MS v hokeji 2018

Zdravím všechny fanoušky opět po roce. Tak jdeme fandit?
Autor diskuse: Radunak - Profil , 2.5.2018 všeobecné - ostatní
Dále moderují: Buffalo1969 Profil + MAXXSKATER Profil + jarda85 Profil

A poslední anketa letošního MS v hokeji je tady. Takže kdopak bude letos mistr světa?

A) Švédsko59%

B) Švýcarsko41%

Od 19.5.2018 hlasovalo 17 čtenářů.

Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Radunak - Profil | Po 21.5.2018 17:58:26 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

A tímto bych to pro letošek asi uzavřel a za rok ahoj. Všem díky za pokec, tipovačky a srandu.

    Radunak - Profil | Ne 20.5.2018 23:25:05

    Radek Ráliš >> Radek Fox - 20.5.2018 23:22:44 >> jó takhle. Tak to bylo to rozhodnutí 😁😁😁😁

      Radek Fox - Profil | Ne 20.5.2018 23:22:44

      Radunak >> Romča čekal na výsledek, jde do Švédska :-))

        alfonz42 - Profil | Ne 20.5.2018 23:22:12

        Řepkovymu poli to vyšlo... Tuzemák jsem prohrál....

          nulák - Profil | Ne 20.5.2018 23:21:47

          pristi rok se musime ukazat my jako ochranci zlateho hattricku :D

            Chosé 2 - Profil | Ne 20.5.2018 23:21:03

            Hokejový bůh žije.:-)

              Buffalo1969 - Profil | Ne 20.5.2018 23:17:38

              Nádhernej hokej oboustranně bez nervů.....paráda a gratulka Ikei k titulu.

                Radunak - Profil | Ne 20.5.2018 23:17:28

                Super finále. A opravdu se Švýcarsko nemá vůbec za co stydět. Klobouk dolů..

                  Sa(l)micka - Profil | Ne 20.5.2018 23:15:42

                  Zasloužená obhajoba... Švýcaři se vůbec nemají zač stydět. Krásnej hokej.

                    Buffalo1969 - Profil | Ne 20.5.2018 23:11:35

                    joooooooooooooo....!!!!!!

                      Buffalo1969 - Profil | Ne 20.5.2018 23:06:16 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      červus......červus......červus...!!!!!!

                        Radunak - Profil | Ne 20.5.2018 23:05:36 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        Tomu říkám finále. Stále čekám to rozhodnuti Červenky 😁😁

                          Buffalo1969 - Profil | Ne 20.5.2018 22:57:26

                          kua to je špagát..................:-O

                            Sa(l)micka - Profil | Ne 20.5.2018 22:43:24

                            Kruci, to je dráma.

                              Chosé 2 - Profil | Ne 20.5.2018 22:38:52 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Buffalo1969 >> Asi dobrej oddíl:STS Chvojkovice Brod.:-))

                                Buffalo1969 - Profil | Ne 20.5.2018 22:36:42

                                Chosé 2 >> ale tak hokej je důležitější..-)))

                                  Chosé 2 - Profil | Ne 20.5.2018 22:35:03

                                  Buffalo1969 >> Proto nemá prachy na vodovod.:-)

                                    Radunak - Profil | Ne 20.5.2018 22:34:08

                                    alfonz42 >> já ti věřím. To je sázka,jako hrom 😁👍

                                      alfonz42 - Profil | Ne 20.5.2018 22:33:00 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      Radunak >> mám vsazenej panák tuzemáka, nerad bych o něj přišel 😊

                                        Buffalo1969 - Profil | Ne 20.5.2018 22:32:06

                                        Chosé 2 >> ale tak nějakou kačku z obecního rozpočtu možná pustí..:-)
                                        http://www.obecviden.cz/zakladni-udaje-o-obci/ds-50​/p1=52

                                          Radunak - Profil | Ne 20.5.2018 22:31:07

                                          alfonz42 >> pouze naším. Chraň bůh 😁😁😁

                                            Chosé 2 - Profil | Ne 20.5.2018 22:29:38 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                            Radunak >> Však jsme mu tam se Slováky přispěli na Bratislavu.Snad se přidala i Wien.:-))

                                              Buffalo1969 - Profil | Ne 20.5.2018 22:29:12 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                              Radunak >> no co co co............:-)
                                              https://www.youtube.com/watch?v=vp6ERpbtoHc

                                                alfonz42 - Profil | Ne 20.5.2018 22:28:22

                                                Radunak >> naši vyhrajou 😊
                                                Fandiš snad někomu jinému? 😤😁😁

                                                  Radunak - Profil | Ne 20.5.2018 22:27:48

                                                  Buffalo1969 >> Fáclaf Fáclaf 😁😁😁😁😁

                                                    ŠUKI - Profil | Ne 20.5.2018 22:27:31 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                                    Myslím že zlatý gól dá ČERVENKA :-)))))

                                                      Buffalo1969 - Profil | Ne 20.5.2018 22:26:19 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                                      Radunak >> jo dá se na ten hokej bez červuse dívat...:-)

                                                        Radunak - Profil | Ne 20.5.2018 22:24:11

                                                        Hezkej hokej....

                                                          Radunak - Profil | Ne 20.5.2018 22:13:40

                                                          alfonz42 >> nazdar Rudozbernu 😁😁

                                                            alfonz42 - Profil | Ne 20.5.2018 22:10:12

                                                            Buffalo1969 >> teď jsem jim je založil 😎😋😋

                                                              Buffalo1969 - Profil | Ne 20.5.2018 22:07:27

                                                              Chosé 2 >> proč myslíš?...:-))))

                                                                Radunak - Profil | Ne 20.5.2018 22:07:02

                                                                Chosé 2 >> to má i Fasel 😁😁😁