Naše liga vyjímečných

Zde můžete psát názory na rybářské potřeby se kterými máte zkušenosti výborné, ale naopak i velmi špatné.
93 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy. (Začít číst od prvního z nich.)

NBacha - Profil | St 25.4.2018 19:54:53

Placatka a futrál na trabucco:-DDD

    Nfheavy - Profil | St 25.4.2018 18:43:51

    Colasrumem >> no jo pan bude porizovat 4 kobližky nebo necooo?))))

      NDiamond - Profil | St 25.4.2018 18:19:38

      smike >> :) tiež ju mám od detstva :) teraz ju ma syn, už sa stihol aj porezat. Najlepšia škola :D

        NColasrumem - Profil | St 25.4.2018 17:59:37

        fheavy >> tak az prijdu domu, ted sem moc nechodim, resim novy auto.

          Nsmike - Profil | St 25.4.2018 17:21:12

          Měl asi každý.

            NExPr3v1t - Profil | St 25.4.2018 17:02:49

            Ja jsem si treba dopral tento batoh..vrele doporucuji...

              NNAVI73 - Profil | St 25.4.2018 16:18:02

              Pitrys2 >> díky za info, předám 😁

                NMaxwell - Profil | St 25.4.2018 15:27:20

                NAVI73 >> je to kopie slavné F-S dýky..F-S dýka-tichý zabiják anglických commandos. Název F-S je odvozen od příjmení jejích tvůrců (nebo, jak bychom dnes řekli - designérů), pánů W. E. Fairbairna a E. A. Sykese, kteří jí v roce 1941 navrhli a vymysleli.

                  Nfheavy - Profil | St 25.4.2018 15:11:31

                  Colasrumem - >> kuwa rumaku jak to tady vedes ,jakto ze si tady jeste nedal fotku noze Mika Dandeeho???)))

                    NBacha - Profil | St 25.4.2018 14:40:17

                    eskymak Mrakomor >> petrikveprik - 25.4.2018 14:28:07 >> Neskončilo:-))) Jednak jsem šťastně ženatý a druhak, byla tak mladá, že bych jí musel učit úplně všechno, na což ve svém věku už jaksi nemám nervy:-D

                      NBacha - Profil | St 25.4.2018 14:36:58

                      Zubařské laboratorní kleště na tvarování zubařského drátu. Když je třeba opravit či vyrobit třpytku, pružinku nebo cokoliv drátěného.

                        Npetrikveprik - Profil | St 25.4.2018 14:28:07

                        Bacha >> jsem čekal žes ji uřezal nohu :-) Jinak příběh pěkný.. neskončilo to náhodou svatbou? :-))))

                          Nfheavy - Profil | St 25.4.2018 14:24:35

                          puvodne jsem sem chtel neco dat ale po prehlidce Nožu radeji nic,asi to je vyjimecna rybarska potreba)))myslim ze sberatelska diskuze o utocnych ,obrannych a jinych nozich bude vhodna asi nekde jinde nez tady §!!

                            NBacha - Profil | St 25.4.2018 14:23:33

                            cechura09 >> Jednou se mi stalo, a není to dávno, že jsem jel na eskalátoru, který se najednou zastavil. Nahoře seděla holka a nemohla se zvednout a odejít, protože jí eskalátor namotal tkaničku od boty a utáhl tak, že to nešlo ani rozvázat a botu vyzout. Stálo kolem ní snad patnáct lidí a nikdo nebyl schopen jí pomoct.
                            Tak jsem vyšel nahoru, zeptal se jí, jestli na té tkaničce lpí, a když řekla že ne, vytáhl jsem nůž, tkaničku přeřízl a holka mohla odejít. Pro mě to bylo naprosto normální, protože mám nůž u sebe neustále a nevidím na tom nic špatného. Ostatní na to čuměli jak puk.

                              Ndrvoštěp - Profil | St 25.4.2018 13:23:35

                              cechura09 >> Tady se to zvrtlo jelikož toto téma 99% lidí nepochopilo. Nebo se možná pletu ;( Četl jsi úplně první zápis ? A už to jelo...

                                Ncechura09 - Profil | St 25.4.2018 13:19:38

                                drvoštěp >> K tomuto můžu říct jen - hnus. všem ze srdce přeju, aby žádný nůž nemusel být k podobným účelům použit. Návody k zabíjení lidí na mrku....... taky hnus

                                  Ndrvoštěp - Profil | St 25.4.2018 12:44:26

                                    NPitrys2 - Profil | St 25.4.2018 9:03:56

                                    Oprava, je to kopie dýky Fairbairn-Sykes, Applegate-Fairbairn je zavírák. MEA CULPA....

                                      NPitrys2 - Profil | St 25.4.2018 8:46:39

                                      NAVI73 >> Naši paragáni nic takového nemají, to je špatná informace. Na fotce je kopie dýky britských comandos z WW2, typ Applegate-Fairbairn. Dýka byla velice populární a dodnes ji vyrábí řada firem ve světě.

                                        NVikasgard - Profil | St 25.4.2018 5:20:56

                                        Bacha - Zajímavý způsob jak provrtávat boilie😀

                                          NBacha - Profil | Út 24.4.2018 22:14:14

                                          Vikasgard >> Bingo!!!

                                            NVikasgard - Profil | Út 24.4.2018 21:45:45

                                            Bacha - to je lumbální katetr?

                                              NBacha - Profil | Út 24.4.2018 21:39:47

                                              Toto byla má dnešní výjimečnost:-)))

                                                NNAVI73 - Profil | Út 24.4.2018 20:49:33

                                                A toto je volná tvorba zaměstnanců pro radost😁

                                                  Nretrívr - Profil | Út 24.4.2018 20:47:31

                                                  Diamond >> Srdcovce rozumím.

                                                    NNAVI73 - Profil | Út 24.4.2018 20:47:17

                                                    Toto je prototyp vystřelovaku z Mikova, pár let ho vyráběli

                                                      Nretrívr - Profil | Út 24.4.2018 20:46:39

                                                      NAVI73 >> Tak to už zase nemusím.

                                                        Nretrívr - Profil | Út 24.4.2018 20:45:35

                                                        NAVI73 >> Nádhera.

                                                          NNAVI73 - Profil | Út 24.4.2018 20:44:42

                                                          Toto vyrábí Mikov pro naše paragany, říkají tomu ledvinak😁

                                                            NNAVI73 - Profil | Út 24.4.2018 20:42:18

                                                            Tak jsem se o této přehlídce nožů zmínil u kamaráda na oslavě a netušil jsem co mi donese ukázat, pro upřesnění sedíme v Mikulášovicích a téměř každý zde někdy pracoval v Mikovu. Prvni foto je útočný nůž paraganu Německo 2.svet.valka

                                                              NDiamond - Profil | Út 24.4.2018 20:32:31

                                                              Od mojich 6 rokov ma sprevádza na rybách, ale aj inde tento kamoš od Mikovu. Priniesol mi ho vtedy môj otec z Brna. A to mi uz bude 40 tento rok :) Mám dnes už spustu iných nožov z inej kategórie, ale tohto skrátka nemôžem nechať doma keď idem na ryby...

                                                                Nretrívr - Profil | Út 24.4.2018 20:09:38

                                                                Mimořádný dělník, tedy mimořádně inovovaný. Úspornější věc snad neznám. Velká radost.

                                                                  Notoš - Profil | Út 24.4.2018 19:53:03

                                                                  Dušan_hp >> ...v přírodě jsem denně...několik nožů jsem již vlastnil. Moje zkušenosti a potřeba vlastnit pomocníka během toulek po lužních lesích vyústila k pořízení si ,,opravdového" nože. Kabar a Ontario - spolehlivý a nikdy tě nenechá ve štychu...!

                                                                    Ndrvoštěp - Profil | Út 24.4.2018 18:29:49

                                                                    Darďas >> ;))))

                                                                      NDarďas - Profil | Út 24.4.2018 17:23:07

                                                                        Ndrvoštěp - Profil | Út 24.4.2018 16:03:14

                                                                        Darďas >> V práci nepiju !!!!!! Bylo to na manipulačním skladě.

                                                                          NDušan_hp - Profil | Út 24.4.2018 14:39:02

                                                                          NAVI73 >> náhodou Číňani dělají velice slušné nože, viz. jeden z mích zavíráků...

                                                                            NDarďas - Profil | Út 24.4.2018 14:00:16

                                                                            drvoštěp >> Byl jsi střízliv?:-))

                                                                              Ndrvoštěp - Profil | Út 24.4.2018 12:31:08

                                                                              ExPr3v1t >> Takhle jsem si jednou ustlal v čelnim nakladači Volvo. Než jsem zareagoval byl jsem ve 4 m výšce nad hladinou rybníka ;))))

                                                                                NMaxi Sob - Profil | Út 24.4.2018 11:55:30

                                                                                ExPr3v1t >> Nemůžeš si natáhnout nohy stojí za kulový...vole

                                                                                  NExPr3v1t - Profil | Út 24.4.2018 10:45:15

                                                                                  Nejlepší rybářské lehátko co jsem potkal je švárův zetor..volové

                                                                                    NDarďas - Profil | Út 24.4.2018 10:38:00

                                                                                    Nesmí chybět.

                                                                                      NNAVI73 - Profil | Út 24.4.2018 6:10:11

                                                                                      drvoštěp >> to nebude on, já ho našel ve Vysočanech😁

                                                                                        NNAVI73 - Profil | Út 24.4.2018 6:09:25

                                                                                        Bacha >> mě je vyvrtka k ničemu, lemtam rum😁

                                                                                          Ndrvoštěp - Profil | Po 23.4.2018 22:51:36

                                                                                          NAVI73 >> Před 30 lety ho Jarda od nás ztratil na Můstku...

                                                                                            Ndrvoštěp - Profil | Po 23.4.2018 22:41:28

                                                                                            Bacha >> Začalo to peánem jako rybářská potřeba v uvozovkách švýcarákem, a už se tu přeměřujou pindíky ;)) Já když jdu k vodě tak jedině s pilou ;))))))))

                                                                                              NBacha - Profil | Po 23.4.2018 22:21:59

                                                                                              pepa-č >> Podle té kůže ani nemohli:-))) Ale na vojně u průzkumáků jsem se něčím podobným učil zacházet:-)

                                                                                                Nsliver - Profil | Po 23.4.2018 22:14:04

                                                                                                NAVI73 >> 😨

                                                                                                  Npepa-č - Profil | Po 23.4.2018 22:13:43

                                                                                                  Bacha >> sloužili jste tam spolu? :-)

                                                                                                    Npepa-č - Profil | Po 23.4.2018 22:13:27

                                                                                                    sliver >> sloužili jste tam spolu? :-)

                                                                                                      NBacha - Profil | Po 23.4.2018 22:11:43

                                                                                                      NAVI73 >> Zavírák bez vývrtky???:)

                                                                                                        NNAVI73 - Profil | Po 23.4.2018 22:02:42

                                                                                                        sliver >> nože od Vietnamců mě moc netankujou, 30 let používám Švýcarak z Mikova😁

                                                                                                          NBacha - Profil | Po 23.4.2018 21:56:19

                                                                                                          Tak dobře, už poslední, abych to tu nezasíral kudličkama:-))) Ty jsou opravdu jediný na celém širém světě.

                                                                                                            Nsliver - Profil | Po 23.4.2018 21:35:53

                                                                                                            Bacha >> 20 let. A ten zavirak 27 let. skvělé nástroje

                                                                                                              NBacha - Profil | Po 23.4.2018 21:27:11

                                                                                                              sliver >> Dobrej, móóc dobrej! Jak ho máš dlouho?

                                                                                                                Nfheavy - Profil | Po 23.4.2018 21:25:12

                                                                                                                Dědek >> ty ten rumak,on byt duta schranka a nevedet o tom))

                                                                                                                  Nsliver - Profil | Po 23.4.2018 21:22:17 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                                                                                                  Bacha >> 😎

                                                                                                                    NBacha - Profil | Po 23.4.2018 21:01:44 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                                                                                                    Tak ještě jedna taková výjimečnost. Originál, až mrazí...

                                                                                                                      NDědek - Profil | Po 23.4.2018 20:48:13

                                                                                                                      Colasrumem >> Těžko se bavit s člověkem, co oko z Kašparovy krávy :-)))

                                                                                                                        NVikasgard - Profil | Po 23.4.2018 20:14:16

                                                                                                                        Colasrumem - Pravda.. klidně bych si tipnul,že po TAPU to byl nejprodávanější naviják.Což je další legenda..na TAP mám nádherné vzpomínky 🤧

                                                                                                                          NDarďas - Profil | Po 23.4.2018 18:27:31

                                                                                                                          MB >> Moc pěkné.

                                                                                                                            NColasrumem - Profil | Po 23.4.2018 18:04:43

                                                                                                                            Vikasgard >> ať si každý říká co chce, Okuma LB je legenda stejně jak pro kapraře Ultegra. Měl ji snad každý, prodalo se jich mraky.

                                                                                                                              NFuldík - Profil | Po 23.4.2018 10:38:22

                                                                                                                              MB >> Ano,Destinka je top.Jinak hezké sestavy,vybral bych si...

                                                                                                                                NMB - Profil | Po 23.4.2018 10:15:07 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                                                                                                                v současné době bych za sebe zařadil Daiwa morethan 2,9m a 7-40g a daiwa certate 2016

                                                                                                                                Rybkin by mohl doporučit i ty jiné :c))

                                                                                                                                  NMB - Profil | Po 23.4.2018 10:11:19

                                                                                                                                  Fuldík >> to můžu podepsat

                                                                                                                                    NFuldík - Profil | Po 23.4.2018 8:47:48

                                                                                                                                    Bacha >> Pěkný kousek,který bude top i za 20 let.

                                                                                                                                      Nsasan111 - Profil | Po 23.4.2018 8:32:17

                                                                                                                                      Vikasgard >> To já skupuju LBčka dokud jsou, ty XT mě nenadchly.... OKUMA navždy :-)))

                                                                                                                                        NBuffalo1969 - Profil | Po 23.4.2018 7:50:46

                                                                                                                                        Bacha >> než bych tu díru vykopal, tak bych se posral. 😂😂😂😂

                                                                                                                                          NVikasgard - Profil | Po 23.4.2018 6:56:16 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                                                                                                                          Zdarec. Z navijáků je u mě srdcovka okuma longbow. Mám už nové XT, ale na tu klasiku nikdy nezapomenu😀

                                                                                                                                            NColasrumem - Profil | Po 23.4.2018 4:32:36

                                                                                                                                            Dědek >> jak je psano dobre i spatne zkusenosti. To, ze je tezkej jako kotva Titaniku, osklivej jako bezzuba cikanka a ma navin jako rumpal u studny jeste neznamena, ze se nenajde blazen, ktery to nevi a koupi si ho :-) :-) :-)

                                                                                                                                              NKlobasa1 - Profil | Po 23.4.2018 3:57:09

                                                                                                                                              Dědek >> Lžeš, nikdo z nich ho na obrázku nemá:-))

                                                                                                                                                NBacha - Profil | Ne 22.4.2018 23:12:32

                                                                                                                                                P!F >> Tak hajzpapír možná ano, ale když ten exkrement není čím ukrýt:-)))

                                                                                                                                                  NDědek - Profil | Ne 22.4.2018 22:48:33

                                                                                                                                                  P!F >> hřebík, přímo na hlavičku :-)))