Naše liga vyjímečných

Zde můžete psát názory na rybářské potřeby se kterými máte zkušenosti výborné, ale naopak i velmi špatné.

Ndrvoštěp - Profil | Út 24.4.2018 18:29:49

Darďas >> ;))))

    NDarďas - Profil | Út 24.4.2018 17:23:07

      Ndrvoštěp - Profil | Út 24.4.2018 16:03:14

      Darďas >> V práci nepiju !!!!!! Bylo to na manipulačním skladě.

        NDušan_hp - Profil | Út 24.4.2018 14:39:02

        NAVI73 >> náhodou Číňani dělají velice slušné nože, viz. jeden z mích zavíráků...

          NDarďas - Profil | Út 24.4.2018 14:00:16

          drvoštěp >> Byl jsi střízliv?:-))

            Ndrvoštěp - Profil | Út 24.4.2018 12:31:08

            ExPr3v1t >> Takhle jsem si jednou ustlal v čelnim nakladači Volvo. Než jsem zareagoval byl jsem ve 4 m výšce nad hladinou rybníka ;))))

              NMaxi Sob - Profil | Út 24.4.2018 11:55:30

              ExPr3v1t >> Nemůžeš si natáhnout nohy stojí za kulový...vole

                NExPr3v1t - Profil | Út 24.4.2018 10:45:15

                Nejlepší rybářské lehátko co jsem potkal je švárův zetor..volové

                  NDarďas - Profil | Út 24.4.2018 10:38:00

                  Nesmí chybět.

                    NNAVI73 - Profil | Út 24.4.2018 6:10:11

                    drvoštěp >> to nebude on, já ho našel ve Vysočanech😁

                      NNAVI73 - Profil | Út 24.4.2018 6:09:25

                      Bacha >> mě je vyvrtka k ničemu, lemtam rum😁

                        Ndrvoštěp - Profil | Po 23.4.2018 22:51:36

                        NAVI73 >> Před 30 lety ho Jarda od nás ztratil na Můstku...

                          Ndrvoštěp - Profil | Po 23.4.2018 22:41:28

                          Bacha >> Začalo to peánem jako rybářská potřeba v uvozovkách švýcarákem, a už se tu přeměřujou pindíky ;)) Já když jdu k vodě tak jedině s pilou ;))))))))

                            NBacha - Profil | Po 23.4.2018 22:21:59

                            pepa-č >> Podle té kůže ani nemohli:-))) Ale na vojně u průzkumáků jsem se něčím podobným učil zacházet:-)

                              Nsliver - Profil | Po 23.4.2018 22:14:04

                              NAVI73 >> 😨

                                Npepa-č - Profil | Po 23.4.2018 22:13:43

                                Bacha >> sloužili jste tam spolu? :-)

                                  Npepa-č - Profil | Po 23.4.2018 22:13:27

                                  sliver >> sloužili jste tam spolu? :-)

                                    NBacha - Profil | Po 23.4.2018 22:11:43

                                    NAVI73 >> Zavírák bez vývrtky???:)

                                      NNAVI73 - Profil | Po 23.4.2018 22:02:42

                                      sliver >> nože od Vietnamců mě moc netankujou, 30 let používám Švýcarak z Mikova😁

                                        NBacha - Profil | Po 23.4.2018 21:56:19

                                        Tak dobře, už poslední, abych to tu nezasíral kudličkama:-))) Ty jsou opravdu jediný na celém širém světě.