Rybáři a Hi-fi, High end elekronika

Pro všechny , kteří když nesedí u vody tak se kochají svoji aparatůrou a kvalitním poslechem své oblíbené hudby...
Autor diskuse: Willow - Profil , 30.8.2020 všeobecné - ostatní

Ndrvoštěp - Profil | Po 20.4.2026 13:01:16

Pindˇa >> Tři dny jsme to ladili. Podle tabulek a našeho pohodlí. Je to fakt obrovský. Teď je už vše OK.

    NPindˇa - Profil | Po 20.4.2026 12:58:48

    drvoštěp >> 😁 nebo výš TV, pak by ti pod stolek nezajel Emil

      Ndrvoštěp - Profil | Po 20.4.2026 12:41:32

      Pindˇa >> No, musíš na to ,,polytycky"❤️😄Ta moje mi chce díky Tv koupit novej stolek. Podezřelé🤔🤔🤔Mě tam teď nepasuje elektro. Tak buď se uříznou nožicky a nebo novej stolek😄

        NPindˇa - Profil | Po 20.4.2026 12:33:52

        drvoštěp >> tvl to by myslela, že jsem chytil druhou mízu a teprve by to zatrhla😁

          Ndrvoštěp - Profil | Po 20.4.2026 12:19:25

          Pindˇa >> Kožešina, koberec. Flaška šáňa, jahody. Už chápeš jak na manželku ?#10084;️❤️❤️

            NPindˇa - Profil | Po 20.4.2026 12:11:50

            drvoštěp >> Navrhnu to manželce a dám vědět 😁

              Ndrvoštěp - Profil | Po 20.4.2026 12:11:00

              Pindˇa >> Já mám ještě pod repro na zakázku dělané vrstvené sklo. Používá se v bitevních helikopterách. Váha šílená😄

                Ndrvoštěp - Profil | Po 20.4.2026 12:07:46

                Pindˇa >> Problém je podlaha. Dlažba zvuk zabije. Před Tv dej hustej soliter koberec. Budeš mile překvapen. A nebo medvědí kůži😄

                  NPindˇa - Profil | Po 20.4.2026 11:38:12

                  DeProfundis >> Díky zkusím.Sousedi si taky ztěžovali, že to duní 😃

                    NDeProfundis - Profil | Po 20.4.2026 10:47:17

                    Pindˇa >> bassreflex je taková ta díra v bedně vzadu dole. A ta kolem sebe potřebuje "prostor". Takhle ten roh funguje jednoduše řečeno jako zesilovač, který ale rozjebe fáze a pak to na určitých frekvencí (vzhledem k dalším rozměrům v místnosti) rezonuje a výsledek je nepříjemně dunivej rozblemcanej zvuk v basech. U filmů to vem čert, ale u muziky to tahá za uši. Zkus si s tím trochu pohrát a sám uslyšíš, jakej v tom (ne)bude rozdíl. Nevím, jestli nemáš na zesíku přes mikrofon změřenou akustiku a podle toho poladěnej EQ, kterej ty nepříjemný frekvence stáhne. Taže by to chtělo kdyžtak tuhle funkci vypnout a testovat to na neupraveným zvuku.

                      NPindˇa - Profil | Po 20.4.2026 8:59:20

                      DeProfundis >> Dimk za reakci, jsem jen amatér laik, ale zkusím to, ani nevím o bassreflexu, jsou to tyhle https://www.tsbohemia.cz/yamaha-ns-777_d198259?gad_source=1&gad_campaignid=173606096

                        NDeProfundis - Profil | Po 20.4.2026 8:12:54

                        Pindˇa >> to neděláš dobře Jaromíre s těma bednama takhle natěsno v rohu. :-)
                        Nechci dělat hnidopicha, ale ty bedny ještě s bassreflexem dozadu (jestli vidím dobře yamahy), to musí "krásně" dunět. :-)
                        Vypadá to, že místa tam máš dost, tak je zkus aspoň o půl metru vytáhnout z rohu ven a poslechni si ten rozdíl. Tohle je jedna z největších akustických pastí.

                          Ndrvoštěp - Profil | So 18.4.2026 14:11:52

                          Pindˇa >> Já to vzal taky z gruntu 😄

                            NPindˇa - Profil | So 18.4.2026 12:43:20

                            drvoštěp >> Já loni přešel z 50" na 77" pod které bych už nešel, jen zvětšovat 😁

                              Ndrvoštěp - Profil | So 18.4.2026 11:45:50

                              vydra Lucky >> Tu jsem dal dceři. Do teď čuměla na 120cm.

                                Nvydra Lucky - Profil | So 18.4.2026 11:41:23

                                drvoštěp >> jo, to je fajn ... Na dliuhé zimní večery.164 je dobrá velikost.

                                  Ndrvoštěp - Profil | So 18.4.2026 10:21:32

                                  MV >> Tak akorát😆😆😆

                                    NMV - Profil | So 18.4.2026 7:56:23

                                    drvoštěp >> Není to na pornhub už moc velký.😆😆😆

                                      Ndrvoštěp - Profil | So 18.4.2026 5:55:11

                                      Pindˇa >> 😆😆😆

                                        NPindˇa - Profil | So 18.4.2026 0:29:56

                                        drvoštěp >> Takový jsme měli na vesnici plátno v kině 😆