2.2022 19:28:36

                        MKulicka >> ona ta FC když přišla - byla pod 3,600 u velikosti 4000 a menší velikosti byly levnější ....

                          NMKulicka - Profil | Ne 13.2.2022 19:27:21

                          kubah >> ...koukám, že nám to mezigeneračně "drobet" poskočilo. Ty ceny u nás jsou dost úlet. Nicméně to zdražování je obecně brutální.

                            Nkubah - Profil | Ne 13.2.2022 19:16:51

                            MKulicka >> a teď jsem tam viděl Ultegru FC 2500 - za pěkných 4 289 Kč ...

                              NMKulicka - Profil | Ne 13.2.2022 19:04:53

                              kubah >> ...chmm mazec, není to tak dlouho, co se dala sehnat Ultegra Ci4 za míň než tahle obyč a obyč hodně pod 3000

                                Nkubah - Profil | Ne 13.2.2022 18:43:13

                                  Nkubah - Profil | Ne 13.2.2022 18:42:23

                                  No jako... To jsou ceny ...

                                  https://www.tropicfishing.cz/navijak-shimano-ultegra-5500-xtd/

                                  https://www.tropicfishing.cz/navijak-shimano-stradic-fl/

                                  Stradicy FL jsem bral loni, lehce pod 4.500,- .... Ultegra jsem viděl za 3,600,- ?

                                    NSławomirJ - Profil | Ne 13.2.2022 15:43:15

                                    Nový koš pod cívkou

                                      Nvicx - Profil | So 12.2.2022 19:10:41

                                      sccot >> to neviem, bolo to nedávno. Koncom minulého roku tuším

                                        Nsccot - Profil | So 12.2.2022 17:44:41

                                        vicx >> vraciam sa spet´ z prvej strany postupne už som na 70-tej no nenašiel som zatial´ nič-neviete ktorá strana ,,fanclub značky shimano,,? d´ak