Fanclub značky Shimano

Pro všechny fanoušky této značky. Pruty, navijáky, oblečení, krmení atd.
Autor diskuse: Luger46 - Profil , 25.2.2021 kaprařina - náčiní, doplňky
Dále moderují: dukin Profil + kritik Profil

Co nového od f.Shimano vás oslovilo? V diskuzi rozveďte.

A) Navijáky78%

B) Pruty15%

C) Oblečení 2%

D) Nové řady boilies3%

E) Jiné 2%

Od 26.2.2021 hlasovalo 392 čtenářů.

NHynek.N - Profil | So 12.2.2022 13:31:28

Pindˇa >> Jsem byl dnes jedno moje oblíbené šímo vyvětrat...nádherný dopedne po těch týdnech vichřic. Ráno ledovka ale pak už 👍Škoda že jsem musel na oběd domů 😀

    NPindˇa - Profil | So 12.2.2022 13:12:08

    Hynek.N >> Ne ne já jednu naopak nedávno našel😊😊

      NHynek.N - Profil | So 12.2.2022 13:09:33

      Pindˇa >> Tak ty jsi žádnou matici neztratil ? Mě to k tobě hned nesedělo .😀😀😀

        Nvicx - Profil | So 12.2.2022 12:55:27

        sccot >> o pár strán ďalej.

          Nsccot - Profil | So 12.2.2022 12:52:50

          neviem či správne píšem -line guard-to ,,čudo,, pod cievkou niektorých shimo navi -ultegra aj novšie bullseye prečo tam su ked´ niektoré navi tej značky alebo iný konkurenčný výrobca to vobec nemontuje-je to proti zamotávaniu či presnému navíjaniu silon šnura a pod -musí to tam byt´ bez toho by navi ,,nešiel,,? tak trocha nuda v zime tak d´ak za fundovanu odbornu odpoved´- možná už sa to preberalo D´

            NPindˇa - Profil | So 12.2.2022 11:26:22

            Chlapi Valentýn se blíž udělejte radost sobě i manželce 🤣🤣🤣

              Nkubah - Profil | So 12.2.2022 11:26:18

              otoš >> a nebo, že bych si koupil nějakou krásnou, odlehčenou... Daiwičku LT ?

              :-))))

                NPindˇa - Profil | So 12.2.2022 9:59:19

                Matyášek >> Žádnou to byl jen příklad, ale díky ,napsal jsem to dobře že jsi 100% jistota

                  NMatyášek - Profil | So 12.2.2022 9:43:34

                  Pindˇa >> co shaníš za brzdovou matici? 😀

                    Nkubah - Profil | So 12.2.2022 9:04:48

                    otoš >> už je jedu od ledna :-))

                      Notoš - Profil | So 12.2.2022 8:58:31

                      kubah >> zbytek nahoníš přesčasy v práci...
                      :-))

                        Nkubah - Profil | So 12.2.2022 8:54:35

                        Včera v Euro Jackpotu výhra 6 357,- :-))

                        Základ na Stellu :-))

                          NPindˇa - Profil | So 12.2.2022 8:50:51

                          vicx >> To by by bylo samo lepší, ale, ale o těch strankách v Polsku nebo adrese asi taky zatím žádná zmínka není,takže mrtvý bod.Vlastně ne, náš Matyášek je pořád jistota.

                            Nvicx - Profil | So 12.2.2022 8:33:18

                            Pindˇa >> v dobe, keď z drapieznik prídu veci za 2 dni, akýkoľvek ďalší medzičlánok to bude iba zdržovať. Najlepšie by bolo, aby mali priamo v Poľsku v rámci zastúpenia klientské oddelenie na maily v angličtine a hotovo.

                              NPindˇa - Profil | So 12.2.2022 8:18:04

                              Hynek.N >> No že by mi ji jako od těch Poláků objednali

                                NHynek.N - Profil | So 12.2.2022 8:16:29

                                Pindˇa >> Jako že ti pomůžou hledat .? A víš přesně kde jsi ji ztratil? Jinak nevím.

                                  NPindˇa - Profil | So 12.2.2022 8:14:07

                                  Martin M. >> Já do toho zase, tak nevidím,ale za sebe jsem doufal,že se třeba zlepší zákaznická podpora. Např. stratil jsem matici brzdy a jako distributor mi s tím pomůžou

                                    NMartin M. - Profil | Pá 11.2.2022 23:16:47

                                    Pindˇa >> to je asi jen nazev FB stranky, na ktere se da ale najit tohle : Váš nový oficiální Shimano distributor: Shimano Polsko
                                    Takze distribuce "primo do CR" z Polska, v cem to je ted lepsi?

                                      NPindˇa - Profil | Pá 11.2.2022 22:28:31

                                      Martin M. >> Podle obchodního rejstříku Shimano Czech Fishing je sídlo v Karviné

                                        NMKulicka - Profil | Pá 11.2.2022 22:27:02

                                        Martin M. >> jo, taky jsem to nějak nepobral