Fanclub značky Shimano

Pro všechny fanoušky této značky. Pruty, navijáky, oblečení, krmení atd.
Autor diskuse: Luger46 - Profil , 25.2.2021 kaprařina - náčiní, doplňky
Dále moderují: dukin Profil + kritik Profil

Co nového od f.Shimano vás oslovilo? V diskuzi rozveďte.

A) Navijáky78%

B) Pruty15%

C) Oblečení 2%

D) Nové řady boilies3%

E) Jiné 2%

Od 26.2.2021 hlasovalo 392 čtenářů.

Nsiluri - Profil | Ne 6.2.2022 18:50:20

murphyy >> kedze sa aj ostatni chlapi ozvali ze to maju na roznych navijakoch asi to bude ozaj z tej formy.

    Nmurphyy - Profil | Ne 6.2.2022 18:48:33

    siluri >> uz si nie som na 100% isty-teraz ho nemam doma, ale myslim ze to tiez bolo tak isto na mojom TP FD, inak podobnu drazku-hoci asi menej viditelnu a skor rovnu vidim aj na novom exsence a stellach

      Nsiluri - Profil | Ne 6.2.2022 18:48:22

      Specialista >> na rotore nevidim nic cez spinu :) ale teda predpokladam ze aj tam je to. Ok. Fakt som si to doteraz na navijskoch nevsimol, asi slabo obdivujem svoje stroje :)

        Nsiluri - Profil | Ne 6.2.2022 18:42:28

        Dik za info, je to aj na steline, ja som si to doteraz ani nevsimol

          Nicokarp - Profil | Ne 6.2.2022 18:41:09

          siluri >> Nie je to prasklé,je to ako píše tomovec,je to od formi ,keď som mal staré LC,tak aj tam to bolo, tiež ma to znepokojovalo,ale mal som to na všetkých troch,môžeš byť v kľude.

            NSpecialista - Profil | Ne 6.2.2022 18:37:49

            siluri >> mám to na twinu i biomasteru... co se týká přívlače
            Koukni ještě na rotor, na hranu, uprostřed mezi ramenama ..

              Nsiluri - Profil | Ne 6.2.2022 18:34:22

              tomvec >> to dava zmysel

                Nsiluri - Profil | Ne 6.2.2022 18:33:44

                A teda o toto sa jedna keby to nebolo jasne

                  Ntomvec - Profil | Ne 6.2.2022 18:33:32

                  siluri >> že by dělící rovina formy?

                    Nsiluri - Profil | Ne 6.2.2022 18:31:16

                    Kamarad dosiel za mnu na ryby s novym twinom 3000 a ze ci tam ma ten spoj byt alebo je to prasknute.. Hovorim reku to tam urcite nema byt - je to prasknute, ale ze radsej pozrem doma na svojom - pozrel som na svoju 4000ku a to iste. Na funkcnost to zjavne vplyv nema ale teraz neviem. Aj do planiku som pozeral a nevyzera to byt spoj viacerych dielov, neviem co to je, ma to tam byt alebo su oba prasknute? :)

                      Nfheavy - Profil | Ne 6.2.2022 15:18:46

                      Pindˇa >> nic vpoho✌

                        NPindˇa - Profil | Ne 6.2.2022 14:51:49

                        fheavy >> copak?😊

                          Nfheavy - Profil | Ne 6.2.2022 14:49:22

                          Pindˇa >> Pinđ a omyl😁

                            NMatyášek - Profil | Ne 6.2.2022 12:50:50

                            Pindˇa >> 😀 Ne vážně, tohle by mi nedávalo smysl. Totožné navi ve všem (kromě barvy) a dali by jinou sílu hřídele?

                              NPindˇa - Profil | Ne 6.2.2022 12:43:10

                              Matyášek >> To se mi ulevilo😂

                                NMatyášek - Profil | Ne 6.2.2022 12:34:54

                                Pindˇa >> díky Pinďo 😀👍 Záhada je vyřešena, obě hlavní hřídele jsou stejné, teď jsem to měřil na svých AT Mgs XSD. Stejnou tloušťku má i AT 10000 XSC…

                                  NPindˇa - Profil | Ne 6.2.2022 11:15:20 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  Matyášek >>

                                    NMatyášek - Profil | Ne 6.2.2022 10:52:06

                                    murphyy >> já to říkám taky, ale tak Miro je jiného názoru…

                                      NMatyášek - Profil | Ne 6.2.2022 10:51:22

                                      Pindˇa >> ok, je to na Tobě 👍

                                        Nmurphyy - Profil | Ne 6.2.2022 10:25:59

                                        aj v tom uplne prvom prezentacnom videu ti typci od shima odpovedali na jednu z otazok ze sa lisia len farbou, inak su uplne rovnake