Fanclub značky Shimano

Pro všechny fanoušky této značky. Pruty, navijáky, oblečení, krmení atd.
Autor diskuse: Luger46 - Profil , 25.2.2021 kaprařina - náčiní, doplňky
Dále moderují: dukin Profil + kritik Profil

Co nového od f.Shimano vás oslovilo? V diskuzi rozveďte.

A) Navijáky78%

B) Pruty15%

C) Oblečení 2%

D) Nové řady boilies3%

E) Jiné 2%

Od 26.2.2021 hlasovalo 392 čtenářů.

NFilla - Profil | Út 1.2.2022 20:15:00

murphyy >> 0,25 na kapry? To si dokážu reálně představit tak na 30% vod, jestli.. jinak jasný, poletí to za horizont .)

    NHynek.N - Profil | Út 1.2.2022 19:49:34

    Pindˇa >> Já jsem si zatím musel vystačit s výrazně nižším rozpočtem ale na prutu jim to taky sluší (a na to moje píchání to stačí.)😀

      NPindˇa - Profil | Út 1.2.2022 19:38:54

      Hynek.N >> 😂👍

        NHynek.N - Profil | Út 1.2.2022 19:18:28

        Pindˇa >> Říkal jsem si jak dlouho to vydržíš 😀

          Nvicx - Profil | Út 1.2.2022 17:53:18

          L82 >> super, vďaka. Zmeriam púzdro a uvidím. Potom to dáva zmysel, keď nie sú rovnako dlhé diely.

            NL82 - Profil | Út 1.2.2022 17:20:08

            vicx >> na to som si ho kúpil 30 - 40 g method krmitka a nahadzovať do 30 m. Dĺžka je presne 160,8 cm a predný diel je o 9 cm kratší.

              Nvicx - Profil | Út 1.2.2022 17:07:38

              L82 >> vďaka. To vyzerá celkom OK na bežný kapř násadovej veľkosti. A vieš mi prosím presne zmerať aká je transportná dĺžka? Uvádzajú na prvý pohľad moc dlhú. Chcel by som to napchať do 160cm púzdra.

                NL82 - Profil | Út 1.2.2022 15:52:13

                vicx >> je rýchlejší ako bestmaster cx 3,6 ale zas je kratší a ani nejde tak do paraboly ale pri zaťažení pekne postupne pracuje celý blank . 60 g košík je na foto a najtvrdšia špička a druhá foto je cca 0,5 kg. Nebál by som sa s tým 60 g košíkom tahom hádzať.

                  Nvicx - Profil | Út 1.2.2022 14:59:35

                  L82 >> aký máš z neho dojem prosím ťa? Nemám to kde chytiť. Je to svižné, rýchle, alebo nejaká žuvačka? Čo sa týka hádzania, reálne to zvládne uvádzaných 60g?

                    Nmurphyy - Profil | Út 1.2.2022 14:20:26

                    Pindˇa >> tak tak ta odhozova hrana nema byt pod silonom to je uz preplnena cievka robi to len problemy, zvlast este ak tam ide sokovka, ale aj bez nej je to zle-gula vlasca moze vyskocit kedykolvek :)

                      NL82 - Profil | Út 1.2.2022 14:06:47

                      vicx >> ja mám, ale ešte som naň nechytal

                        NPindˇa - Profil | Út 1.2.2022 14:02:32

                        vicx >> Na tyhle silné 0.35 budu navíc dávat min. 15 metrů šokovky 0.50-0.65 na zavážku, jako jsem byl zvyklý u starých LC

                          NPindˇa - Profil | Út 1.2.2022 13:57:37

                          vicx >> Taky to vídám, i jsem to tak dělával, když jsem kupoval ty původní plechovky technika po 600 metrech bylo mi líto nechat 50 m na špulce a vyhodit ho, ale pokaždé mě to neskutečně sra....,jak se to samo odvíjejí, nebo z toho litaly paruky.Možná to dělám špatně, ale dávám to už jen po ten rantlik a mám klid.Foto z netu mají ho taky až skoro do roviny.

                            Nvicx - Profil | Út 1.2.2022 13:42:50

                            Pindˇa >> uvádzajú ako ma byť plná cievka? Videl som na diaľku až po okraj, že nebolo vidno ani tú hornú hranu.

                              NPindˇa - Profil | Út 1.2.2022 13:37:20

                              murphyy >> Jj půjdou na náhradní cívky

                                Nmurphyy - Profil | Út 1.2.2022 13:31:43

                                Pindˇa >> pekne, dat tam taku 25ku navin so sokacom tak to musi krasne lietat s kaprakom

                                  Nvicx - Profil | Út 1.2.2022 13:25:36

                                  Prosím vás mate niekto X5 Precision feeder 10ft?

                                    NPindˇa - Profil | Út 1.2.2022 13:17:20

                                    Tak se starší dočkal bráchu. původně jsem chtěl počkat na druhý kousek až do jara, ale začaly nějak rychle mizet z eshopu.Prvni už má Technium 0.35 a za mě parádní návin

                                      NJorry - Profil | Út 1.2.2022 9:09:43

                                      Budu mít na prodej dva navijáky Shimano Stradic 6000 FG, ke každému jedna náhradní cívka. Nemám už pro ně využití, kdyby měl někdo zájem, může poslat SZ a na ceně se dohodneme.

                                        Nvicx - Profil | Po 31.1.2022 11:07:06

                                        Tomas Krlin >> to som poukazoval na logistiku, nie ceny.