Bivakování na svazových vodách v Jižních Čechách

Ahoj, jak je to s bivakováním (stanováním či jen přespáním) na revírech v Jižních Čechách? Kde je to tolerováno a kde to raději ani nezkoušet? Co se týče právních předpisu tak to mám jakž takž načtené. A šlo by mi hlavně o ty větší revíry.
Autor diskuse: Davas89 - Profil , 12.12.2017 kaprařina - ostatní

Davas89 - Profil | Pá 22.12.2017 23:49:18

Čík >> Děkuji za odkaz na pěkný článek. A pro mně je tam i odpověď na mojí otázku v úvodu. Já k vodě určitě na týden jet nechci. Budu si pořizovat jen deštník a tu jednu maximálně dvě noci ve spacáku pod širákem lehko přežiji. A bordel po mně nikdo nenajde.

    poky82 - Profil | Pá 22.12.2017 22:08:06

    retrívr >> já chytám tady u sebe, ale mám známe co trochu jezdí. A co slyším není to o moc lepší. Sice oni třeba u Kolína s borelem neměli problém. Lidi po sobě uklízeli. Ale zase prý místřní tam jezdili na ryby těsně před koncem doby lovu. A klidně chytali do kdy se jim chtělo. Kolega když tam byl poprvé na to čuměl jak tele na vrata. Tedka už chytá stejně. Stráž tam hlídá bivaky, ale broli jim nevadí. A chytání 24hod také tolerují.

      retrívr - Profil | Pá 22.12.2017 19:12:31

      poky82 >> Víš co, kamaráde, je třeba se podívat i někam jinam, je třeba se nepředpos.at, je třeba být objektivní. Je to oblast o oblasti, je to člověk od člověka. Ale pamatuj - všechno zkurví lidi sami, tedy v tomto případě rybáři.Je to ve všem. Víš, je mi 70 roků, doufám, že nejsem blbec ani dement. Tak jen prodávám co jsem nakoupil. Nic víc. nic míň. retrívr

        poky82 - Profil | Pá 22.12.2017 18:22:29

        FRANK71 >> Pak na těch cestách byl zákaz vjezdu a PČR měla konat

          FRANK71 - Profil | Pá 22.12.2017 18:13:57

          poky82 >>na Lipně je CHAKO.

            poky82 - Profil | Pá 22.12.2017 17:56:59

            FRANK71 >> to auto na té fotce není mé..Já ho měl jinde.
            Mě jde o to co je s tím vaším bivakováním spojené. Hluk, bordel, ožralí rybáři, nasřáno všude okolo, pokácené a zlámané stromi, větve, vyrvané stulíky a ostatní vodní rostliny. Plus porušování RŘ a decimace rybý osádky. To, že někdo přijede po cestě k vodě a zaparkuje si tam někde auto mě je jedno, pokud tam nepřiveze sebou celej ten cirkus.
            Pokud by se tohle nedělo na Lipně, tak by tam nikdo auta kolem cesty také neřešil. Pokud si pořádně přečteš ten článek tak pochopíš, co byl důvod tohoto zákazu.

              FRANK71 - Profil | Pá 22.12.2017 17:48:09

              poky82 >> snad víš kam stavíš auto na rybách. Dle fotek je to jasný. Osobně mně je to jedno, ale je srandovní, že bivak ti vadí.

                poky82 - Profil | Pá 22.12.2017 17:45:05

                FRANK71 >> klidně to sem děj, pak mužem diskutovat, když jsi tak chytrej a někoho tu veřejně obviníš.

                  SallySalic - Profil | Pá 22.12.2017 17:45:02

                  S tímto můžeš kdekoliv:-)

                    FRANK71 - Profil | Pá 22.12.2017 17:40:14

                    poky82 >> si projdi své obrázky a možná na to přijdeš.

                      poky82 - Profil | Pá 22.12.2017 17:35:00

                      FRANK71 >> tak příště radši mlč jo.

                        FRANK71 - Profil | Pá 22.12.2017 17:33:14

                        poky82 >> jsou svátky čas klidu a pohody. Co jsem chtěl říci jsem řekl.

                          poky82 - Profil | Pá 22.12.2017 17:29:47

                          FRANK71 >> co bys jinak neříkal. Jelikož se neznáme, ty jsi z Prahy já z Pardubic, tak by mě zajímalo, kde bereš ty informace.

                            FRANK71 - Profil | Pá 22.12.2017 17:27:44

                            poky82 >> to bych jinak neříkal.

                              poky82 - Profil | Pá 22.12.2017 17:26:17

                              FRANK71 >> čekám až mi řekneš, něco blíže k mému parkování.

                                poky82 - Profil | Pá 22.12.2017 17:19:30

                                xDanielS >> Jak jsem psal, pak ty pytle zustanou na místě. Ono by to chtělo profi stráž.

                                  xDanielS - Profil | Pá 22.12.2017 17:08:17

                                  poky82 >> Posoudit? Odpadky jinde než v pytli.

                                    poky82 - Profil | Pá 22.12.2017 16:48:45

                                    xDanielS >> jj ono tohle by stačilo to máš pravdu. Pokud by se to dařilo dobře posoudit a trestat.

                                      xDanielS - Profil | Pá 22.12.2017 16:43:48

                                      poky82 >> Tak, klidně i víš, ale nezůstane nic. Bordel u vody = papíry do čistírny, pak by to třeba fungovalo.

                                        poky82 - Profil | Pá 22.12.2017 16:36:57

                                        xDanielS >> U nás je to asi bohužel jinak. Jo jsou party, co si vemou pytle na odpadky, ale ty pak najdeš viset na stromě. Ale máš pravdu. Slušnej rybář je někde zalezlej týden a kolikrát ani nevíš, že tam někdo je/byl. Ale pak jsou tací, co jdou a vyserou se přímo uprostřed cesty než aby šli někam dál.