MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK.cz - Stále na rybách
Otázky a diskuse Seznam Diskuse

Jste dobře připraveni na členskou schůzi?

Letos si určitě nenechám členskou schůzi naší MO utéct. Tentokrát je volební a dává mi šanci podílet se na dalším vývoji ČRS. Co vy? Půjdete taky, nebo je vám to fuk?

Pokud nevíte co od schůze očekávat a jak se na ní chovat, tak jsem narazil na zajímavý článek na facebooku Dušana Hýbnera:

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=529348744133597&id=520150971720041

Autor diskuse: roman_monfish ®
Zařazeno do: všeobecné - RŘ, MO, svazy, St 10.1.

Nemůžete zapisovat do této diskuse, protože nejste zaregistrován nebo přihlášen.

[ Nejnovější | << Novější | strana 1 ze 2 | Vybrat stránku | Starší >> | Konec ]

N venybit - ® Po 15.1.2018 11:21:09
murmur3 >> Aha tak to se omlouvám, s tím chodil ale opravdu každý ,že se to vypouští aby se to prodalo Smečnu. Dodnes to tak tvrdí mnoho lidí. Uznávám že jsem se tedy spletl , patří to stále Libochovickým. Každopádně to je v celku pro rybáře nepodstatná informace .Tedy pro mě určitě. Je mi uplně jedno kdo to vlastní, pro mě je důležité jen to,že ta závora mě tam vyřadila ze hry.
Ty stále nechápeš , že tohle je diskuzní portál! Má to tu hodnotu asi jako debata v hospodě po deseti pivech. Kdyby to byl odborný portál, na otázky by tu mohli odpovídat jen odborníci. Ale tak to není. Tohle je sociální sít pro rybáře. Jasně řada lidí by tu chtěla mít diskuze vyšperkované, jenže po světě nechodí jen inženýři,magistři atd.
máš vidět na jaké voly se dá na internetu narazit, a tak jsem už tak trochu reflexivně obrněn. Ale jak říkám je to jen internet.
A vlastně tím hůř ,že to mají pořád Libochovický . Namísto toho,aby se tam udělala pevná cesta, kde se nebudou auta bořit ,aby nemuseli pořád objíždět louže a tím jezdit zemědělci v poli. Tak se tam dá závora, je to levnější. Mám v dojezdu 30km 1 místo kde si zachytám i sám bez pomoci. A 9 míst kde si zachytám s pomocníkem . Z těch 9 míst mi závory za poslední 3 roky ukrojili 4 . park u motorestu za žernosekama, Píštany jez, Slatina Libochovice a teď nově jsem se dozvěděl , že dají závoru i do Mlékojed . Tak mi řekni co mám podle tebe dělat? Po dobrém jsem to zkoušel hoooodně dlouho. A nic. Jestli jsem tě nějak urazil,tím že jsem si spletl nepodstatného majitele revíru ,na nepodstatném internetu ,tak se omlouvám .Ale většinou právě ty potrefené husy nejvíc kejhají.
N murmur3 - ® Po 15.1.2018 8:58:17
venybit >>
Ale nic ve zlém. Vás u vody určite nepřehlédnu, tak si třeba někdy vyjasnime. A opravdu už nereaguji. ..
N murmur3 - ® Po 15.1.2018 8:32:36
Omlouvám se. Ale prostě reagovat musím.

Neustále michate dva reviry dohromady. Slatina1 číslo 411184 v MO Smečno a Slatina číslo 06 441 087 v MO Libochovice. Pouze další Váš výmysl o tom jak to kdo komu nechal.

Tak snad už si dáte pokoj s těmi lži...
N venybit - ® Ne 14.1.2018 22:40:21
murmur3 >> Tady si lidé tykají,stějně tak jako všichni rybáři. "V jedné diskusi pisete jak máte prochytane Ohře a Labe, všude jste byl a všechno chytil. A najednou nemate misto..." Píšu ,že to není najednou a ano mám prochytané Ohře a Labe , protože tam dřív nebyly závory .To zaprvé a zadruhé chytám jak sám píšeš od 4 let ,takže jsem asi nebyl vždy na vozíku ne? Já jsem přeci nenapsal ,že jsou chcípáci nějaké organizace? To je demagogie. Chcípáci používám jako výraz pro malé ryby . Sry jestli tě to tak rozčiluje, prostě mi to tak říkal od malička děda. A říkali to i páni rybáři co mě v Lounech před dvaceti lety učili "toho chcípáka hoď spátky" V kroužku na Lounské tůni. No a to poslední :)) To už je snad uplné scifi . Tak co já vlastně řeším 5let ,když stačí požádat o klíče ? Bohužel nestačí. Logicky se zeptám, jak mi může v Píštanech dát někdo klíče od závory,která vede na soukromý pozemek zemědělce v CHKO ? Samozřejmě že nemůže, psal jsem dopis i na ministerstvo životního prostředí, ty mě odkázali na CHKO české středohoří a tam mě odpověděli , že nemůžou udělit vyjimku ke vstupu na pozemek, který není jejich. Jestli to tedy víš lépe ,tak mě můžeš přivézt ty klíče domu, já ti zaplatím benzín a políbím botu . Slatina, tam zase pořád tvrdě proti autům stojí ten zemědělec co tam má pole. To kuli němu je tam ta závora ,protože si pořád stěžoval ,samozřejmě oprávněně jezdili mu v poli . Pochybuju , že tam nějaké auta rybáři pustí. I když tam jsem to od té doby co to má Smečno nezkoušel se ptát.
A ještě se ti omlouvám , že už jsem z toho beznadějného řešení otráven . Ono kdyby si strávil tolik času co já obesíláním všech uřadů ,tak by tě to už také nebavilo. Ani jednou jedinkrát mě nikde nevyšli vstříc, nebo prostě jen napsali že to nejde. Psal jsem i různým starostům podel labe ,některé obecní uřady ani neodepsali. Jen tam sází jednu závoru za druhou a cedule zákaz stanování . Musíš pochopit,že já se dostanu jen na takto přístupná místa,jenže tam se většinou nesmí nic. Takže já mám problém i s tím sehnat někoho aby tam jel semnou. Kamarádi si raději vemou člun a jedou někam kde je nikdo nevidí. Než zůstat semnou na břehu, kde je přijedou vybrat policajti. Natož aby mě někdo tahal věci půl kiláku a pak ještě svoje. Ano vyjádřím se tu někdy hodně ostře. Ale vždy to má svůj, nebo můj smysl a není to v afektu. To ani nevím co je, já jsem neuvěřitelně klidná a přátelská postava. Někdy si rád rýpnu. A ono je to někdy potřeba. Ale to je tak všechno.
N murmur3 - ® Ne 14.1.2018 20:12:58
venybit >>
A ty Vaše řeči jak tady všechny rozeženete a nebudete chodit po špičkách. ...
Opravdu nechápu kde se ve Vás ta zašť bere... Pišete s kolika problémy se musíte setkávat, az se divím že vůbec rybařite....
Více reagovat na Vaši osobu nebudu.
N murmur3 - ® Ne 14.1.2018 19:42:55
venybit >>
Pane Bittnere, vašich polopravd a vymyslu mám po krk.
V jedné diskusi pisete jak máte prochytane Ohře a Labe, všude jste byl a všechno chytil. A najednou nemate misto...
Všechny MO v severoces. kraji jsou chcipaci protoze vam neudělaly papíry poštou chteji aby jste jezdil na voziku do patra a to chytate od 4let.. trochu divné...
Na Slatine staci pozadat o klíče od závory jednoho ze členů RS dat SPZ a ZTP a neni problém v Žernosekach a Pistanech to samé. Nebo snad chcete rozcilit i cleny MO Litoměřice?
Možná bychom se divili jak to chodi v Kladrubech, jestli tam jste opravdu členem...
Jste afektovany vlastním úrazem a podle toho jednáte se všemi kolem...
N venybit - ® Ne 14.1.2018 15:47:47
potočák 62 >> Takový spád a takové břehy v podstatě nepředstavují problém. Jistě kuli zádům bych uvítal zatlouct u vody dvě trubky hodit tam dvě fošny a srovnat to do roviny ,když pak pár hodin sedí člověk z kopce je to na záda naprd. Řeším to většinou prkýnkem pod přední kolečka ,ale to pak musím být celou dobu jen na místě a nemůžu se vůbec pohybovat ,hlavně v chladnějším období je to problém ,po pár hodinách sezení už člověk také uvítá trochu protáhnutí. Ale jde to, na takovém břehu dokážu chytat pokud na tom břehu můžu někde zaparkovat. Ta první fotka z parkoviště, kdyby jste tam zatloukli dvě trubky a dvě fošny , doházeli hlínu, utáhli žábou a zaseli trávu , tak je to ideální místo pro vozíčkáře, teda pokud tam jsou i ryby před tím místem na to je třeba také myslet, dost často se dělají místa sice krásná, ale šance něco tam chytit není, a samozřejmě pak nemá ani pro toho vozíčkáře smysl.
N Chose - ® Ne 14.1.2018 15:32:38
Čík >> jsem doufal , že se bavíme pouze o svazových vodách. Můžu tě ale ujistit, že na takto zhotovené a označené místo nechodí chytat nikdo jiný ,než ti pro který to bylo zhotoveno.
N Čík - ® Ne 14.1.2018 15:23:33
Chose >> A v tom je právě ten rozdíl. Místo VHODNÉ pro handicapované rybáře!!! Bohužel, tak nemůžeš zajistit to, že na něm budou chytat pouze postižení rybáři. Zákon vyhrazování míst k rybolovu zakazuje pouze na svazových revírech. Pokud ho chceš udělat na soukromém revíru ,tak bohužel musíš splnit ty předpisy a normy.
N potočák 62 - ® Ne 14.1.2018 15:22:25
venybit >>Já naopak si myslím,že i takové věci by se měli probírat na schůzích MO. Ta první fotka je z parkoviště a jinak to je z podzimního krajského kola v plavané,tak si myslím,že se místo najde. Jinak jsem se domníval,že tam musí být zámkovka nebo travní dlaždice.Petrův Zdar
N venybit - ® Ne 14.1.2018 14:50:11
potočák 62 >> Sice jsme tím tuto diskuzi asi zaspamovali. Ale napíšu jednoduchá pravidla. Nemůžu se na tom vozíku pohybovat v písku a blátě, jemném štěrku .Takže břeh nesmí být z tohoto materiálu ,neudržovaná tráva drny jsou také problém ,ale dá se při trochu šikovných kamarádech. Dále to místo nesmí mít spád k vodě. To znamená že musí jít vodorovně nebo mírně od vody . Konec místa kam se vozíčkář dostane nesmí být od vody příliš vzdálen ,vozíčkář potřebuje být u vody blíž než je délka prutu , jinak při vytahování chytá neustále o břeh . Ta výška nad vodou ,asi by neměla být víc jak 2 metry v tom nejkrajnějším případě i na takovém místě chytám, pokud je tam břeh kolmý k hladině a dostanu se tedy k vodě ,není s tím problém. Obecně vzato nejdůležitější je auto, vozíčkář může chytat v podstatě sám všude tam kam se dostane a kde není břeh nakloněn k vodě ve vzdálenosti delší než je prut . Píší tu kolegové o povolení a tak. Ale to je jen v tom případě ,že to místo chceš oficálně zanést do papírů. V tom ti pak jistě vše potřebné vysvětlí chlapy z Kladrub . Ale mě jako vozíčkáři je uplně jedno jestli to je někde v papírech ,rybařím stejně na vlastní nebezpečí .Pokud takové místo někde je, rychle se to roznese i bez toho aby to bylo v papírech a nemusí tam být ani cedulka ZTP . Nejsem žádná celebrita , stačí mi i zarostlý břeh Labe , pokud tam někam můžu přijet autem řekněme na 20-30m od vody, a mezi místem a autem je pevná rovná cesta . Rozhodně na vozíku nemůžu tahat své věci a sebe někam do kopce. Pro to nadávám na závory, závora je v podstatě to jediné co mě omezuje .Závora mě totálně vyřadí ze hry. No a Orlík pro mě asi také nebude (ty břehy) :)) Ale jinak v podstatě žádnou zvláštní péči nepotřebujem , jasně když je někde flíček ,kde si můžu zaparkovat a chytat vedle auta , je to obrovská výhoda . Prostě auto jsou mé nohy že , logicky. Kam se nedostanu autem tam se nedostanu vůbec. Jak dal dole fotku kolega, tak to je uplně vše co potřebujem, za rok to zaroste trávou a je tam pevná rovná zem od auta až k vodě ,nic víc není třeba. Oblé břehy jsou problém , nedostupnost autem, a měká nebo sipká zem. Jinak nic.
N Chose - ® Ne 14.1.2018 14:46:17
Čík >> A proč taková byrokracie??? Srovnáš terén pro potřeby vozíčkáře od vystoupení z vozu až k samotnému místu. Neděláš zde žádné vyhrazené místo pro parkování tělesně postižených a hlavně zde ani neděláš vyhrazené místo pro lovícího tělesně postižené nebo vyhrazování míst u vody je zakázáno i pro tyto účely. Bohužel je to ZAKÁZÁNO!!!! Chtěli jsme toto místo vyhradit pouze pro tělesně postižené ,ale narazily jsme na zákon. Z označením lovného místa není problém, nebo Svaz dává tyto cedule MO zcela zdarma. Jednu ceduli mám zrovna doma a tak přikládám foto.
N FRANK71 - ® Ne 14.1.2018 14:19:24
potočák 62 - 14.1.2018 13:09:32 aby to vyhovovalo tak na vozíčkáře.

N Čík - ® Ne 14.1.2018 14:00:30
potočák 62 >> Pokud chceš oficiální( označené) místo pro invalidy, tak na to potřebuješ povolení a místo musíš zbudovat dle patřičných norem. Pokud ho zbuduješ bez povolení, označíš ho tabulkou pro invalidy a něco se stane, tak jsi prohrávající.
N Chose - ® Ne 14.1.2018 13:25:42
potočák 62 >> dělaly jsme místo pro vozíčkáře loni.Cedulku k tomuto lovnému místu dostaneš na požádání z US. Mám mizerné foto z doby realizace.Je to navezená hromada makadanu a pak trochu jemného štěrku a nakonec oseto trávou. Důležité je hlavně podloží,nebo vozík má uzké kola a mohlo by se to bořit.V em si váhu rybáře + vozíku)(dnes hojně el .)
N venybit - ® Ne 14.1.2018 13:15:29
potočák 62 >> Tak určitě na Kladrubáky, mají s tím velké zkušenosti.
N potočák 62 - ® Ne 14.1.2018 13:09:32
venybit >> To co popisuješ,tak tam to neznám ani situaci tam.My jsme MO v podkrkonoší a psal jsem o rybníku na revíru Pilnikovský potok 3,který vlastníme.Jinak děkuji za pošt´ouchnutí ,člověk si spoustu věcí neuvědomí,třeba to,že věci které považuje za normální můžou pro někoho znamenat značný problém. Můžu ti slíbit,že na VČS MO předložím návrh na zřízení dobře přístupného místa pro vozičkáře. Prosím tě,na koho by bylo nejlepší se obrátit,aby poradil,jak by to mělo vypadat nebo aby to vyhovovalo? Petrův Zdar
N Rožnovák - ® Ne 14.1.2018 11:13:47
venybit >> Když to čtu je mi líto Tvé situace a chápu Tvé rozhořčení. Pokud tyto situace nelze dořešit legislativně měla by se každá MO alespoň pokusit zajistit na svých revirech vhodná místa k lovu pro handicapované a přístup k nim po dohodě s majiteli pozemků. Tak Ti přeji ať se situace zlepší.
N venybit - ® Ne 14.1.2018 10:09:37
potočák 62 >> Kde? Na Slatinu? Tam jde o to , že ten pán co tam jezdil umřel. A já jsem tam přestal jezdit po tom co to vypustili a rybý obsádku tím dost zdevastovali. Pár let to bylo jen o násadácích a pár velkých kaprech co měl každý pojmenované. A to není pro mě. Ale teď už si chlapy zase Slatinu chválí . Ovšem tak dobrého kamaráda co by mi odnosil věci a vystrkal mě nahoru na hráz , nemám. To totiž z každého hned teče pot. Je to pěkná štreka. To je podobné jako ve Slaném. Tam jsou snad i v papírech psána místa pro vozíčkáře. Ovšem když tam člověk dojede , zjistí že je tam závora půl kilometru od rybníka :) To je také celkem vtipné. Ještě ten kopec od rybníka a vyplavená cesta, to je na vozíku paráda :) Ale takto, já chápu že prostě nejsem středem vesmíru a mám handicap s tím jsem smířen. Mám pár míst kam rád jezdím a to mi stačí. Jenže v poslední době mě závory začali připravovat i o místa kam jsem jezdil. 1. park naproti motorestu za Žernosekama ,závora. Jez Píštany , závora . Slatina , závora. Já už opravdu nevím kam za chvilku budu jezdit. Ovšem to do této diskuze nepatří , tak toho necháme at to tu nespamujem.
N TomášV - ® Ne 14.1.2018 9:55:54
venybit >> i na našich revírech najdeš vytvořená a označená místa pro ZTP. Pro jednoho člena, který přestal být dostatečně pohyblivý jsme jako organizace vyjednali povolení k vjezdu u MP k jeho oblíbené a dosažitelné tůni ve městě.
N potočák 62 - ® Ne 14.1.2018 9:33:14
venybit >> Musím přiznat,že nás zatím nikdo nepožádal o vytvoření místa pro vozičkáře,asi ten přístup,který tam je stačí.Jinak,pro nás by to nebyl až takový problém,Největší rybník, který je součástí revíru jsme koupili a propůjčujeme ho do celosvazového rybolovu a pochopitelně k němu vlastníme i přilehlé pozemky a přístupové cesty.Petrův Zdar
N potočák 62 - ® Ne 14.1.2018 9:26:39
Čík >> Aktuální přesný počet bude po vstupním školení koncem ledna a zaplacení známek ale plus mínus i s dětmi a mládeží 1150.Petrův Zdar
N venybit - ® Ne 14.1.2018 9:24:23
Grasel >> Věř že to nikdy nejde. Už jsem to zkoušel mockrát a stejně nakonec narazíš na to, že nikdo nemá důvod dělat něco pro druhého. Nikdo nikoho nezajímá. A na spoustě míst vytvořili birokratické smyčky ,které to uplně znemožnují. Třeba v Píštanech jsem řešil rok povolení k vjezdu s CHKO. Za rok z nich vylezlo. Že mi ho nemůžou dát, protože pozemek není jejich ,ale nějakého zemědělce ,ale ten zemědělec mi to povolení také nemůže dát, protože je to CHKO :) Prostě tahle zem už dávno není pro lidi, a rozhodně není naše. Jo a pro jistotu , když jsem se o to zajímal, tak tam letos dají závoru ,aby tam nemohl nikdo. To je jejich řešení. Pro to já už se raději o žádná místa nezajímám, protože jak někde rozvířím debatu, do roka je tam závora.
N Grasel - ® Ne 14.1.2018 9:15:07
venybit >> Chápu tvoje rozhořčení, ale nemyslím si, že by PS mohl nějak ovlivnit zda si majitel zabezpečí svůj pozemek.. Pokud je tam závora, přes katastr dohledej majitele a zkus se domluvit s ním, třeba to vyjde..
N venybit - ® Ne 14.1.2018 8:54:36
murmur3 >> No tak tím bych se moc nechlubil. Chlapy o vašich organizacích nemluví příliš pěkně a rozhodně kolem vás po špičkách chodit nebudu. Kolik tam máte chlapů z Peruce? Stradonic? Telec? Nula nula prd. Protože všichni od vás utekli a jezdí si pro povolenky k Petrovy do Slaného a nebo k tomu pánovy na Smečno domu. A píšu pravdu, přišel jsem asi před 7 lety k vám na organizaci . A chtěli jste mě na vozíku hnát do kurzu. Mě který chytá od 4 let a už jeden kurz ve 14 letech u vás absolvoval. Ani to si tam nejste schopní dohledat. A opravdu nevím jak bych k vám chodil do kurzu když máte učebnu nahoře. Libochovické zase prý seženete jednu středu v měsíci . Takže když si nevemete papíry včas tak zase další měsíc čekáte. Ale to jsem slyšel, u nich jsem nebyl,takže pokud to není pravda tak se omlouvám. Já už vlastně ani neznám nikoho z kolegů kdo by u těchto dvou organizací byl. Všichni utekli na Smečno. Však i Libochovický přenechali Slatinu Smečnu. Vypustili to. No a dnes je tam závora , takže já na vozíku nemám šanci se tam dostat . A to jsem tam v roce 2010 chytal každý den, chytili jsme tam s kamarádem sumce 40kilo. Tak mi řekni za co mám vaše organizace chválit? Když nevím ani o jednom místu upraveném pro vozíčkáře, komunikace s organizacema uplně nanic. Kdysy jsem s jedním pánem co na elektrickém vozíku jezdil na Slatinu řešil místa pro vozíčkáře na Slatině. Jenže pak pán umřel a Slatina se prodala. Takže se nevyřešilo nic. Viděli jste alespoň z vlaku jak fungují středočeské organizace ? Jak fungují Kladruby? To je uplně jiné jednání ,mají své internetové stránky kde se člověk dozví všechno . Jsou aktivní, vytvářejí místa pro vozíčkáře. Loni jsem byl na Záplavách .Přišel porybný. Nejen že mi doporučil místo kde jsem do hodiny chytil rybu ,ale ještě mi dovolil zajet si tam autem skrz les atd. Prostě uplně opak jednání než mají v Usteckém kraji. Zatím co ve středních čechách se snaží vody co nejvíce zpřístupnit. V Usteckém kraji zase běží opačný trend , tam se sází závory o sto šest. Vím že tu te´d míchám spoustu věcí dohromady a ne za všechno můžou organizace. Ale chtěl jsem to napsat jak to je a jak to vidím já ze svého pohledu. Je mi jedno jestli k tomu rybníku hodil závoru kraj nebo majitel nebo střeba Santa Klaus. Mě jako rybáře vozíčkáře zajímá jen to , že už tak malý počet míst kam se dostanu se neustále snižuje .A závory jsou pro mne problém. Tak řekni za co mám vaše organizace chválit?
N u x a - ® So 13.1.2018 23:43:36
Čík >> nejdřív jsem tam mel n a pak jsem to změnil na m:-)
N Čík - ® So 13.1.2018 23:22:30
u x a >> Když už to má být fór, tak alespoň takto: Oholil jsem si podpaží a ohanbí ,myslim, že jsem připraven...
N u x a - ® So 13.1.2018 22:12:59
oholil jsem si podpaží a ohambí ,myslim že jsem připraven...
N Rožnovák - ® So 13.1.2018 22:11:17
roman_monfish >> to je fakt v tomhle směru je tam informační vakuum
N roman_monfish - ® So 13.1.2018 21:55:38
Rožnovák >> vloni se nám podařilo dostat na cca 10%. Velký úspěch. Webovky si členové poslední rok chválí, ale táhne je jeden člověk a to je strašně málo. I proto poslouchám při kontrolách u revírů nářky na nedostatečné informace ze života MO. Samosebou je to MO jedna od druhé. Ale obecně si myslím, že transparentnost je opravdu problém. Chybí taky online z územních konferencí, přenos ze sněmu. Jak může člen za stávajících podmínek, kdy jsou tato jednání uzavřená, kontrolovat výkon funkce svého delegáta?
N Rožnovák - ® So 13.1.2018 21:43:40
roman_monfish >> Transparentnost je devíza v každe mo, ale přikláním se k potočákovi. U nás jsou slušně vedené webovky kde jsou zveřejňovány průběžně během roku zápisy ze schůzí výboru, kde se člověk doví prakticky vše podstatné co se na revíru chystá a stalo, navíc výbor dobře komunikuje přes mail pokud jsou dotazy. Pokud člověk chce jde u nás na schůzi nabušený informacemi až na půdu :-) včetně statistik zarybnění a úlovků na našich revírech za uplynulý rok. Stejně nám účast hopsá v posledních letech mezi 15-30%, pro některé spolky je to sice jak z říše snů, ale jak vidíš transparentnost k nějakému dramatickému nárůstu nevede. Troufám si říct že možná i naopak někteří co si šli na Včs dříve jen pro informace tam už jednoduše nechodí protože se doví vše na webovkách, to byl asi i důvod proč se značně oklestil zápis z Včs který se tam zveřejňoval a byl opravdu vyčerpávající, nyní se už na web dává jen Usnesení z Včs.
N TomášV - ® So 13.1.2018 21:30:55
murmur3 >> já reaguji na jeho zdejší příspěvěk. Opravdu na tom nevidím nic urážlivého.
N murmur3 - ® So 13.1.2018 21:29:37
TomášV >> ???? Znáš Venebyta, cetl jsi v ostatních diskuzich jak nas kamarád pise.
N roman_monfish - ® So 13.1.2018 21:26:13
Saddám >> Mám na rozdíl od Tebe to štěstí, že o Dušanovi Hýbnerovi hodně vím. Podílím se osobně na činnosti nejen vlastní MO, ale i SÚS. Díky tomu mohu sledovat jeho práci z blízka. Moc lidí s obdobným rozsahem praktických zkušeností od MO po Radu, od chovu ryb po revíry, od mládeže po sport, .... neznám. Možná i proto se nebojí chodit mezi rybáře a diskutovat s nimi na jakékoliv téma. Ukaž mi jiného kandidáta, který bude lepší a poskytni mi o něm tolik informací, jako mají ostatní o Hýbnerovi a budu se jeho podporou vážně zabývat. Zatím jsem od Tebe četl vždy jen připomínky, ale žádnou alternativu jsi nenavrhl. Hodně málo na "odborníka" na rybářskou a svazovou problematiku ;) :)
N TomášV - ® So 13.1.2018 21:20:12
murmur3 >> reaguješ jak býk na červenou. Kolega venybit popsal vše stručně a slušně.
N Rybar - ® So 13.1.2018 21:19:04
v zivote som na clenskej nebol, je mi to fuk....
N murmur3 - ® So 13.1.2018 21:12:08
venybit >> Tak chlape pises dost urážlive!!! Jsem v MO Louny osobne a chlapi znám z Loun i Libochovic osobne včetně RS. S tim tvým vyjadřováním se nedivim, že komunikace probíha pouze poštou!!!

[ Nejnovější | << Novější | strana 1 ze 2 | Vybrat stránku | Starší >> | Konec ]

[ otázky | všeobecné | RŘ, MO, svazy ]

Co je nového - všeobecné
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareniAkční zboží 2018 - sledujte slevy až 50%!

V této kategorii najdete vybrané rybářské potřeby za akční ceny! Nabízíme stálé slevy 5 až 50%! Slevy v této kategorii se sčítají a dárky obdržíte také!

akce, rybareniSALMO kompletní nabídku voblerů skladem v ČR

Dodáme do 24 hodin a pokud se přihlásíte získáte další bonus v podobě 3%.Ne skladem v e-sope, ale skutečně na skladě najdete kompletní nabídku na kamenné prodejně v Plzni na Rokycanské 62 a nebo do 24 hodin vám dodáme tyto nástrahy na adresu kterou nám zadáte.

Oznámení - obecné
Vložit oznámení

Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.

Kalendář akcí - obecné
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Doporučujeme e-shop
Rubrika E-shopy
Rybářské potřeby Rybina Rybářské potřeby Rybina

Největšího kapra chytíte pouze s kvalitním vybavením a to Vám nabízíme v našem e-shopu Rybářské potřeby Rybina. Široký výběr rybářských...