- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Fox Ranger mk2
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
11x v oblíbených a 3x v ignorovaných.
NHavel - Profil | Ne 6.3.2022 18:59:50
NRadek Fox - Profil | So 5.3.2022 18:44:30
Ndrvoštěp - Profil | Út 5.10.2021 19:01:56
NRadek Fox - Profil | Út 5.10.2021 18:58:44
NPindˇa - Profil | Út 5.10.2021 18:57:49
NRadek Fox - Profil | Út 5.10.2021 18:54:57
NRadek Fox - Profil | Út 5.10.2021 18:53:24
NPindˇa - Profil | Út 5.10.2021 18:52:41
NRadek Fox - Profil | Út 5.10.2021 18:49:44
NPindˇa - Profil | Út 5.10.2021 14:17:09
Ndukin - Profil | Po 4.10.2021 15:28:13
Rohatinky jdou k tomu stojanu krásně.
Ndrvoštěp - Profil | Čt 2.9.2021 22:50:13
NRadek Fox - Profil | Čt 2.9.2021 22:50:07
Edit: No jestli to někdy budu dělat tak tuhle fotku budu mít celou dobu před očima 😆🤦😭
Buď v klidu, proti barevnému sajrajtu od lišky, ten komaxit něco vydrží :-) To přeci víš ;-)
Ndukin - Profil | Čt 2.9.2021 22:11:46
A ano, drvoštěp to píše přesně.
Já si dám záležet na mikro detailech a ty o stojan opřeš kameny 😆
No jestli to někdy budu dělat tak tuhle fotku budu mít celou dobu před očima 😆🤦😭
Ndukin - Profil | Čt 2.9.2021 22:08:18
Když se netrefíš tak ten plast sjede a už jde blbě zpátky. Mám těch kolíků na oba stojany osm a vypadá to hrozně. Do vody dobré, ale na břehu nee. Krásný stojan, hezké věci na něm a takové kolíky 😁 navíc k bivaku už mi zase nějaký chybí tak se budou hodit. Zapomínám totiž věci u vody a letos celkem víc než kdy dříve 😁
Já budu teď dělat nějaké nerezové, vršek bude jen 25x10 na koncích zaoblený.
No černé by byly lepší, ale ta barva z toho půjde dolů tak budou nerez.
NRadek Fox - Profil | Čt 2.9.2021 20:57:18
NNAVI73 - Profil | Čt 2.9.2021 20:54:47
NRadek Fox - Profil | Čt 2.9.2021 20:18:24
NRadek Fox - Profil | Čt 2.9.2021 20:16:52
Ndrvoštěp - Profil | Čt 2.9.2021 20:06:27
Ndrvoštěp - Profil | Čt 2.9.2021 20:04:03
NRadek Fox - Profil | Čt 2.9.2021 20:02:54
Ndrvoštěp - Profil | Čt 2.9.2021 19:50:52
NRadek Fox - Profil | Čt 2.9.2021 19:39:58
Ndukin - Profil | Čt 2.9.2021 14:53:45
NGreysmen - Profil | Čt 2.9.2021 14:32:24
Ndukin - Profil | Čt 2.9.2021 14:07:04
NRadek Fox - Profil | Čt 2.9.2021 13:37:53
Ndukin - Profil | Čt 2.9.2021 12:32:20
já pořád pracuju, takže mě se ten lov moc netýká 😁
A letos mám sezónu úplně tragickou
NRadek Fox - Profil | Čt 2.9.2021 12:24:44
Ndukin - Profil | Čt 2.9.2021 12:18:15
Teď těch stojanu máš více jak jsi psal.
To je trubek a trubek.
Noční můra pro toho, kdo to bude dělat.
Já už jsem na takové věci zlenivěl 😁
Jo kdyby si tak chtěl rozšířit hrazdy, tak to by takový problém nebyl. Ty už je ale máš 😁
Jinak bohužel to je tak, že máme snad nejdražší komaxit v republice. Je tu profi dílna s lázněmi které jsou pro kvalitu třeba.
Nejdražší vím proto, protože většina věcí se vozí všude jinam po Moravě a tady se dělá jen to nej.
NRadek Fox - Profil | St 1.9.2021 19:45:13
NRadek Fox - Profil | St 1.9.2021 19:43:37
Jo, na břehu nebylo místo kvůli stromům a keřům, tak šly do vody oba z obou stran ostrova. Dříve jsem byl otrokem věcí a dnes už na to seru. Mám je od toho, aby mi sloužily a nesmí to být naopak. Samozřejmě si jich dále vážím, nechci je ničit, ale už neřeším píčoviny...
Mám toho na práci tolik, že pobíhání, řešení opískování a následné nastříkání i kompletace stojanů je pro mne tolik složité, že na to prdím. Však budou sloužit i oplísněné :-))
Raději bych je někomu spolehlivému dal k "vyřešení" a vše kolem mu s radostí zaplatil ;-)
Ndukin - Profil | Út 31.8.2021 21:19:27
Ten komax... vždyť to zvládne přece každý. 😉
Rozebrat, pečlivě obrousit a firem co to dělají je všude plno.
Já to nelakuju, nechávám to u nás dělat, jen jsem to musel připravit pod barvu a to je celkem dřina.
Takové tyče, to už musí jít u nás ofiko.
Teď poštu tam a zpátky, nějaká práce a jsi na částce která se každému nemusí líbit.
Ale ta radost když si to uděláš sám chápeš 😁
Komaxit má výhodu že prostě nebledne.
Já ten stojan mám snad pět let a pořád mi to každý chodí očumovat.
Jinak s těma hrazdama jsem myslel že budu jediný a zamachruju a Ty si mě předběhl o pár let 😁
Já je teda dělal tak, že jsem normálně koupil ty hrazdy na dva pruty a z dílů které se zasouvají do sebe, jsem z každého vzal čtyři centimetry.
Je tam použity stejný profil.
Stojan stejně neroztahuju do délky a když už tak maximálně napůl.
NRadek Fox - Profil | Út 31.8.2021 20:42:47
Luky, proč se ptáš? Chceš mi je udělat do komaxitu, jo? :-))
Ndukin - Profil | Út 31.8.2021 20:14:36
NRadek Fox - Profil | Út 31.8.2021 18:18:32
Ndukin - Profil | Út 31.8.2021 15:21:17
Ještě komaxit a je to 😁
Nlibuna17 - Profil | Po 23.12.2019 21:25:37
Ndukin - Profil | Ne 17.11.2019 22:15:09
Mám černý pololesk a vypadá to moc dobře. 🙂
Ndukin - Profil | Ne 17.11.2019 20:46:57
Už tak u nás na komaxu před nimi chodím po čtyřech 😁
Ndukin - Profil | Ne 17.11.2019 20:43:57
Ja ten komaxit měl "zadara" samozřejmě s tím byla práce a tak jak to je mi to stačí. Mám stejně udělaný Stalker plus. 😉
NGreysmen - Profil | Ne 17.11.2019 14:21:25
Čtenáři této diskuse také sledují
NKrátkodobá kaprařina x9945
NCcMoore a vše kolem něj3769
NFanclub značky Shimano16401
NFilmy o kaprech na dlouhé zimní večery1636
NKarbonové podložky do cívek smekacích navijáků882
NKaprařský top vercajk3167
NLithiové baterie - srovnání1546
NShimano Power Aero 100001660
NKorda Developments a vše co k této značce patří1693
NDolní Benešov1703
Kde to žije - kaprařina
8:36NDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse 54936
StNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 3
StNFanclub značky Shimano 16401
StNKrátkodobá kaprařina x 9945
StNLegenda s názvem Daiwa Tournament S5000-T, S5500-T či S6000-T 5335
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8060
ÚtNLabe fishing store 19
ÚtNOhře, úlovky, nástraha 1054
ÚtNKyjský rybník, Džbán 50905
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNHarrison - vše o této značce 3722
PoNVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
NeNTrakker brolly 100 Ev 0
Co je nového - kaprařina + obecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
25.6.Carp Cup Rosed 2026
25.6.Dubenec Týmové Červen 2026
25.6.Tylovský rybník - Carp cup léto...
25.6.🏆 CCAM Hruškov léto -...
25.6.Team NULA Cup
25.6.AS Fish carp race na jezeře...
26.6.!!ct retro- poslední volné...
26.6.Lastiashop Fanatik Cup Maleňák...
26.6.Brčekolský Mistrák - uvolněné...
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
Doporučujeme e-shop
Rybářské centrum Olomouc
Rybářské potřeby pro Vaše životní úlovky. Na prodejní ploše 160 m2 a na eshopu naleznete vše pro sladkovodní i mořský...































