Fanclub značky Shimano

Pro všechny fanoušky této značky. Pruty, navijáky, oblečení, krmení atd.
Autor diskuse: Luger46 - Profil , 25.2.2021 kaprařina - náčiní, doplňky
Dále moderují: dukin Profil + kritik Profil

Co nového od f.Shimano vás oslovilo? V diskuzi rozveďte.

A) Navijáky78%

B) Pruty15%

C) Oblečení 2%

D) Nové řady boilies3%

E) Jiné 2%

Od 26.2.2021 hlasovalo 392 čtenářů.

Naleš vavřina - Profil | St 2.2.2022 13:44:48

whitehunter >> diky, vim - ale hned bych poridil jeste 1x ML ... - takze pokud by nekdo mel na prodej, tak vite kam se obratit, 😁

    Nwhitehunter - Profil | St 2.2.2022 13:21:17

    aleš vavřina >> rozhodně souhlas a pořídils dobře. Měl jsem jako cesťáky i MH a H, ale tam už nebyla tak dobrá ta akce...

      Nwhitehunter - Profil | St 2.2.2022 13:18:54

      ˘Ö˘ Krab >> dřív jsem na něm míval 2000 stelličku, ale nenašel jsem žádnou fotku.. tak jedna bez daiwy :)

        Naleš vavřina - Profil | St 2.2.2022 13:18:52

        whitehunter >> ac se to mnohym nelibi, tak prvni generace Speedmasteru prepisovala historii - ty dalsi generace se jiz jen vezou na te vlne...

          N˘Ö˘ Krab - Profil | St 2.2.2022 13:11:46

          whitehunter >> Daiwa na Shimanu, to je svatokrádež :)

            Nwhitehunter - Profil | St 2.2.2022 13:04:30

            aleš vavřina >> mám na něj štiky na Severu, pstruhy přes padesát na Zélandu, v Bosně a v Patagonii, dokonce i pár kaprů okolo padesáti a sumce lehce pod metr... tím, že je skladnej, tak se dá tahat všude a ta akce taky nenívůbec špatná...

              Naleš vavřina - Profil | St 2.2.2022 12:55:14

              vicx >>
              1) vyborna a vyhovujici akce
              2) citlivy a zaroven pevny v pateri
              3) skladny
              4) mam ho do paru - po nehode jako nahradni dily ke zbytku
              5) proste uzasny...

                Nkendy.dom - Profil | St 2.2.2022 12:51:00

                Také přidávám navijaky které používám a jediné shimano

                  Nwhitehunter - Profil | St 2.2.2022 12:44:22

                  vicx >> můj absolutně nejoblíbenější prut (a to si nedělám srandu :)). Jen teda v ML verzi

                    Nfheavy - Profil | St 2.2.2022 12:38:11

                    Dědek >> ja používám jenom technium ale na srazu ryba 20+ na 25ku s tourem nějakou dobu jsem se nachodil, po másle to uplně nešlo a to jsem měl vybavení dost dobrý 🤗
                    Hned pi zdolání jsem dal 28ku,a na sportakach 30ku.

                      Nvicx - Profil | St 2.2.2022 12:34:58

                      aleš vavřina >> čo je prosím ťa na tom prúte také zázračné, že by si ho zháňal?

                        Naleš vavřina - Profil | St 2.2.2022 12:20:00

                        Zázraky se občas dějí... 😃😃😃, nepoužitý.

                          NDědek - Profil | St 2.2.2022 12:17:54

                          murphyy >> S 0,25 mm kmenem, jsem odchytal celý sraz. Kapř a jeseter kolem 15 kg, pro ten vlasec není žádný problém. 80ka jela po hladině z vody jak na lyžích :-))

                            Nmurphyy - Profil | St 2.2.2022 11:26:56

                            Filla >> preco nie, na bezne pieskovo bahnite rybniky bez vazok pripadne nejake priehrady, ten 0,25 technium toho vydrzi v celku dost, plus mas tam min 4-5m sokovky z dajme tomu 0,45.
                            ale jasne cielene na velke ryby, prekazky/slavicky aj na dne, na riekach apod to nie je

                              NPavel D. - Profil | Út 1.2.2022 22:49:49

                              vicx >> aha, no moc víc fotek a videí než v té recenzi nemám:) 40 a 60 g myslím jako čistě zátěž na krmítku.

                                Nvicx - Profil | Út 1.2.2022 21:54:12

                                Pavel D. >> dík za info. Podľa popisu som asi čítal včera tvoju recenziu na nafeeder. Ak máš nejaké fotky a videá, rád si pozriem. Tých 40 a 60g myslíš kŕmitko, alebo spolu s krmivom?

                                  NFilla - Profil | Út 1.2.2022 21:04:13 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  Ještě se tady mihnu se slíbením srovnáním dědků s klasickou brzdou a fixed spool / fix drag v tom samém kabátu.. Ultegra XT a Super Aero FV
                                  Délky hřídelí a jejich osazení rozdílné, u fixky osa kratší. Matice a cívky jiné průměry... dovnitř nelezu, můžu zaslat na náklady MRKu kolegovi Matyášek k odborné pitvě, jestli má operační hodiny ;)

                                    NPavel D. - Profil | Út 1.2.2022 20:45:31

                                    vicx >> Mám s ním odchytanou celou minulou sezonu, převážně s method feederem. Příjemný svižný prut, špičky jsou super citlivé a odolné, nejvíc jsem používal tu nejjemnější. Nejvíc na to mám pochytaných kaprů v rozmezí 1,5-4 kg. Na takový ryby je to podle mě super prut. Nej kapra na něj mám okolo 9 kg. Vrhací zátěž je podle mě trochu nadsazená, do 40 g se dá házet naplno, 60 g zvládne, ale nemám z toho dobrý pocit a hážu radši opatrněji. Vzdálenostně vidím optimum do 35 metrů, dá se i dál, ale u mě to už je s menší přesností. Očka jsou jednopatková, pevná. Celkově mi ten prut pěkně padne do ruky, rukojeť je jednoduchá, funkční, prut je lehounký, nejlíp mi k němu padne naviják velikost 4000. Kdybys chtěl nějaké fotky, video nebo další info, ptej se.

                                      NHynek.N - Profil | Út 1.2.2022 20:44:42

                                      Pindˇa >> Jo já si nestěžuji 👍😀

                                        NPindˇa - Profil | Út 1.2.2022 20:27:43

                                        Hynek.N >>👍 však toho máš taky požehnaně, na více disciplín a krásných věcí