- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Vyrobení GLM Boilie
Ahojte, chci se zeptat jestli se z těchto ingrediencí v tomto poměru dá vyrobit boilie. Případně co doplnit nb odebrat? Předem děkuji za rady.Autor diskuse: tiago - Profil , 10.7.2018 kaprařina - nástrahy, návnady
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
30x v oblíbených a 7x v ignorovaných.
Nzimbuch - Profil | Čt 19.7.2018 18:11:08
Radek Ráliš >> Radek Fox - 19.7.2018 17:32:58 >> Chut je jena s nejpodstanejsich veci s tím souhlasím :) Jen ty orechy se zakazaly z duvodu tučnosti...
NRadek Fox - Profil | Čt 19.7.2018 17:42:39
Slavíček >> Rosťo, vím to a souhlasím s tebou, už jsme to na těchto stránkách oba někde řešili ;-)
NSlavíček - Profil | Čt 19.7.2018 17:41:21
Radek Ráliš >> Radek Fox - 19.7.2018 17:32:58 >> Vidim to dnes stejne proto kladu max duraz pouze na chut
NRadek Fox - Profil | Čt 19.7.2018 17:32:58
Téma ceny bobků se zde nejednou a v nejdené otázce řešilo. Jenže já bych se spíše zaměřil na samotné ryby, vlastně kapry. Jak může takový kapr poznat, že je pro něj jedna kulička výživnější než druhá? Z mého pohledu to nepozná, je to ryba, která se řídí instinktem, využívá svoje zkušenosti /někdy a v něčem/, jde po žrádle, které mu šmakuje a je pro něj lépe dostupnější. Vždyť ani samotní lidé nepoznají sami od sebe, co z potravin potřebují, a i když to narozdíl od ryb vědí, tak se tím mnohdy nedrží. No, stačí se podívat kolem sebe :-)) Chlastání chutných přeslazených nejen kolových nápojů či energických sarajtů, požírání nachucených burgerů, slaných chipsů, uzeniny či sladkých dortů, laskominek nepřivede v mnoha případech ani tvora, jako je člověk k cestě správného stravování. Proto má ryba domácí - kapr dle mého názoru příjem potravy založený především na její chuti. Na některých revírech byly zakázané ořechy, protože je požíral v takovém množství, že ostatní přirozenou a k životu potřebnou potravu úplně přehlížel. To potom jednoduše vysvětluje, že o výživové hodnotě nic neví a mnozí by z něj pomalu udělali živoucí laboratoř :-))
NPYTLAKS - Profil | Čt 19.7.2018 17:22:37
Paci. >> možná nebudeš věřit,ale nad 500,- v pohodě,jezdí tu ke mně parta mrkmenů na chlast párty a občas se cosi najde,ikdyž většinů pochutin vyrábím:-)
NDědek - Profil | Čt 19.7.2018 17:20:52
zimbuch >> Jenže já jsem právě v Praze, kde pracuji.... Michala pozdravím rád, až přijedu domů. On je teď někde na závodech - ME - myslím že ve Slovinsku.
Nzimbuch - Profil | Čt 19.7.2018 17:19:45
Dědek >> 8Dědek - 19.7.2018 17:16:02 >> Vzhledem k tomu že jsi ze stejného města jak já.. a neznám moc lidí kteří by byly angažováni v této oblasti u určitých výrobců z délkou 8 let.. pozdrav Michala
NDědek - Profil | Čt 19.7.2018 17:19:08
zimbuch >> A jinak, osobně je mi to zcela jedno, tohle se mě netýká. Nad cenami kuliček by se měli zamyslet ti, co za ně utrácejí. Mě stojí kilo masa cca. kilo. Kilo rybího krmení 300 až kolik? 700,-Kč ? Jestli se to tobě zdá normální, že ryby žerou dražší "maso", než lidi, potom je vše v pořádku. Mě to fakt normální nepřipadá :-)
NDědek - Profil | Čt 19.7.2018 17:16:02
zimbuch >> Dělá pro tu firmu 8 let, jestli jsem se nepřeslechl. Podílí se na vývoji i výrobě. Myslím, že o tom ví mnohem více než já, nebo ty...
Nzimbuch - Profil | Čt 19.7.2018 17:01:46
Dědek >> Myslíš to tak že firma dělá podle receptury testera ?
NDědek - Profil | Čt 19.7.2018 16:35:49
zimbuch >> Nerad bych zveřejnil svůj názor...
Ale něco přece. Když se dělá finální výrobek podle jeho receptu a ne jeden, myslím, že trochu ponětí by o tom měl mít...
Ale něco přece. Když se dělá finální výrobek podle jeho receptu a ne jeden, myslím, že trochu ponětí by o tom měl mít...
Nzimbuch - Profil | Čt 19.7.2018 16:32:54
Dědek >> A jsi toho názoru že tester má pohled do ekonomiky firmy ?
NDědek - Profil | Čt 19.7.2018 16:28:38
Paci. >> Hele, já ani nevím, z čeho se boilie dělá :-))) Jedno vím ale jistě. Dát 300,-Kč a ještě mnohem víc, za kilo koulí je masakr. Takhle draze si nežeru ani já osobně s rodinou...
Než kupovat rybí žrádlo za takové nesmyslné ceny, to radši budu chytat na kukuřičku z Kauflanda násaďáčky, cejny, a další drobotinu... Však on se k tomu občas dorve i ten větší pašík a o amurovi ani nemluvím... :-)))
Než kupovat rybí žrádlo za takové nesmyslné ceny, to radši budu chytat na kukuřičku z Kauflanda násaďáčky, cejny, a další drobotinu... Však on se k tomu občas dorve i ten větší pašík a o amurovi ani nemluvím... :-)))
NTristan - Profil | Čt 19.7.2018 16:21:22
despo >> to video je hnus neskutocny. co sa predava potom u nas? tu sa riesia zlozky do boilies bez chemie a ten odpad, z ktoreho su rybie mucky a oleje, plny olova, dioxinu, antibiotik, to su zakladne zlozky kazdej zmesi... a cim su lacnejsie, tym vacsi hnoj to musi byt. by ma zaujimalo kto a ako casto robi rozbor nasich druhov ryb. kapor, ryba s vysokym obsahom tuku v ktorom sa prave ten bordel usadza, musi byt extra kvalita:-)
NJirka1976 - Profil | Čt 19.7.2018 16:20:15
Za 40 kc vcetne kompletnich nakladu je mozne udelat snad jen krmny boilies , u pelet jsou naklady nizsi . To nejsou jen suroviny , ale obaly , reklama , prostory , platy zamestnancu , udrzba stroju , energie , distribuce . Pokud firma vyrobi koule za celkovou cenu napr. 100 kc , proda je za 200 obchodnikovi a ten je prodava za 300 a vic na krame . Cenu meni i odebrane mnozstvi . Marze jsou ruzne , nejvetsi ulet jsem videl kdyz jsem mel moznost nahlednout do velkoobchodnich cen foxu . Stojan , bezna cena 4500 , v nakupu s dph 1800 . Kazdopadne nejvetsi prirazku dela obchodnik na krame , firma uz mene , ale zase v tech tunach za rok je to balik .
Čtenáři této diskuse také sledují
NCcMoore a vše kolem něj3769
NFilmy o kaprech na dlouhé zimní večery1636
NDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse54935
NKrátkodobá kaprařina x9947
NWaftersky - rady, typy, zkušenosti814
NNakupoval někdo v Anglii1186
NZlatá kaprařská malina1332
NLexikon boilies komponentů901
NLithiové baterie - srovnání1546
NKorda Developments a vše co k této značce patří1693
Živě na MRK.cz
Kde to žije - kaprařina
StNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 3
StNFanclub značky Shimano 16401
StNDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse 54935
StNKrátkodobá kaprařina x 9947
StNLegenda s názvem Daiwa Tournament S5000-T, S5500-T či S6000-T 5335
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8060
ÚtNLabe fishing store 19
ÚtNOhře, úlovky, nástraha 1054
ÚtNKyjský rybník, Džbán 50905
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNHarrison - vše o této značce 3722
PoNVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
NeNTrakker brolly 100 Ev 0
Co je nového - kaprařina + obecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
25.6.Carp Cup Rosed 2026
25.6.Dubenec Týmové Červen 2026
25.6.Tylovský rybník - Carp cup léto...
25.6.🏆 CCAM Hruškov léto -...
25.6.Team NULA Cup
25.6.AS Fish carp race na jezeře...
26.6.!!ct retro- poslední volné...
26.6.Lastiashop Fanatik Cup Maleňák...
26.6.Brčekolský Mistrák - uvolněné...
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...












