For Fishing 2018

Diskuse k výstavě Fór Fishing 2018
Autor diskuse: Rastislaf - Profil , 22.1.2018 všeobecné - ostatní

Kolik se chystáte na FF utratit?

A) Nic44%

B) Do 1 000 Kč10%

C) Do 5 000 Kč18%

D) Do 10 000 Kč3%

E) Žádný limit nemám...26%

Od 29.1.2018 hlasovalo 351 čtenářů.

Nmarmyš - Profil | Po 19.2.2018 13:01:41

Casio >> https://www.youtube.com/watch?v=K7BRrZ_E3u8
To víš že jsou,třeba tady.

    NCasio - Profil | Po 19.2.2018 12:57:27

    Nevěděl by někdo jestli už jsou někde po internetu videa z FF ?

      Nskwor - Profil | Po 19.2.2018 8:54:48

      Bery. >> Tak těmi bych se zrovna napakoval taky, no.... škoda :)

        NBery. - Profil | Po 19.2.2018 8:54:07

        skwor >> Já bral jen jerky, podobné slideru, 7a 10cm. A pak lovecrapy taky v 7cm. Já se šel i zeptat týpka na vstupu jestli to je fakt za 20kč, protože to je pomalu cena háčků.

          NEsox - Profil | Po 19.2.2018 8:36:42

          FF fajn, co pro mě bylo zklamání byly heavy feederové pruty, nějak mi všechny, které jsem měl v ruce, přišly humpolácké bez nějakého náboje. Pěkné byly Freespirit, ale to už je jiná cena...

            Nskwor - Profil | Po 19.2.2018 8:25:38

            Bery. >> Ještě že jsem tam nelezl, ty Dorada bych za tu cenu vzal taky. Jaké měli modely?

              NPvl - Profil | Po 19.2.2018 8:05:54

              Dida >> Co se divíš v obchodě s baleným žrádlem se to praktikuje taky :o§((

                NDida - Profil | Po 19.2.2018 7:54:56

                fotojakes >> koukám balení už je jen 800 g místo 1ho kila, zachvilku bude 700, 600 :-)) nějak se to tenčí

                  Nčolkař,zloch - Profil | Po 19.2.2018 7:23:04

                  numen >> tam jsem se neodvážil,ale u výprodeje Normarku jsem pár zajímavých Rapal po 100Kč/ks vybral

                    Nkubas. - Profil | Ne 18.2.2018 21:52:40

                    vundu >> Tak má jednoduchý vkus - spokojí se jen s tím nejlepším, ideální stav ;-).
                    Ty už by se ti stejně nikam nevešly :-))).
                    Jo ;-).

                      Ndrvoštěp - Profil | Ne 18.2.2018 20:54:23

                      vundu >> ;)))

                        Nvundu - Profil | Ne 18.2.2018 20:52:44

                        drvoštěp >> jj ja cekal, kdy dojdes s nejakou super teorii :-)))))

                          Ndrvoštěp - Profil | Ne 18.2.2018 20:50:24

                          vundu >> To je relativní, záleží z jaký strany se na to díváš (tu prdel) ;)))))

                            Nfheavy - Profil | Ne 18.2.2018 20:49:19

                            vundu >> napodobne )))

                              NPlžík - Profil | Ne 18.2.2018 20:42:17

                              vundu >> :o)

                                Nvundu - Profil | Ne 18.2.2018 20:40:15

                                Plžík >> takze na druhou stranu jsem rad, ze to neni v moji pr*eli :-)))))))))

                                  NBery. - Profil | Ne 18.2.2018 20:38:50

                                  numen >> To byl masakr koutek:-)))
                                  Já tam vlezl a v koutu byla krabice 50x50x50 kde nikdo nebyl,tak jsem do ní hodil woko. Vyhrábnul si asi 6-7 woblerů Dorado za 20kč, vedle ležela podložka do bivaku od Ehmansu tak jí dal do druhý ruky. Obešel to po obvodu, viděl tam Frajzary s příposlechem za 2500 který někomu přisli asi málo levný a šel radši platit.. V krabici bokem tam byly ryobi aplause za 500, ecusima za 500 a kaprový proskyer ale všichni hrabali,hrabali,hrabali ale oči u toho měli zavřený.

                                    Nkubah - Profil | Ne 18.2.2018 20:34:56

                                    numen >> já jsem tyhle "slevové stánky" vůbec neprohlížel...

                                      Nnumen - Profil | Ne 18.2.2018 20:34:36

                                      Plžík >> jj ten se líbil hodně lidem i mě.

                                        NPlžík - Profil | Ne 18.2.2018 20:28:11

                                        numen >> Jj je to hnus. U Vás mi padl do oka Advantor - fakt největší překvapení (vzhledem k ceně) celé výstavy.

                                          Červené karty: skoroprofík, ebselektro