Vážně nevážný pokec :-)))

Volný pokec o čemkoliv a pro kohokoliv aneb všehochuť bez jakýchkoliv zbytečných omezení. =) Hlavní přece je, aby byla sranda, vždyť smích je lékem na všechny lidské neduhy ... :-)))
Autor diskuse: MAXXSKATER - Profil , 18.1.2018 všeobecné - ostatní
Dále moderují: nadrazak Profil + Sharry Profil + sasan111 Profil + Vash Profil + schmetterling Profil + draveček Profil + jarda85 Profil + Polčis Profil + Petr64 Profil + jirisyky Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Ndraveček - Profil | Ne 21.6.2026 7:57:35 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Zdarec všem,dám kavu a pomalu začnu balit.Tentokrat Odra vydala jen tyto dva krasné kulate lysečky.8 prutu ve vodě,na sumce,vystrčky,mocne feedery a moje barblovky,byly jediné,které něco zdolaly.Konec hlašeni.

    Njirisyky - Profil | Pá 15.3.2024 20:31:47

    MAXXSKATER >> Nebo o zaražení do řitě 😁

      Ndraveček - Profil | Pá 15.3.2024 20:28:20

      MAXXSKATER >> a mi nezbylo než jit sledovat hokej PCE-HK do hospody,kdyz ti naši lenoši tak ztoskorali.

        NMAXXSKATER - Profil | Pá 15.3.2024 20:14:30

        Sharry >> Tak se měj a přeju dobrou noc, Tome. =) Jo a zítra pořádné jízdy od těch šupinatých potvor. x)

          Nbrzak - Profil | Pá 15.3.2024 20:10:39

          Sharry >> po 15 min po zápase,hrozný.

            NSharry - Profil | Pá 15.3.2024 20:10:19

            nic borci.., idu do betle..
            zitra zdar😉😉

              NMAXXSKATER - Profil | Pá 15.3.2024 20:08:33 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              Sharry >> Co by to mělo znamenat ? Liverpool si začal zpíva: Rudý koně, rudý koně, to jsou koně mý ... No a jelikož se jeho hráčům ta česká lidová písnička tak moc zalíbila, tak si pak ze Spartičky udělal trhací kalendář. 😂

                Nbrzak - Profil | Pá 15.3.2024 20:08:23

                Vash >> už Ti napouštěj?

                  NSharry - Profil | Pá 15.3.2024 20:06:20 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  MAXXSKATER >>
                  gol.., ne-gol...
                  co melo znamenat tudyk toto?? 😂😂
                  par minut po zacatku a uz tam byly 4 fiky twl 🙈🙉💩💩

                    NMAXXSKATER - Profil | Pá 15.3.2024 20:04:11

                    jirisyky >> Nějaká se asi na chatě najde. Jinak třísky jsou žádoucí při rozdělávání ohně, pane zástupce ... 😂

                      NVash - Profil | Pá 15.3.2024 20:03:43

                      draveček >> Pěkný to tam máte 👍🤩🤘

                        Njirisyky - Profil | Pá 15.3.2024 20:03:25

                        MAXXSKATER >> Máš dubovou palici? Pozor na třísky, řediteli

                          NMAXXSKATER - Profil | Pá 15.3.2024 20:01:29

                          jirisyky >> Dubová palice ... 😂 😂 😂

                            Njirisyky - Profil | Pá 15.3.2024 19:59:41

                            MAXXSKATER >> Paličáku

                              Nbrzak - Profil | Pá 15.3.2024 19:59:34

                              Sharry >> já krev skousnu neboj ))))

                                NMAXXSKATER - Profil | Pá 15.3.2024 19:59:05

                                Góóól !!!

                                  NSharry - Profil | Pá 15.3.2024 19:56:56

                                  brzak >>
                                  on si delal prdel twl..😁🙈🙈,.. to byl vtipek..🙉

                                    Nbrzak - Profil | Pá 15.3.2024 19:55:59

                                    Sharry >> hoď to sem,nestyď se ))))

                                      NMAXXSKATER - Profil | Pá 15.3.2024 19:55:49 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      brzak >> Tak to dá snad rozum, ne ? Jenom blbej kapr by jí přece poslal tomu, koho chtějí odstranit ... 😂

                                        Červené karty: rover, brzak, keltt