Naviják na 10ft pruty

Chtěl bych se zeptat, jaké by jste doporučili navijáky na 10ft prut. Konkrétně mám Nash dwarf abrrevieted.
Chtěl bych chytat na řece a na lodi. Házet těžká olova budu max na řece - 20 m. Na lodi spíše lehčí olova.
Chtěl bych nějaký střed co se týče nákladů. 3000 za kus.
Co si myslíte že je ideální poměr cena/výkon v této relaci?
Autor diskuse: Bezďa - Profil , 24.8.2020 kaprařina - náčiní, doplňky

NLuger46 - Profil | Ne 30.8.2020 11:14:00

clarence >> k těm bulsum dávají náhradní civku nebo ne? Mám pocit že ne.

    NBacha San - Profil | Ne 30.8.2020 10:39:00

    Za mě Penn Slammer 460. Mám je na 10ft prutech a nic jiného neřeším. Vyvážené, hezké a lítá to z nich 80m bez větší námahy.

      Nclarence - Profil | Ne 30.8.2020 10:30:01

      clarence >> Teď musím sehnat velký Bulíky jsem rozhodnutej.J

        Nclarence - Profil | Ne 30.8.2020 10:28:39

        Luger46 >> Davide prostě bomba nic lepšího jsem neměl a že jsem toho měl už hodně.J

          Nclarence - Profil | Ne 30.8.2020 10:25:01

          Luger46 >> Zdar Davide v Německu.J

            NLuger46 - Profil | Ne 30.8.2020 10:05:18

            clarence >> Čau. Kde si kupoval bullse?

              NTWIN 69 - Profil | Ne 30.8.2020 5:16:43

              herodes >> Ahoj,taky mám Slammery 560 a velká spokojenost...

                Nclarence - Profil | So 29.8.2020 17:18:47

                Tak jsem včera nasadil na 3 m pruty nové navijáky.J

                  Nbar12 - Profil | Pá 28.8.2020 20:10:48

                  Dušan_hp >> jasne tak nejak to je!! Shimano som mal iba raz potom uz len daiwa a fox myslím ze daiwa vyhravala trošku nad foxom zo shimanom mam len velmi malw skusenosti

                    NDušan_hp - Profil | Pá 28.8.2020 19:08:42

                    bar12 >> Mám FX9 i Ultegru 5500 a to Shimano je lépe zpracované a má lepší chod. Fox má trochu víc síly. U Foxu mě trochu vadí sklápění kličky ale jinak je v pohodě.

                      Nbar12 - Profil | Pá 28.8.2020 18:32:11

                      Bezďa >> na 10ft prut tiez dobry ale asi osobne by som isiel bud fox fx 9 alebo daiwa black widow 25a ale to je len moj pohlad a osobne skusenosti mal som iba fox a daiwa ja som antishimanista 😁😁😁

                        NMiras - Profil | Pá 28.8.2020 18:16:44

                        Mym 10ft FS Bank creeper velice slusi US Baitrunnery 3500B.

                          NBezďa - Profil | Pá 28.8.2020 17:40:50

                          bar12 >> jj ještě teď je možnost Sonik Tournos 8000 z druhé ruky.
                          Zajímavá nadidka.

                            Nbar12 - Profil | Pá 28.8.2020 16:40:28

                            Bezďa >> no v podstate vsetko fajn navijaky nespravis zle ani z jednym

                              Nherodes - Profil | Pá 28.8.2020 15:52:43

                              Takto to vyzerá detailne

                                Nherodes - Profil | Pá 28.8.2020 15:43:41

                                Prúty prologic C1 10ft 3 lb navijaky penn Slammer 560

                                  NKachna - Profil | Pá 28.8.2020 9:00:03

                                  herodes >> nemáš reálné foto na prutech? Jde mi o poměr velikosti, děkuji.

                                    Nherodes - Profil | Pá 28.8.2020 7:59:55

                                    Penn Slammer 460 ,560 nezničitelné stroje !!!

                                      NBezďa - Profil | Čt 27.8.2020 21:36:59

                                      bar12 >> dnes jsem byl v rybářství a pár navijáku měl v ruce.
                                      Okuma, Dam, Fox, Daiwa, Penn,...
                                      Top se mě jevil Daiwa Black widow 25a
                                      Jeste Teda nash Scope, ale tam je cena jinde.

                                        Nbar12 - Profil | Čt 27.8.2020 21:29:55

                                        Bezďa - >> keby si chcel cele v čiernom tak si pozri aj FOX FX9 NA 10ft prúty sadnú ako uliate a este aj zmestis do ceny