- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Karanténa ČR: rybaření
Vzledem k vyhlášení karantény mě napadá otázka, zda můžeme rybařit. Samozřejmě je to o tom, že se budu chovat rozpovědně. Jsou povolené parky a příroda, takže pokud pojedu sám autem a sednu si k rybníku, kde okolo mě nebude do 50m nikdo další, tak by to nemělo nařízení vadit. Stejně tak by nemělo vadit, když si půjdu zaběhat po polní cestě a do lesa, kde nikoho nepotkávám. Jaký na to máte názor ostatní?
Autor diskuse: Deawon - Profil , 16.3.2020 všeobecné - ostatní
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
23x v oblíbených a 8x v ignorovaných.
Nhraji - Profil | Po 23.3.2020 10:36:21
tuzemak >> a napadlo tě, že třeba někdo vyřizuje povolenky poštou z domova? že kancelář vůbec nepotřebuje?
Ntuzemak - Profil | Po 23.3.2020 10:33:14
kakr >> proč meleš furt poštu? Do kanceláře se nikdo nedostane, takže nevytiskne povolenku, to nejde pochopit?
Nkakr - Profil | Po 23.3.2020 10:31:04
tuzemak >>
Pošta je zavřená, nebo otevřená v nějakém nouzovém režimu?
Mužeš na ni zajít a odeslat dopis?
Stačí ano,ne.
Pošta je zavřená, nebo otevřená v nějakém nouzovém režimu?
Mužeš na ni zajít a odeslat dopis?
Stačí ano,ne.
Ntuzemak - Profil | Po 23.3.2020 10:28:32
kakr >> pleteš si pojem a prujem, máte nouzovy stav, to je sakra rozdil od karantény, tu vše KHS jako je i MO zavřela, tu nemužem jen tak chodit po venku, chápeš to už?
Nkakr - Profil | Po 23.3.2020 10:20:51
tuzemak >>
Bludy šíříš ty - laskavě si přečti
http://www.mrsbrno.cz/dokumenty/COV.pdf
Přes to stále povolenky v pohodě vydáváme a nic neporušujeme.
Bludy šíříš ty - laskavě si přečti
http://www.mrsbrno.cz/dokumenty/COV.pdf
Přes to stále povolenky v pohodě vydáváme a nic neporušujeme.
Nsven - Profil | Po 23.3.2020 10:20:40
zmatesh >>Tak to si kolego bohužel už dáááávno propásl...
Tato vláda není ta, která se postarala o zrušení civilní obrany ....tato už jen sklízí to, co ty předchozí zasely...
Tatam jsou doby, kdy každé děcko v jeslích a ve školce mělo svůj dýchací vak, každý školák na všech stupních a zaměstnanci v zaměstnáních plynovou masku a ochranné pomůcky...
Každý podnik své školené složky dobrovolníků: zdravotníky, hasiče apod.. každé nové sídliště mělo povinně mimo občanské vybavenosti i velkokapacitní kryt atd..
Kdy se pořádala pravidelná cvičení a obyvatelstvo mělo alespoň základní představu, co má dělat v případě nějakého hromadného problému..
Jediné co jsme udělali bylo, že jsme všechno zbagatelizovali a zesměšnili, na všechno minulé naplivali a zlikvidovali.. Teď se nám to vrátilo jako bumerang..
Takže když sedíš doma, jak píšeš alespoň máš dostatek času se poučit...
https://karlovarsky.denik.cz/listopad-89-bezpecnost/socialismus-branna-vychova-uv-ksc-gustav-husak-normalizace-granat-samopal.html
https://www.dauc.cz/dokument/?modul=pr&cislo=29996
Jo a roušku ? Roušku si umí vyrobit i malé děcko za dvě minuty...
https://video.aktualne.cz/z-domova/funkcni-rousku-z-papirove-uterky-trva-vyrobit-dve-minuty-zab/r~78dd0366679211eaa25cac1f6b220ee8/
Tato vláda není ta, která se postarala o zrušení civilní obrany ....tato už jen sklízí to, co ty předchozí zasely...
Tatam jsou doby, kdy každé děcko v jeslích a ve školce mělo svůj dýchací vak, každý školák na všech stupních a zaměstnanci v zaměstnáních plynovou masku a ochranné pomůcky...
Každý podnik své školené složky dobrovolníků: zdravotníky, hasiče apod.. každé nové sídliště mělo povinně mimo občanské vybavenosti i velkokapacitní kryt atd..
Kdy se pořádala pravidelná cvičení a obyvatelstvo mělo alespoň základní představu, co má dělat v případě nějakého hromadného problému..
Jediné co jsme udělali bylo, že jsme všechno zbagatelizovali a zesměšnili, na všechno minulé naplivali a zlikvidovali.. Teď se nám to vrátilo jako bumerang..
Takže když sedíš doma, jak píšeš alespoň máš dostatek času se poučit...
https://karlovarsky.denik.cz/listopad-89-bezpecnost/socialismus-branna-vychova-uv-ksc-gustav-husak-normalizace-granat-samopal.html
https://www.dauc.cz/dokument/?modul=pr&cislo=29996
Jo a roušku ? Roušku si umí vyrobit i malé děcko za dvě minuty...
https://video.aktualne.cz/z-domova/funkcni-rousku-z-papirove-uterky-trva-vyrobit-dve-minuty-zab/r~78dd0366679211eaa25cac1f6b220ee8/
Ntuzemak - Profil | Po 23.3.2020 10:14:31
kakr >> k čemu je mě pošta, když zdejši MO zavřela kancelář, nešiř bludy, pokud vim, tak vaše MO zavřená v karanteně nejni..
Nkakr - Profil | Po 23.3.2020 10:11:38
Knapík >>
I když stát zakáže lov ryb tak vracet nic nebudeme, ale to je můj názor.
I když stát zakáže lov ryb tak vracet nic nebudeme, ale to je můj názor.
Ntuzemak - Profil | Po 23.3.2020 10:10:49
kakr >> nelžeš si už sám sobě? Nemluv za spolek co je zavřen v karanténě..
NKnapík - Profil | Po 23.3.2020 10:09:06
doliz >> pokud se nebude smět lovit celý rok ale např jen půl byla by na místě i poloviční cena, ne ? Povolenka se vydává většinou jako roční ...
NDeawon - Profil | Po 23.3.2020 10:08:33
1) povolenku mám jako každý rok od 2.ledna. Naštěstí.
2) na ryby chodím, ale co nejdál od lidí, přesun k autu od auta s rouškou
3) veškeré jednorázové roušky, které momentálně dorazily do ČR bych nechal pouze IZS, protože běžný člověk už si je dávno ušil. A na IZS to teď vše stojí.
2) na ryby chodím, ale co nejdál od lidí, přesun k autu od auta s rouškou
3) veškeré jednorázové roušky, které momentálně dorazily do ČR bych nechal pouze IZS, protože běžný člověk už si je dávno ušil. A na IZS to teď vše stojí.
Nneprduch - Profil | Po 23.3.2020 10:08:19
Oskarenko >> Já bych ten tvůj výčet zemí doplnil o celou Afriku.
Ndoliz - Profil | Po 23.3.2020 10:07:40
Knapík >> Ryb se vysadí stejné množství ať už se nebude moct chytat jeden měsíc nebo ne. Nevidím důvod, proč by se mělo něco vracet.
Čtenáři této diskuse také sledují
NFóry59868
NSranda bez nadsázky 🤘10858
NKutilské jádro MRKu5344
NRybářsko-houbařské jádro .-)45010
NZahrada pro lenochy aneb zahradnicko-budovatelské jádro22050
NUdírny a uzení51140
NPřírodní lékárna ... aneb bylinkové povídání ...1524
NČerná listina Bazaru - upozornění na podvodné či nefér jednání1517
NKulinářský kroužek aneb vše co se dá uvařit z ryb5795
NGastrorožek aneb o jídle a všem okolo36020
Živě na MRK.cz
Kde to žije - všechna témata
StNMedkovy rybníky Kroměříž 188
StNRybáři vs ochránci přirody 79
StNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 3
StNStaré Česke rybářské vybavení 398
StNBečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
StNCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 46
StNPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 31
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
StNPoradna: Redakce MRK.cz 1766
StNPoradna: Sumcařina 2572
StNHlídač slev eshopů 751
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
ÚtNPolsko, okolí Dunajce 6
Co je nového - všeobecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
GScarp.cz
Rádi Vás kdykoli uvítáme na našem internetovém obchodě rybářské potřeby a nově i v naší kamenné prodejně. V našem...











