Fanclub značky Shimano

Pro všechny fanoušky této značky. Pruty, navijáky, oblečení, krmení atd.
Autor diskuse: Luger46 - Profil , 25.2.2021 kaprařina - náčiní, doplňky
Dále moderují: dukin Profil + kritik Profil

Co nového od f.Shimano vás oslovilo? V diskuzi rozveďte.

A) Navijáky78%

B) Pruty15%

C) Oblečení 2%

D) Nové řady boilies3%

E) Jiné 2%

Od 26.2.2021 hlasovalo 392 čtenářů.

NDědek - Profil | Po 31.1.2022 10:11:07

sccot >> snad už jen na ebay za vyšší cenu...

    Nsccot - Profil | Po 31.1.2022 9:57:24

    poradí niekto navi shimano bullseye 5050 nové-kde sa dá zohnat´ prip najlepšia cena? D´

      NPolčis - Profil | Po 31.1.2022 9:14:55

      Tomas Krlin >> I když je to o pár korun levnější, raději zvolím Nordfishing, kvůli jistotě, že když teď objednám, zítra to mám.
      Tím se nemůže chlubit žádný český e-shop pomalu.

        NTomas Krlin - Profil | Po 31.1.2022 9:00:40

        vicx >> Jen postreh. Na Hiki a Nordfishingu se nakupovalo, protoze meli vyhodne ceny pro vsechno... ted je situace jina, vyhodne je u nich jen neco, zbytek viceme za stejne ceny jak v cesku a naopak polaci jsou levnejsi a to vyrazne...
        V budoucnu Hiki a Nord snad jen kvuli Daiwy, ale tipuju ze Shimo bude lepsi v Polsku...

          Nvicx - Profil | Po 31.1.2022 8:19:12

          Martin M. >> keď dnes vedia z nordfishingu po zaplatení doručiť za menej ako 24 hodín do inej krajiny, potenciál na zlepšenie je obrovský. Či to tak bude, je otázne. Ja pravda, že poľské eshopy vedie byť tiež veľmi rýchle. Určite lepšie ako naše domáce.

            Nglaza - Profil | Po 31.1.2022 7:01:14

            Martin M. >> Normark již není, vše se bude objednávat z centrálního skladu ve Francii. Bude jen Rapala a 13 Fishing. Shimano spadne úplně pod někoho jiného, pokud se nemýlím... ale může to být jinak. :)

              NMartin M. - Profil | Po 31.1.2022 1:15:42

              Vypada to, ze Shimano se nejak rozchazi s Rapalou a budeme spadat pod polskou centralu. Kdyby nekdo vedel vice, mohlo by to byt zajimave.
              https://tackletradeworld.com/shimano-sets-own-distribution-channels-across-europe

                Naleš vavřina - Profil | So 29.1.2022 16:45:40

                Prodám minimálně chytaný přívlačový prut Shimano Technium DF BX 270ML na 5-20g. Cena 1500,-Kč+doprava.

                  Npoldeci - Profil | Pá 28.1.2022 18:53:01

                  otoš >> nepýtame sa kde robíš ,chcem fotku ale asi to bude simply clever ako dáždnik vo dverách ,občas sa zíde keď je núdza 😁

                    Notoš - Profil | Pá 28.1.2022 17:36:20

                    poldeci >> ...jsem prodavač v Lidlu...na lepší auto jsem si ještě nevydělal a to tam dělám již třetím rokem!

                      NDulf - Profil | Pá 28.1.2022 16:20:56

                      poldeci >> poloz si zakladni filozofickou otazku.Má jí?😉

                        Npoldeci - Profil | Pá 28.1.2022 16:01:17

                        otoš >> na Kodiaka zbaliť babu je ako keby si ju pozval na večeru/tlačenku s cibuľov/…tá musela byť pekne zúfalá,daj fotku aká to je šťuka 😁

                          NFilla - Profil | Pá 28.1.2022 14:28:47

                          Dnes masakr a mizím do hor, slíbené fotos dodám po návratu. Užijte víkend!

                            Nwhitehunter - Profil | Pá 28.1.2022 13:21:11

                            otoš >> tak to gratulace a pěkný večer ;-)

                              Notoš - Profil | Pá 28.1.2022 13:00:31

                              whitehunter >> Máš to hezké, ale...:
                              ráno mi nabízel borec starou Škodu 120, téměř nejetou za 200 tis.kaček...Já si raději před asi půl hodinou koupil Kodiaka za 900 litrů a jak jsem odjížděl z prodejny, tak mi slečna na informacích ještě nenápadně strčila do dlaně lísteček se svým telefon.kontaktem...Moc pěkná holka...dnes večer nebudu sám...
                              :-))

                                Njanzo - Profil | Pá 28.1.2022 12:33:07

                                whitehunter >> :-)

                                  Nwhitehunter - Profil | Pá 28.1.2022 12:18:49

                                  janzo >> přesně jak říkáš... jako možná jí sem tam vezmu ven, ale jestli na ní udělám škrábanec, tak mě jebne :D

                                    Njanzo - Profil | Pá 28.1.2022 12:01:48

                                    whitehunter >> Ja to chápem, v podstate je to dnes už zbierkový predmet, najmä teda keď je nová a je to limitka. Zobrať ju k vode a nejako jú oškrieť, to by ma dosť mrzelo.

                                      Nwhitehunter - Profil | Pá 28.1.2022 11:50:26

                                      vicx >> bylo to 50, ale spíš šlo o to, že 2 nový stelly millennium se jen tak nevidí, tak jsem neodolal :)

                                        Nwhitehunter - Profil | Pá 28.1.2022 11:49:32

                                        janzo >> je to blbý, ale chytat s ní nebudu. Tím, že to beru i jako investici, tak si jí nechám hezky v krabičce :)