Plynový outdoorový vařič

Koupil bych nějaký outdoorový vařič na plynové kartuše.
Doporučte a pište klady i zápory, dostupnost kartuší, jednoduchost i složitost ovládání a zkuste vydržet psát k tématu co nejdýl. Stejně se to zvrhne v hádky, ale třeba se včas něco dozvíme.
Dikes
Autor diskuse: fofo - Profil , 22.10.2018 kaprařina - náčiní, doplňky

Ndrvoštěp - Profil | Ne 27.1.2019 16:09:38

dosec >> Jsem nevědel že je ta vychytávka v příspěvku nad tebou. Ten pavouk na kartuši to je super věc. O domácím plnění máš pravdu.U vody do sebe tlačíme sekanou a rybám házíme svíčkovou😂😂😂

    Nfheavy - Profil | Ne 27.1.2019 16:04:43

    nofish >> taky moznost,ja to beru kvuli skladnosti a vaze,uz tak taham dost mozna zbytecnejch kramu,radeji potahnu pohodlny kreslo ktery ma o 1kg vic nez treba 2kg bombu,je to o prioritach kazdeho z nas.

      Nnofish - Profil | Ne 27.1.2019 15:55:07

      fheavy >> jo, určitě to jde. Spíš je to o tom, že si člověk najde důvod, koupit zas něco jiného.

        Nfheavy - Profil | Ne 27.1.2019 15:49:32

        nofish >> tak ja su na to zvyklej,ale vzdy si na nej udelam rovny misto na zemi a kdyz na to dam varit treba brambory tak to drzi ,ni nepada pokud do toho nekdo nezduchne,kdyz neco micham tak si ten kastrolek samozrejmne podrzim,zatim mne to nikdy nedelalo problem.

          NNeBeroun alias Qwert - Profil | Ne 27.1.2019 15:49:29

          Slavíček >> je to možné..

            NSlavíček - Profil | Ne 27.1.2019 15:47:02

            NeBeroun alias Qwert >> Vim neco takoveho jsem nekde videl .Myslim jako doplnek k varici var plus jeste tam bylo zavetri

              Nnofish - Profil | Ne 27.1.2019 15:44:47

              fheavy >> mi to moc nevyhovovalo, kvůli stabilitě. Dal jsem to rodině na občasné výlety. Nejvíc mi sedí asi ten rozkládací pavouk.
              Jinak dvě kila klidně od auta potáhnu, ale musí to mít smysl a na kafe to moc smysl nemá.

                Nnofish - Profil | Ne 27.1.2019 15:43:20

                Slavíček >> oni už číňani dělají na ty kartuše stojánek, trojnožku
                MI to také moc nevyhovovalo. Proto jsem koupil ten "plotýnkový".
                http://jdem.cz/erzf59

                  NNeBeroun alias Qwert - Profil | Ne 27.1.2019 15:40:36

                  Slavíček >> jde koupit podstavec, ale to musíš vyndat kartuši z obalu..

                    NSlavíček - Profil | Ne 27.1.2019 15:37:06

                    NeBeroun alias Qwert >> Mas pravdu moc stabilni to neni.Nevim proc tu kartus nedelaji nizsi a sirsi .Ta stabilita by rozhodne byla mnohem lepsi.Ale to je tak kdyz to vymysli nekdo kdo to testuje nekde v dilne na stole .

                      Ndosec - Profil | Ne 27.1.2019 15:35:51

                      drvoštěp >> vono je strašnej problém u toho kdo má strach ze stability kartuš s vařičem trošku zahloubit v zemi,nebo obložit kamenem😊.Já se stability nebojím a už vůbec neřeším jestli ušetřím pár desetikorun,na kartuší,když jsme schopni do vody naházet žrádla za tisíce a pak u vody žerem separáty z konzervy za pár kaček😂

                        NNeBeroun alias Qwert - Profil | Ne 27.1.2019 15:29:39

                        drvoštěp >> ten malý má hadici a můžu ho postavit na zem ( stolek, kbelík) tudíž mi to přijde stabilnější a bezpečnější..

                          Ndrvoštěp - Profil | Ne 27.1.2019 15:24:12

                          NeBeroun alias Qwert >> Aha ! Já když koukám na ty malý vařiče tak si to taky říkám. Něco za něco.

                            NNeBeroun alias Qwert - Profil | Ne 27.1.2019 15:20:16

                            drvoštěp >> o šroubování nejde.. spíš mi dělala obavy stabilita..

                              Ndrvoštěp - Profil | Ne 27.1.2019 15:15:56

                              NeBeroun alias Qwert >> V čem vidíš nebezpečnost šroubování ?

                                Nfheavy - Profil | Ne 27.1.2019 15:12:18

                                nofish >> mam origo campingaz uz cca 8let pri tydenni vyprave mne staci jedna ta vetsi kartuš bez problemu,3x denne kava ,obed tak cca 3X neco varim + prilohu,ostatni obedy ci svaciny neco ohrivam,mezi tim nejakej caj podle pocasi,nikdy zadnej problem,malej skladnej do batohu,proste dobrej outdorovej varic,co se tyka tahani varice a 2kg bomby to uz neni outdor ale spis kempovani treba ve vice lidech kde nemusim tahat veci daleko,takovy kolektivni obžerstvi ))
                                kdybych mel tahat nekde pul km 2kg bombu a ostatni kraviny tak je asi cestou zahodim do krovi,tam kde je mozny byt s autem u vody je vetsinou moc lidi a tim padem nic pro mne.

                                  NNeBeroun alias Qwert - Profil | Ne 27.1.2019 15:11:43

                                  drvoštěp >> ještě mám coleman.. ale ten se šroubuje přímo na kartuši a to mi nepříjde moc bezpečné.. a nejde na něj postavit malá mokka konvička:)

                                    Ndrvoštěp - Profil | Ne 27.1.2019 15:04:01

                                    NeBeroun alias Qwert >> Já až ho donese tak ho vyfotím.

                                      NSlavíček - Profil | Ne 27.1.2019 15:02:33

                                      Pindˇa >> Dik za odkaz ale ono to vyjde pomalu na stejny penize jako ty propichovaci.A ty muzu koupit za dobry prachy celorocne ne pouze v akci.

                                        NSlavíček - Profil | Ne 27.1.2019 14:59:17

                                        nofish >> Ty plneny kartuse skladuju u rodicu venku .Zkratka tomu ventilku uz neverim a plyn je nebezpecny kdyz se smicha ze vzduchem v uzavrenem prostoru.Proto do panelaku ani omylem .To bych musel skladovat jedine na balkone