Naše liga vyjímečných

Zde můžete psát názory na rybářské potřeby se kterými máte zkušenosti výborné, ale naopak i velmi špatné.

Nsliver - Profil | Po 23.4.2018 21:35:53

Bacha >> 20 let. A ten zavirak 27 let. skvělé nástroje

    NBacha - Profil | Po 23.4.2018 21:27:11

    sliver >> Dobrej, móóc dobrej! Jak ho máš dlouho?

      Nfheavy - Profil | Po 23.4.2018 21:25:12

      Dědek >> ty ten rumak,on byt duta schranka a nevedet o tom))

        Nsliver - Profil | Po 23.4.2018 21:22:17 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Bacha >> 😎

          NBacha - Profil | Po 23.4.2018 21:01:44 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Tak ještě jedna taková výjimečnost. Originál, až mrazí...

            NDědek - Profil | Po 23.4.2018 20:48:13

            Colasrumem >> Těžko se bavit s člověkem, co oko z Kašparovy krávy :-)))

              NVikasgard - Profil | Po 23.4.2018 20:14:16

              Colasrumem - Pravda.. klidně bych si tipnul,že po TAPU to byl nejprodávanější naviják.Což je další legenda..na TAP mám nádherné vzpomínky 🤧

                NDarďas - Profil | Po 23.4.2018 18:27:31

                MB >> Moc pěkné.

                  NColasrumem - Profil | Po 23.4.2018 18:04:43

                  Vikasgard >> ať si každý říká co chce, Okuma LB je legenda stejně jak pro kapraře Ultegra. Měl ji snad každý, prodalo se jich mraky.

                    NFuldík - Profil | Po 23.4.2018 10:38:22

                    MB >> Ano,Destinka je top.Jinak hezké sestavy,vybral bych si...

                      NMB - Profil | Po 23.4.2018 10:15:07 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      v současné době bych za sebe zařadil Daiwa morethan 2,9m a 7-40g a daiwa certate 2016

                      Rybkin by mohl doporučit i ty jiné :c))

                        NMB - Profil | Po 23.4.2018 10:11:19

                        Fuldík >> to můžu podepsat

                          NFuldík - Profil | Po 23.4.2018 8:47:48

                          Bacha >> Pěkný kousek,který bude top i za 20 let.

                            Nsasan111 - Profil | Po 23.4.2018 8:32:17

                            Vikasgard >> To já skupuju LBčka dokud jsou, ty XT mě nenadchly.... OKUMA navždy :-)))

                              NBuffalo1969 - Profil | Po 23.4.2018 7:50:46

                              Bacha >> než bych tu díru vykopal, tak bych se posral. 😂😂😂😂

                                NVikasgard - Profil | Po 23.4.2018 6:56:16 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                Zdarec. Z navijáků je u mě srdcovka okuma longbow. Mám už nové XT, ale na tu klasiku nikdy nezapomenu😀

                                  NColasrumem - Profil | Po 23.4.2018 4:32:36

                                  Dědek >> jak je psano dobre i spatne zkusenosti. To, ze je tezkej jako kotva Titaniku, osklivej jako bezzuba cikanka a ma navin jako rumpal u studny jeste neznamena, ze se nenajde blazen, ktery to nevi a koupi si ho :-) :-) :-)

                                    NKlobasa1 - Profil | Po 23.4.2018 3:57:09

                                    Dědek >> Lžeš, nikdo z nich ho na obrázku nemá:-))

                                      NBacha - Profil | Ne 22.4.2018 23:12:32

                                      P!F >> Tak hajzpapír možná ano, ale když ten exkrement není čím ukrýt:-)))

                                        NDědek - Profil | Ne 22.4.2018 22:48:33

                                        P!F >> hřebík, přímo na hlavičku :-)))