For Fishing 2018

Diskuse k výstavě Fór Fishing 2018
Autor diskuse: Rastislaf - Profil , 22.1.2018 všeobecné - ostatní

Kolik se chystáte na FF utratit?

A) Nic44%

B) Do 1 000 Kč10%

C) Do 5 000 Kč18%

D) Do 10 000 Kč3%

E) Žádný limit nemám...26%

Od 29.1.2018 hlasovalo 351 čtenářů.

NFRANK71 - Profil | Po 19.2.2018 18:34:01

chřenovák >> 😊😊

    Ndoktor multiplikator - Profil | Po 19.2.2018 18:32:11

    kubas. >> jak kukam tak kukam, zadne hostesky cista nuda :))

      Nvundu - Profil | Po 19.2.2018 18:27:38

      kubas. >> ...no tak jasny ma to po me :-)))))
      jinak cabiho uz jsem nezastihl, takze to objednam pres net...prosim te, kolik ze stala ta jedna krabicka??

        NBery. - Profil | Po 19.2.2018 18:24:21

        Knecht >> kamos mel jeste tusim 4 mensi v mixu lovecrapy a dorado.

          NKnecht - Profil | Po 19.2.2018 18:19:44

          Bery. >> hod sem fotku, co jsi vyhrabosil, at muzu zavidet...

            NJéňa-rybář - Profil | Po 19.2.2018 18:15:08

            Casio >> oproti roku 2017 totální bída.Je to velké zklamání.

              Nchřenovák - Profil | Po 19.2.2018 18:14:24

              FRANK71 >> Zlaté vydry na rybách 🤗🤗

                NCasio - Profil | Po 19.2.2018 18:11:54

                Jéňa-rybář >> tak na fotkách byly záběry s reportéry takže musí být . Na youtube jsou dvě videa z průběhu, snad přibydou.

                  NIgo. - Profil | Po 19.2.2018 18:10:52

                  karlak >> Sorry ale to je nesmysl. To že něco okouknu, osahám neznamená, že poznám zda se za měsíc neurve zip, nezlomí noha atd. apod. Vůbec už nemluvě o tom, že spousta věcí na FF vůbec nebyla.

                    Nnulák - Profil | Po 19.2.2018 18:10:11

                    mmozna udelaj nejake vetsi souhrne video jelikoz jsem tam videl jak nataceji rohovory

                      NJéňa-rybář - Profil | Po 19.2.2018 18:07:46

                      Casio >> no také hledám již od čtvrtka a zatím nikde nic.Vypadá to,že snad letos nedělaly vůbec rozhovory.Ročník 2017 byly průběžně z každého dne parádní videa a letos to vypadá,že NIC !! Škoda....

                        NFRANK71 - Profil | Po 19.2.2018 18:06:40

                        Casio >> taky mě to mrzí.

                          NCasio - Profil | Po 19.2.2018 18:05:00

                          FRANK71 >> a to je chyba nebo minimálně škoda .

                            NPlžík - Profil | Po 19.2.2018 17:56:43

                            karlak >> Ryby jsou ve vodě a nebo v pupku.:-)))

                              Nkarlak - Profil | Po 19.2.2018 17:46:12

                              vite co nechapu vystava byla 4dny a v clanku diskuse se porad nekdo pta jaky spacak,kreslo,ponozky,bundu atd. za 150kc jste si to mohli vse zkusit a osahat prece si to kupujete pro sebe a co zbozi to jiny nazor fakt me tyto dotazy neustale zarazi a nejvic se musim smat kdyz nekdo dava dotaz kde jsou ryby a poradte kam na ne fakt tragedie

                                NFRANK71 - Profil | Po 19.2.2018 17:29:55

                                Casio >> letos nula.☹☹

                                  NCasio - Profil | Po 19.2.2018 17:25:33

                                  marmyš >> ... nebo jinak , myslel jsem reportáže, rozhovory. Pohledával jsem , ale nepohledal :-)

                                    Nmarmyš - Profil | Po 19.2.2018 16:43:02

                                    Casio >> Tak to budeš muset pohledat sám,já už jsem na to starý:-)

                                      NCasio - Profil | Po 19.2.2018 14:35:34

                                      marmyš >> Dik ,myslel jsem trosku na jinem levelu :-)

                                        NHurvinek - Profil | Po 19.2.2018 14:01:44

                                        já 2 >> ani nevím kdo píše

                                          Červené karty: skoroprofík, ebselektro