Fanclub značky Shimano | MRK.cz

Fanclub značky Shimano

Pro všechny fanoušky této značky. Pruty, navijáky, oblečení, krmení atd.
Autor diskuse: Luger46 - Profil , 25.2.2021 kaprařina - náčiní, doplňky
Dále moderují: dukin Profil + kritik Profil

Co nového od f.Shimano vás oslovilo? V diskuzi rozveďte.

A) Navijáky78%

B) Pruty15%

C) Oblečení 2%

D) Nové řady boilies3%

E) Jiné 2%

Od 26.2.2021 hlasovalo 392 čtenářů.

Martin M. - Profil | Pá 11.2.2022 22:05:56

Pochopil nekdo, kdo psal to oznameni Shimana na FB? Z toho neni poznat, jaka zmena se stala a komu se ozvat, kdyz budu chtit prodavat nebo kupovat shimano.

    Filla - Profil | Pá 11.2.2022 21:35:42

    Zdražují se téměř všechny vstupy + poptávka převyšuje nabídku = doplň si sám

      tomvec - Profil | Čt 10.2.2022 18:37:37

      RomanS >> to je mazec. Já jsem je kupoval v srpnu v Ravenu za 3490,- a na HiKi je teď vidím za 3650,-

        Pindˇa - Profil | Čt 10.2.2022 14:19:23

        RomanS >> Jj taky jsem to na FB četl

          RomanS - Profil | Čt 10.2.2022 14:17:45

          Pindˇa >> Taky pěkně zdražilo :D https://www.tropicfishing.cz/navijak-shimano-ultegra-5500-xtd/?
          nevím kdy tak podražili, ale na některých eshopech už chcou za ultegru 5500 XTD ....4900 kč...dřívě byla všude za 3800, předtím možná i levněji

            janzo - Profil | Čt 10.2.2022 8:17:21

            Yasei a Technium 2500FA

              icokarp - Profil | Po 7.2.2022 20:11:08

              Dulf >> 😂👍

                Dulf - Profil | Po 7.2.2022 17:26:17

                icokarp >> to uz ty uchylaku neni k smichu.😀https://youtu.be/Rm2KiQH3P-c Karel by si smlsnul.

                  clarence - Profil | Po 7.2.2022 13:16:49

                  icokarp >> Hele já osobně už nemám protože mne bait nvyhovuje ale kamarád má 3kusy a na všech to je.J

                    icokarp - Profil | Po 7.2.2022 13:08:20

                    clarence >> Bolo to, už veľmi dávno snáď 15-20 rokov, pamätám si keď som kúpil 2ks, tak som to išiel reklamovať,ale predavač otvoril ďalšie kusy a mali to tiež,tak som zostal v kľude, už v tej dobe som detailne pozeral na navijáky,a mám to do dnes,ak by tam bol čo len jeden skriabanček,ten naviják by nemal u mňa doma miesto, nemohlo mi nič újsť 😉

                      clarence - Profil | Po 7.2.2022 12:23:05

                      icokarp >> Máš pravdu na starých LC to je taky.J

                        siluri - Profil | Po 7.2.2022 8:07:49

                        tomvec >> daiwa sice nema hranu, ale zas nevie navijat, a "to je u seciho stroje dost podstatna zavada" :)

                          Hynek.N - Profil | Ne 6.2.2022 20:43:08

                          tomvec >> Není už jsem koukal 😀

                            tomvec - Profil | Ne 6.2.2022 20:37:32

                            Hynek.N >> mám strach jít vyfotit nějakou lepší Daiwu, že to tam nebude 😄

                              Hynek.N - Profil | Ne 6.2.2022 20:01:43

                              No je to fakt … je to tam , když si vezmu brýle na čtení… ještě že v nich nechytám to by mě tam sra.. vadilo.

                                murphyy - Profil | Ne 6.2.2022 19:05:26

                                siluri >> ale napr. u stradic FL to tiez nevidim tu hranu na ramene preklapaca

                                  siluri - Profil | Ne 6.2.2022 19:00:50

                                  Na twine fd to na rotore neni, na sw biomastri to je. Sw biomaster ma tu hranu ramena preklapaca pekne akoby docistenu a je to vidno len extremne slabo, medium baitrunner to ma plastove, tiez to tam je vidno. Ostatne navijaky mam poschovavane ale urcite to bude vsade. Ja viac chytam jak pozeram = hovno fanusik - slabe znalosti :)

                                    Specialista - Profil | Ne 6.2.2022 18:53:23

                                    siluri >> ..

                                      tomvec - Profil | Ne 6.2.2022 18:53:20

                                      siluri >> na Ultegře to mám taky, i když v daleko menší míře. Na všech fotkách to navazuje na stejnou hranu.